Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S8 / S8+ - резултати, коментари, съвети

(2017-06-22, 09:22:08)brabus написа:  Moя от Теленор и все още не получавам никакъв ъпдейт.

Aaa, ние с Теленорския ще го получим когато другите получават следващия ъпдейт Smile
Цитирай
Аксесоари

(2017-06-22, 08:00:51)Marto.g написа:  При мен не се скриват.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

На навбара в ляво има точка- натискаш и се скрива,натискаш и се показва навсякъде. Освен това във всяко приложение отдолу се показва едно ситно надписче и пита дали искаш цял екран или не.

(2017-06-22, 05:58:52)divna написа:  Аз не го ползвам изобщо  Big Grin

Как връщаш назад или излизаш от някое приложение или искаш да затвориш "скорошни"?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

По-скоро май имаше в предвид, че не го скрива.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Идея е бутона на биксби да се направи да връща назад(с някоя програмка) и навбар няма да трябва, обмислям го,защото това биксби започна да става мн. нагло. Засякло е, че ставам в 7, и в 7 и две-три започнах да получавам нотификации от него да ми покажело дневния ми график, луда работа Smile .

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Не може ли да му блокираш известията на биксбито?
Цитирай

Мисля с EZ Disabler да го замразя нацяло, защото май развива някаква дейност във фон

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Жена ми първо много му се зарадва, сега пък е недоволна че като снима продукт не и излиза инфо за България а само за чужбина...аз още не съм го тествал.
Цитирай

(2017-06-22, 12:42:53)vovalinder написа:  Жена ми първо много му се зарадва, сега пък е недоволна че като снима продукт не и излиза инфо за България а само за чужбина...аз още не съм го тествал.

Да, никога не е търсело в български сайтове! Ако снимаш някакъв български продукт (примерно вода Девин) няма да ти намери нищо свързано с нея.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

То нас кой ли ни брои за живи, ама карайSmile
Цитирай

(2017-06-22, 05:58:52)divna написа:  Аз не го ползвам изобщо  Big Grin

И как работиш с телефона ?!?!

За Теленор снощи дойде 600мб. видимо никакви разлики освен скриването на софтуерните бутони което е супер

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

Не ползвам функционалността за скриването. Иначе бутоните са ми удобни.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-06-22, 12:31:36)felipe написа:  Мисля с EZ Disabler да го замразя нацяло, защото май развива някаква дейност във фон

Имаш опция да изключиш Бигсби...Няма нужда да го замразяваш!

(2017-06-22, 12:31:36)gogon написа:  Аз съм с него от 15. 06. и съм доволен. Не знам какво не ти харесва? Където ти е кеф си го махаш и дисплея ти е от край до край. Дори вече има няколко модификации да го намалиш/ 24 gpi, 32 ,30.../.

Не казвам че не ми харесва, а че не ми е удобен, значи за мен е безмислена екстра!
За плюса си е безумие да слайдваш всеки път, за да викаш навбара... особенно като ползваш телефонна с една ръка.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2017-06-22, 12:31:36)felipe написа:  Мисля с EZ Disabler да го замразя нацяло, защото май развива някаква дейност във фон

Нещо бъркаш, ez disabler отдавна не работи и е спрян, може би имаш впредвид pacage disabler.

(2017-06-22, 17:11:10)Naidenoff написа:  Имаш опция да изключиш Бигсби...Няма нужда да го замразяваш!

 
Не казвам че не ми харесва, а че не ми е удобен, значи за мен е безмислена екстра!
За плюса си е безумие да слайдваш всеки път, за да викаш навбара... особенно като ползваш телефонна с една ръка.

За мен не е безмилена,а е добре, че са добавили право на избор. /а пък понеже чак залози приемаш/. Това наистина са лични мнения.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Как се спира биксби?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=Eami7pVLZ2s

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай

(2017-06-22, 19:51:36)gogon написа:  

......./а пък понеже чак залози приемаш/. Това наистина са лични мнения.

Жалко че не различаваш иронията. Това със залозите, се отнася за дадени потребители, коментирайки в темата за Актуализация на Софтуера.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Така не се спира биксби,продължава да си работи и развива дейност...иначе,да,объркал съм дизаблера,на седмицата го полвах EZ.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Naidenoff
Storstark

(2017-06-22, 20:27:36)Naidenoff написа:  . Това със залозите, се отнася за дадени потребители, коментирайки в темата за Актуализация на Софтуера.

Съгласен съм с теб.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Felipe, изключи това и няма да те следи...

   

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Ники това къде е... не мога да го намеря?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Настройки на приложението. Трите точки горе в дясно при отворено приложение...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Ники... пак ме изпревари! Dance Rock

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Това е с постоянно включени данни, джипиес,уайфай, всички синхронизации екран на 50%


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

^ Добре е бая сот си направил Smile При мене горе долу 50/50 уайфи и мобилни данни над 5 часа сот не съм правил.
Цитирай

Ей хора заради такива като Вас ще си върна телефона. Аз вчера на плаж, 2часа екран и батерията в14:00 беше 40%. Лошото е че никой няма да ме отрази в сервиза при положение че телефона все пак изкарва ден на батерия.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)