Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Заслужава ли си смяната на S7 с S8?
#76

Ако ползвате за отключване пръстов отпечатък, определено НЕ е хубаво да се сменя. Супер неудобно място..сложено и измислено в последният момент. Аз лично сменям през модел (S3,S5,S7) добре, че не ги почнах четни...S9 вече там да се надяваме, че пръстовия ще е в екрана ОТПРЕД

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Аксесоари
#77
Smile 

Аз мисля да пусна по-тъпа тема: Какъв Galaxy S8 да си взема - черен или сив.  Big Grin

Samsung Galaxy S23+
#78

И аз се чудя черен или сив, клоня към черен, но не знам доколко ще е устойчива боядисаната в черно рамка, в смисъл дали няма да се люпи.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
#79

(2017-05-11, 08:31:55)don_gori написа:  Защо изобщо има подобна тема, ясно е че всеки ще си хвали своето. 

Тя темата не е виновна - автора зададе не лош въпрос (нищо че от тогава не се е появявал), но просто дори да има един индивид в темата дет да скача като ощипана девойка като не препоръчаш неговото и виждаш кво се получава. 4 страници спам, като всичко можеше да се каже с 3 мнения. Бил изразявал мнение, ама не вижда как се излага сам....

А за цветовете - черничък. Stealth mode (:

Trust nobody who smiles before 10am...

#80

(2017-05-11, 07:28:31)nedelchev nikolai написа:  Аз съм съгласен с тезата, че дали си струва смяната е въпрос на гледна точка или на личен избор, но .... 
В никакъв случай не се опитвайте да убеждавате някого, че S8 не е по-добър от седмицата или, че е не удобен!

Осмицата пичове е абсолютно ново устройство. С много иноваций в себе си и с всички отстранени детски болести на седмицата. Спецялно пръстовият отпечатък работи по-бързо и по-точно от при седмицата... Точно за седмица използване свикваш с него до такава степен, че дори да поискаш да си поставиш пръста върху камерта се налага да се замислиш за конкретното движение. Мускулна памет се нарича. При нормално държане на слушалката в ръка показалеца по естествен начин ти попада върху скенера, удобен е . Не се съмнявайте. Аз дори си спускам щората с уведомленията почти винаги чрез него. Просто защото пръста ми се намира там и е удобно.
Новият флагман е коренно различен от предходният. Не се съмнявайъе в това. 
И пак казвам - въпрос на гледна точка е подмяната. Но новият е много, много по различно устройство Smile
Най малкото като дизайн нямат нищо общо... С  С8 Самсунг зададоха ново направление за развитие при дизайна и ергономиката. Както забелязвате всички започнаха да скосяват ъглите на смартфоните си . Дори и консарвативните Сонита поеха в тази посока. Просто защото е удобно и се търси от ползвателите. Беше много странно с тези Еджове в началото и много хора говореха, че е не нужна екстра и е безмислена. При С6 е. Не заоблиха гърба и тои режеше ръцете и се плъзгаше яко. При седмицата решиха този проблем, но пък не добре балансираната големина и чувствителност на Еджовете ги караше да сработват не жалателно. Е при осмицата това не удобство е отстранено. 

Аз имам приятел който на седмица издухва по един флагман на пури и уйски, но до преди месец използваше С4 и с гордост се хвалеше, че е на почти четири години. Сигурен съм, че би го използвал и до днес ако не се беше скапал съвсем. Неговата философия е такава. Не обича да си променя навиците. Не го вълнуват иновацийте до такава степен, че да си променя навиците заради тях. Но не ги отрича !Въпрос на гледна точка!

Smiley този коментар прочетели го или само избирателно гледаш.А ти въобще не се излагаш как разбра , че не е удобен пръстовия отпечатък гении? Като видя телефона през ветрината ли?Коментираме хора, които сме си купили телефона ,а такива които са го разглеждали за 10 минути телефона дават някакво "обективно мнение" .
#81

Забавна тема и още по-забавни коментари, някои хора май имат проблеми с егото и определено им харесва да са донори!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#82

Специално за пръстовият отпечатък - и аз мислех, че ще е супер гадно да е отзад, но определено не е така. Показалците попадат точно на скенера, няма никакви грижи с отключването.

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
#83

(2017-05-11, 11:17:27)martoo написа:  Smiley този коментар прочетели го или само избирателно гледаш.А ти въобще не се излагаш как разбра , че не е удобен пръстовия отпечатък гении? Като видя телефона през ветрината ли?Коментираме хора, които сме си купили телефона ,а такива които са го разглеждали за 10 минути телефона дават някакво "обективно мнение" .

@martoo даваш за пример мнение на @nedelchev nikolai ... ем' колкото и да са обективни изглеждат ми несериозни ... Как да взема на сериозно човек който не знае как се ползва "й"? ... и това стана масово ... Всъщност и двамата не го ползвате правилно ... Не ми се сърди, нищо лично, НО по знанието на родния език малко или много се преценя "багажа" а от там и "компетентност" и "обективност" на мнението ...
Освен това както S8 лекува много детски болести на S7, така и насажда много нови такива ... Пък и къде ги видяхте "много" при S7 ... Та от тук въпроса "какво правим с новите детски болести?" ... При ситуацията "телефона стои на маса с екран на горе" отговори с ръка на сърцето "кое разположение на сензора е по удобно?" 
Медала има 2 страни ... т.е. Колкото ти си прав, толкова и @smiley е прав. Всеки си има нужди, мнения и "мускулна памет" ... 
Живи и здрави и не толкова остро когато мнението е различно ... още веднъж - нищо лично, просто се замисляйте и за другата страна на медала ...
#84

Благодаря на всички за дискусията ще пропусна S8 направо ще се насоча към S9 като излезе.
Поздрави и до догодина.




Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)