Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 2 и Nova 2 Plus са официално обявени
#26

Жълти павета, столичани, банкови сметки... Избиването на комплекси не е умряло явно...
Викторчо не във всяка тема, а във всеки пост тръби колко пари давал за телефони и как се редял на опашки по три дни за телефон. За мен това не е хвалба, а диагноза ама всеки с приоритетите си...
И верно как представителство на жълтите павета превръща от китайската гаражна марка премиум бранд.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Моля ви се, по малко оффтопик за марки. Това може да се спори безкрайно. Според мен Huawei са сложили много разумна цена. И Huawei бяха боклуци преди с Y511-U10, ама сега не са

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#28

(2017-05-28, 03:31:26)arrogant написа:  Жълти павета, столичани, банкови сметки... Избиването на комплекси не е умряло явно...
Викторчо не във всяка тема, а във всеки пост тръби колко пари давал за телефони и как се редял на опашки по три дни за телефон. За мен това не е хвалба, а диагноза ама всеки с приоритетите си...
И верно как представителство на жълтите павета превръща от китайската гаражна марка премиум бранд.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

По скоро искаше да каже, че няма как да се поддържат желаните ниски цени, при положение че имат преставителства навсякъде и се хвърлят толкова пари за реклами и маркетинг. 
Иначе, дали ще е на ”жълтите павета” или ”червения площат”, потребителят се интересува от качество, добра поддръжка и конкурентни цени. 

”Нова” изглежда добре за телефон от среден клас.
Цитирай
#29

(2017-05-28, 03:31:26)arrogant написа:  Жълти павета, столичани, банкови сметки... Избиването на комплекси не е умряло явно...
Викторчо не във всяка тема, а във всеки пост тръби колко пари давал за телефони и как се редял на опашки по три дни за телефон. За мен това не е хвалба, а диагноза ама всеки с приоритетите си...
И верно как представителство на жълтите павета превръща от китайската гаражна марка премиум бранд.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Диагноза e я, ходих на лeкар, той вика, лeкарството e Айфон и 5 дeна на опашката, одих ама пак нe мe пуща.
И напълно си прав, при мeн нe e гъзарство, при мeн си e направо тупанe по гърдитe.
Ако можeх от покрива на цум да сe извикам колко пари давам за тeлeфони, ама нe стааа, много съм нисък нe мога да сe катeря...
И много смe комплeксирани така e, само да ми кажат, нисък си и двe сeдмици рeва по цяла нощ и нe излизам от къщи, послe давам 2000 лв за тeлeфон и сe поуспокоявам, като ходя го държа и в ръка, ссиииички да го видят, барeм ми сe избиe комплeкса, ама нe сe избива...държи държи и всe съм си тскс комплeксиран, ходих на психиатър, той отидe на психиатър... И сeга пак нямам лeкър...(с ъ ли бeшe с а ли бeшe, той кой ти помни)
Цитирай
#30

Ще заключат хубавата тема, спрете с тоя офф

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#31

Колеги спокойничко е по-хубава темата Smile Моля добрия тон да е приоритет Androidbg

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#32

Можеше и да са по-евтини, но според мен цената е добра. Просто някои не приемат, че Huawei e сериозен бранд. Това води до субективни заключения. За да вкараме малко повече обективност, можем просто да сравним характеристиките и цените на устройства от същия клас. Вижте каква цена искат Самсунг за А-серията, например... Smile
Цитирай
#33

Телефончето е един път, кога ще се продава по родните магазини?
Цитирай
#34

Когато обявят айшит 8,че да има конкуренция.
Цитирай
#35

Смешно е да кажеш, че този телефон ще е конкуренция на аЙфона и предполагам да не намесваме повече ябълката за да не предизвикаме спам!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)