Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc

yanis70 написа:Наистина се рутнах с един клик но се получи от третия опит . Аз съм с Xperia arc S Android 2.3.4 4.0.2.A.0.62 ! ! !
Dance Dance Dance Dance
Е това е вече новина. Нали .062 неможеше да бъде руутнат -трябваше да се даунгрейдва до 0.57 или нещо от сорта?

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай
Аксесоари

momchito15 написа:
yanis70 написа:Наистина се рутнах с един клик но се получи от третия опит . Аз съм с Xperia arc S Android 2.3.4 4.0.2.A.0.62 ! ! !
Dance Dance Dance Dance
Е това е вече новина. Нали .062 неможеше да бъде руутнат -трябваше да се даунгрейдва до 0.57 или нещо от сорта?
Майче вече има нов метод с който се руутва и .62,директно!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

В пост 749 е даден линк ! ! ! :thumbup:
Цитирай

Може да намерите инсрукция на новия метод тук: https://www.androidbg.com/forum/post632784.html#p632784
Цитирай

След последния репер с РСС всичко вървеше може да се каже добре,но снощи след като си изтеглих един филм (ави формат) го качих на смартфона,заедно със субтитрите.Пуснах филма чрез МХ плеър,но смартфона ми изключи плеъра.Пробвах още няколко пъти,след това пробвах и с вградения плеър,но не тръгва и това е.Като го качвах от лаптопа и ми изписа,че може да не успее да се прочете.Не знам в кое е проблема,в лаптопа (защото откакто му сложих 7-цата не съм качвал никакъв филм на смартфона) или в самия смартфон и най-вече в сандвича,така че ако може,помогнете...

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай

Здравейте,имам следния проблем до вчера си играех реал реисинг 2 без проблем днес като я пусна и тъкмо зареди до клипа и ме изхвърля на какво може да се дължи?

Letv X500
Цитирай

iceking90 написа:Здравейте,имам следния проблем до вчера си играех реал реисинг 2 без проблем днес като я пусна и тъкмо зареди до клипа и ме изхвърля на какво може да се дължи?
Рестартирай телефона и пробвай пак.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Spellbound91 написа:
iceking90 написа:Здравейте,имам следния проблем до вчера си играех реал реисинг 2 без проблем днес като я пусна и тъкмо зареди до клипа и ме изхвърля на какво може да се дължи?
Рестартирай телефона и пробвай пак.
Направих го,но пак е същото :unknw:

Letv X500
Цитирай

Колеги спрял съм се на този модел(Arc S), имам няколко въпроса:
1. Игри, като Subway Surfers, Modern Combat(почти всички версии), ще вървят ли "мазно"?
2. Flash Player има ли, който да работи без проблеми?(искам като влеза в интернет, да гледам футболни мачове онлайн през страниците)
3. Коя версия е по-добра - тази с 2.3.7 или 4.0.4?(аз от много време си допадам с 2.3.7 и ме кефи повече от сладоледа)
4. Струва ли си телефона, като функции, за които ще го ползвам(чат програми, фейсбук, игрите, флаш плейъра и камера от време на време) - дизайна много ме кефи.
Цитирай

vorronin написа:Колеги спрял съм се на този модел(Arc S), имам няколко въпроса:
1. Игри, като Subway Surfers, Modern Combat(почти всички версии), ще вървят ли "мазно"?
2. Flash Player има ли, който да работи без проблеми?(искам като влеза в интернет, да гледам футболни мачове онлайн през страниците)
3. Коя версия е по-добра - тази с 2.3.7 или 4.0.4?(аз от много време си допадам с 2.3.7 и ме кефи повече от сладоледа)
4. Струва ли си телефона, като функции, за които ще го ползвам(чат програми, фейсбук, игрите, флаш плейъра и камера от време на време) - дизайна много ме кефи.

1.Ще се озори малко но ще ги подкара,но ако го натряскаш с приложения просто забрави!
2. Мисля,че има Flash player
3. 2.3.7 за този телефон няма!Има 2.3.4 и с него апарата работи в пъти по-добре от колкото с 4.0.4(особено при игрите)
4.Не знам с колко пари разполагаш,но аз не бих го купил!По-добре си вземи Sola или U .

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Spellbound91 написа:
vorronin написа:Колеги спрял съм се на този модел(Arc S), имам няколко въпроса:
1. Игри, като Subway Surfers, Modern Combat(почти всички версии), ще вървят ли "мазно"?
2. Flash Player има ли, който да работи без проблеми?(искам като влеза в интернет, да гледам футболни мачове онлайн през страниците)
3. Коя версия е по-добра - тази с 2.3.7 или 4.0.4?(аз от много време си допадам с 2.3.7 и ме кефи повече от сладоледа)
4. Струва ли си телефона, като функции, за които ще го ползвам(чат програми, фейсбук, игрите, флаш плейъра и камера от време на време) - дизайна много ме кефи.

1.Ще се озори малко но ще ги подкара,но ако го натряскаш с приложения просто забрави!
2. Мисля,че има Flash player
3. 2.3.7 за този телефон няма!Има 2.3.4 и с него апарата работи в пъти по-добре от колкото с 4.0.4(особено при игрите)
4.Не знам с колко пари разполагаш,но аз не бих го купил!По-добре си вземи Sola или U .
Разполагам с бюджет малко по - голям от 200лв. Тези модели съм ги гледал, като Sola повече ми харесва от U, но са мънички дисплейчетата, затова не искам да взимам телефон под 4.0 инча.
Цитирай

vorronin написа:
Spellbound91 написа:
vorronin написа:Колеги спрял съм се на този модел(Arc S), имам няколко въпроса:
1. Игри, като Subway Surfers, Modern Combat(почти всички версии), ще вървят ли "мазно"?
2. Flash Player има ли, който да работи без проблеми?(искам като влеза в интернет, да гледам футболни мачове онлайн през страниците)
3. Коя версия е по-добра - тази с 2.3.7 или 4.0.4?(аз от много време си допадам с 2.3.7 и ме кефи повече от сладоледа)
4. Струва ли си телефона, като функции, за които ще го ползвам(чат програми, фейсбук, игрите, флаш плейъра и камера от време на време) - дизайна много ме кефи.

1.Ще се озори малко но ще ги подкара,но ако го натряскаш с приложения просто забрави!
2. Мисля,че има Flash player
3. 2.3.7 за този телефон няма!Има 2.3.4 и с него апарата работи в пъти по-добре от колкото с 4.0.4(особено при игрите)
4.Не знам с колко пари разполагаш,но аз не бих го купил!По-добре си вземи Sola или U .
Разполагам с бюджет малко по - голям от 200лв. Тези модели съм ги гледал, като Sola повече ми харесва от U, но са мънички дисплейчетата, затова не искам да взимам телефон под 4.0 инча.
В такъв случай си търсиш нещо според възможностите си!
Ако не го наблъскваш с много приожения се държи добре.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

колеги, ще излиза ли jelly bean за арка?
Цитирай

Не!

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Имам един проблем с арката на брат ми помеже е със сток ром и е супер зле положението много забива и ми се иска да му я управя. Предполагам тук има много колеги които са се ядосвали с sony и тяхните бавни и недовършени ъпдейти.Та да си дойдем на думата телефона е вече unlock, ще препоръчате ли читав ром, защото брат ми откача...неможе launcher от shopa да върви по добре от stock launchera....HELP! :wall: :wall: :wall:
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic452...arc-s.html

Ползвай търсачката.

Nexus 6
Цитирай

Привет!
Значи имам следния проблем който преди го нямаше и това става при повечето игри..
Инталирвам играта от Гугъл Плей .
Игрите се зареждат и точно преди да тръгне ме изхвърля..
Някакви идеи?
Благодаря предварително Wink
Цитирай

Преди играл ли си същите игри който ти крашват?
Ако не си,просто си попаднал на игри който няма как да подкараш на нашия телефон,въпреки че може и да са съвместими със него.Другия вариант е да са ъпдейтнали версията на играта ,и повече да не тръгва Smile

Най добре кажи кой са игрите.

XPERIA XA
Цитирай

diw4k написа:Преди играл ли си същите игри който ти крашват?
Ако не си,просто си попаднал на игри който няма как да подкараш на нашия телефон,въпреки че може и да са съвместими със него.Другия вариант е да са ъпдейтнали версията на играта ,и повече да не тръгва Smile

Най добре кажи кой са игрите.

Преди нямаше проблем на тези игри.. castleville legends и The Simpsons: Tapped Out.. И на други е ставало ,ама не ги помна как се казваха... При Симсъна може да се играе,ама пак изхвърля понякога и показва черен екран с моите икони!
Цитирай

Пробвай от Настройки-Приложения да им изчистиш данните.

Flash Player за нашите телефони има ли вече ? С Ice cream съм,ако има значение Smile

XPERIA XA
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic435...layer.html

Прочети темата...

Nexus 6
Цитирай

Здравейте. От близо година имам телефона. Държи се, но да бъда честен, ако сега трябва да избирам не бих си го взел, но както и да е, не за това пиша. Имам проблем със Фейсбук и един приятел реши, че много разбира и започна да ръчка и ми върна първата версия, а сега не ми дава да го актуализирам. А като отворя Фейсбук в Google Play ми излиза следното: ''нивото ви на филтриране на съдържанието не ви позволява да изтеглите този елемент''. Какво точно означава това и как мога да го оправя???
Цитирай

Влизаш в гугъл плей,горе цъкаш падащото меню.От там настройки-Филтриране на съдаржанието.Маркираш всичките и пробвай пак Smile

XPERIA XA
Цитирай

Здравейте,имам следния проблем,когато влезна в facebook messenger-a или пък през браузера в замунда и искам да потърса нещо при цъкането в бялото поле ,за да ми излезне клавиатурата ,ми излиза -Съжалявам но браузера или Messenger-а внезапно спря и дотам мога само да погледна съобщенията ,но не и да отговора на тях.Единствено Vibera ми изписва същото съобщение,но при повторно влизане успява някак да ми излезне клавиатурата и да прата съобщение.Можете ли да ме посъветвате как да го поправя?
Цитирай

Флашнах си Android 4.4.4 Kitkat, обаче докато записвам видео звука се записва заглушен. Защо се получава така, това може ли да се оправи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)