Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 официално представен 31.08

(2017-09-04, 05:59:42)degman написа:  Ами да. С тази му батерия, въпреки амоледа много по - добре да не стои светнат дисплея(част от него все тая) за глупости. Не знам какво се хванахте в тоя диод и да защитавате LG че са прави като не са го сложили. Но нищо чудно, не са единствените които махат екстри и все едно никой няма нужда от тях.

Sent from my SM-G935F

И аз не виждам нито един стойностен аргумент. Тоя диод си е реално практична екстра. Не някоя софтуерна залъгалка.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари

Някой май чете между редовете, аз лично не виждам да се защитава ЛъЖи затова, че не са сложили иДиод, а повечето както и аз казваме, че това не е фактор, който би променил желанието ми да го купя (ако изобщо има такова на тази цена).
Както виждам и тези, които направиха проблем от липсата му поради същия фактор високата цена търсят и най дребните неща за да не го (УЖ) купят.
Телефона се превръща в поредния, който малцина ще купят и другите просто му търсим кусури да се намираме на ''приказка''.
Да го пуснат на цената на Г2 каквато беше и да видим кой ще се заглежда в липсата на ламба Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Нормално... при наскоро коментираната цена от близо 900 евро, устройството да няма бейсик неща като диод щеше да бъде просто смешно.
Но ако цената е около 700 евро, тогава положението придобива изцяло нов вид. А знаейки LG-тата как ама грам не държат цена, до Коледа ще може да се намира за по 500 евро а тогава това ще си е абсолютна сделка.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Аз па си чета хейт по отношение на ЛъЖи както му казват и се радвам на G6-чката вече кой месец се пада? От Май до сега 4 месеца. Разбира се се надявам да не умира както G3 или G4, но да си призная, изработката и на G6, и на V30 не дават предпоставки за притеснения. А по въпроса с камерата, от G4 до G6 всичките снимат хубаво и не вярвам V30 да е разочарование. Тва да правиш снимки не е като да седнеш на кенефа и да си свършиш голямата нужда.... иска се око, стабилна ръка и ясна представа какво всъщност искаме да направим с тая снимка! Не случайно фотографията си е цяла наука... И отделно като почнете с твърди характеристики и ми иде на моменти да се самонахрача, че чета. Кво ти пука къв сензор са турили ако от него излиза добро изображение? Кво ти пука къв му е процесора, като устройството движи? Отновно пояснявам, че хардуера е основата, но софтуера е посретника между потребителя и устройството. И това ще си остане винаги така!

С най-добри пожелания, поста ми не е хейт!

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Пука ми щото малкият сензор прави по некачествени снимки. Какъвто и софтуер да се ползва малък ли е сензорът се тая.

Tapatalk
Цитирай

(2017-09-04, 22:19:11)eksoldier написа:  Пука ми щото малкият сензор прави по некачествени снимки. Какъвто и софтуер да се ползва малък ли е сензорът се тая.

Tapatalk

Хайде сега след това си изказване влез в раздела на г6 и разгледай на колегата над теб всичките снимки та даже и тия вечерните и прецени след това дали заставаш зад думите си...

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Видял съм ги, и не само тях. Във Flickr има доволно нощни снимки с Г6 които са чудесни. Не казвам, че снима зле, но се очаква да има ъпгрейд реален, а не от сензора на Г4 да минат на по-малък вместо обратното. Снимките при слаба светлина при 100% кроп имат повече шум от колкото тези на Г4 и другите със същия сензор. Тва е положението.
Иначе все още чакаме оригинални снимки от v30...

Tapatalk
Цитирай

Доста положително предварително ревю от Маркъс:


LG V30 UX:


Cognosce te ipsum!
Цитирай

Не съм супер фен на Samsung ама в това клипче бие Lg-то
Предната камера на LG е с ужасно малък 1/5" сензор явно заради рамките   Sad
Цитирай

LG загуби битката с Note 8 относно камера...
Цитирай

Какви битки бе хора? Ще пукна.
Не бях разбрал, че е обявено военно положение.

"Тоя биел ония" "Ония спечелил битката"...
Цитирай

Разбира се че в30 е с по-лоша камера от Нот8, но това едва ли е изненада. Като цяло Нота е по-добрият от двата телефона.
Цитирай

Такива крайни мнения не са ли малко пресилени? По добър според кого?
На мен лично ми харесва повече ЛъЖито, но няма сега да ида да се изцепя в темата за Ноут как е по добро Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Как определи и за другите?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-09-07, 13:16:26)ivanov_km написа:  Разбира се че в30 е с по-лоша камера от Нот8, но това едва ли е изненада. Като цяло Нота е по-добрият от двата телефона!
 Разбира се, че това са поредните празни приказки...! Сигурно вече сте успял да снимате и с двата модела, та  стигнахте до туй "гениално" заключение? Едва ли! Ама да се намираме на приказка! И в какво точно Note e по-добър? Не се знае! Но пък лично на мен ми е далеч по-грозноват!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

В мрежата има достатъчно професионални сравнения на камерите на двата модела. Аз само и единствено споделих крайните резултати от тестовете. Покажете ми един модел на LG който бие по камера нот и S серията на Самсунг. По отношение на дизйна си е до лично виждане и тук няма смисъл да се води спор.
Цитирай

@ivanov_km , по ревютата може да казват много работи, но не всичко е вярно. Ето например по 5 снимки на закрито от 2 телефона, ти кажи кои са по-добри?

1. [Изображение: 18536522_m.jpg]

2. [Изображение: 18536622_m.jpg]

3. [Изображение: 18536640_m.jpg]

4. [Изображение: 18536651_m.jpg]

5. [Изображение: 18536667_m.jpg]

6. [Изображение: 18536673_m.jpg]

7. [Изображение: 18536699_m.jpg]

8. [Изображение: 18536706_m.jpg]

9. [Изображение: 18536721_m.jpg]

10. [Изображение: 18536729_m.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

За първи път ще го кажа ама снимките от samsung телефона са по-хубави тези с мейт 9 имат шум

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2017-09-09, 13:26:15)Gosho223 написа:  За първи път ще го кажа ама снимките от samsung телефона са по-хубави тези с мейт 9 имат шум

Да ни кажеш кои са от Мейта и кой от Самсунга?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Като натиснеш на снимката ти казва, коя от кое устройство е направена (:

Мен лично от тия 10 снимки нито една не ми хареса. Но снимките от Самсунзите си личат от километри че са от Самсунг. Първо по жълтия оттенък на самата снимка, второ по якото софтуерно поддтискане на шум.
Но въпреки, че нито една не е особено яка, да тези от Самсунзите са по-добри - улавят повече светлина и въпреки artificial поддтискането на шум, са по-приятни за гледане.
Примерно при първия сет снимки, в бокса на кухнята при не-самсунг снимката има ужасно много шум.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

А на мен и не само на мен, по-приятни ни са снимките от Мейт 9. Някак си по-топли цветове имат, тавана не лилавее, червеното е по-ярко, а не измито. И да кажа, че на самсунга фолиото беше махнато малко преди това, пръстовия отпечатък не се ползва и обектива беше чист.
Същите снимки бяха направени и със S6, за съжаление тях не ги прехвърлих на моя телефон, но мога да кажа, че бяха по-добри от тези на S8


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Снимките на Самсунг-а са по-хубави само в разни уж обективни тестове! Като цветове, детайл, фокус камерата на Mate9 дава по добър според мен, а както казва колегата и според доста хора, които разбират от фотография! Фенщина я оставяме настрана.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Тая тема да не стана за Самсунг и Хуауей???
Ето ви малко снимки от фликър https://www.flickr.com/search/?text=LG%20V30%20Pix
Цитирай

Наистина не е за Huawei и Samsung! Отплеснахме се! Относно снимките! Не са лоши...., ама от рекламираната с f/1.6  камера, честно казано очаквам по-добри резултати! За момента не съм впечатлен!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Каква фенщина, то си е налице, всичко, Samsung Galaxy S8 прави по-добри снимки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)