Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

Съгласен съм, но как на някои работи по един начун, а при други по друг?

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай
Аксесоари

Е, братле, значи при тия дето работи с екрана нагоре, те имат бъгнати и дефектирали апарати, а останалите са добре [Изображение: default_lol6.gif]
Цитирай

Не, сега се загледах... То там си има сам да избереш кога да работи. Просто при обърнат на горе екран не е същият ефект. Това ме подведе.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Да не е същия различно е. Също е различно когато съм във фейса или другаде примерно тук и дойде съобщение по вайбър например визуално по друг начин става.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

При мен последно се получи така, че сега при включен екран и ако в момента в който правя нещо него ако получа някаква нотификация (месенджър например), горе в средата на екрана се показва за около 1,5 сек. нещо като малка елипсовидна иконка с името на човека, а еджа през същото това време премигва в синя светлина 2 3 пъти и това е. На изклчен дисплей със или без AOD не излиза нищо.
Цитирай

Не знам. На колегите ,при които не работи крайна светкавица коректно, да ударят едни фабрични и това е.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Ползвате ли "множествени прозорци"?

И в предните версии на Galaxy S имахме такава функция, но тук буквално мога да ползвам 4-5 (дори и повече) приложения по едно и също време без да е нужно да затварям другите.. и няма грам засичане или бъгване..

Samsung Note + Перфектно за записки по-време на разговори.

youtube докато чатиш или търсиш нещо в нета..
Минизиране на Приложенията в икони в друго приложение.

[Изображение: 18152557_m.png]




[Изображение: 18152558_m.png]




[Изображение: 18152564_m.png]





[Изображение: 18152566_m.png]





[Изображение: 18152567_m.png]

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

(2017-08-05, 21:17:34)Koatex написа:  При мен последно се получи така, че сега при включен екран и ако в момента в който правя нещо него ако получа някаква нотификация (месенджър например), горе в средата на екрана се показва за около 1,5 сек. нещо като малка елипсовидна иконка с името на човека, а еджа през същото това време премигва в синя светлина 2 3 пъти и това е. На изклчен дисплей със или без AOD не излиза нищо.

А аз така и не успях да включа месенджар. Това е единственото приложение, което не ми светка. Явно нещо, някъде съм настроил не как трябва.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

https://drive.google.com/file/d/0B-9wPOQ...p=drivesdk старата версия на Facebook с български език.

'g'SM-G955F
Цитирай

Имам въпрос към тези, които си играха с крайната светкавица. В Настройки => Достъпност ... най-долу в услуги - "Edge Light" - включено ли Ви е?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Услуги ми стои бледо и не е активно.
Цитирай

Това долу, ограденото в червено имам предвид:

[Изображение: 18181070.png]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

И при мен е бледо. "Няма инсталирани услуги"

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

При мен пък изобщо няма Edge Light...луда работа Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

При мен също няма Edge Light.
Цитирай

(2017-08-08, 15:21:59)divna написа:  Това долу, ограденото в червено имам предвид:

[Изображение: 18181070.png]
Това най вероятно е от приложението което си закупила при мене е друго приложени дето ползвам за четене.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Някой знае ли как мога да премахна когато си допръ пръста на дисплея в долната част,и той светва. Да остане да се включва само от бутона.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Можеш да намалиш чуествителността на натиск на дисплея.
Settings -> Display-> Navigation bar -> Home button sensitivity.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

Пак не става и така но благодаря за съвета.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Благодаря Ви!

@kali_74, предположих и аз че ще е така, ама нямаше с какво да сравня. Вече ще знам какво се подрежда там Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Аз пък имам това:
[Изображение: ad4bba4d0add72dc3d5f4b83dfdcdc5f.jpg]

Enviado desde mi SM-G955F

(2017-08-08, 18:45:39)stoianeminem написа:  Пак не става и така но благодаря за съвета.
Изключи "отключване с бутона за начален екран" [Изображение: cf50a2601e6c1a998494d54911946839.jpg]

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай

Изключено е ,пробвам като е он и офф и пак си светва.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

(2017-08-08, 16:55:43)kali_74 написа:  Това най вероятно е от приложението което си закупила при мене е друго приложени дето ползвам за четене.

При мен изписва Nova Launcher и когато вляза ми дава опция да се включи и пише, че касае и нотификейшъните Smile
Цитирай

Може ли малко помощ, от няколко дни /след последната актуализация/ като искам да не приема разговор и го отхвърля ми излиза меню със съобщения /менюто е в долната част на екрана и често без да искам го активирам явно/ и от другата страна полчават ММS от мен от типа, че съм зает в момента или нещо от сорта. Как да разкарам това меню като получавам входящо обаждане?
Цитирай

Kajos - изтрий съобщенията от SMS - Настройки - Бързи отговори
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)