Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+
#26

Карти е измислена за онлайн навигация. Ако ще се пътува редовно и на по-дълги разстояния е редно да се инсталира нещо по-подходящо за целта. Нещо със собствени карти, а не непрекъснато да ги тегли през мобилните данни, което може да доведе и до допълнителни такси. А и не навсякъде има мобилен интернет.
Други варианти има много, Ай Гоу, Хере, Сиджик и т.н. Аз лично предпочитам първата. При желание мога да съдействам за инсталиране.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-06-02, 23:23:19)hollyshit написа:  Аз съм си подредил там най-използваемите за мен. Поиграй си малко с настройката и на първия ред си сложи най-нужните.
Те се влачат, за да си ги подредиш.

Точно така направих, искам някъде да извикам - колко го обичам този телефон Angel


Имах Sygic на стария телефон, но бих сложила и нещо друго. Ще се радвам на съдействие за инсталиране на iGO Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#28

(2017-06-02, 22:06:26)divna написа:  Имам въпрос относно ползването на GPS....

Има ли друг път към включване/изключване на GPS, освен горния?

Отгоре сега както е нагласено да е удобно бутонът " място " (GPS) го натискате и за държате, така ще отвори направо опцията за " място " и от там се избира един от режимите за локализация
[Изображение: 70518f2960076319ff2372afb4c25074.jpg][Изображение: 5ca18d366e02e5238e6e6ff62e0d1dbe.jpg]

Ако е избрана 1та, ше точи повече батерия със сигурност


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#29

О, мерси Smile Това с натискането - нямаше да го предположа Wink

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#30

Между другото приложението Карти има опция, докато човек е в къщи на Wi-fi да си включи на офлайн и да си изтегли нужните карти за определени маршрути. 
По този начин програмата няма да изисква мобилни данни по време на навигация. Единственото лошо е, че картите ще се самоизтрият след месец, но в последствие предполагам, че пак ще могат да се изтеглят.
Цитирай
#31

След месец просто ще те подкани да актуализираш изтеглените вече офлайн карти. Няма директно да ги изтрие.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#32

Струва ми се по-добре да си инсталирам един навигатор. Той предполагам, че от време на време ще се самоъпдейтва или ще ми напомня Smile

hollyshit, ще съдействаш ли за iGO?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#33

Колеги как да направя телефона да се отключва директно с ирисите без да иска да плъзгам пръст по екрана преди това?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#34

(2017-06-03, 19:36:04)felipe написа:  Колеги как да направя телефона да се отключва директно с ирисите без да иска да плъзгам пръст по екрана преди това?
Задържаш хоум бутона и в зависимост каква чувстителност си му задал, ще ти отвори направо да ги сканира след различно време

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#35

(2017-06-04, 00:04:07)OGIER написа:  Задържаш хоум бутона и в зависимост каква чувстителност си му задал, ще ти отвори направо да ги сканира след различно време

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Това не тръгва при мен....

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#36

(2017-06-05, 13:38:46)Kamen666 написа:  Това не тръгва при мен....
Няма как дс не тръгва
Или леко мърдаш на страни и не успяваш да натиснеш или не изчакваш достатъчно

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#37

Трябва да се натисне по-силно, а не да се задържи, отделно в заключен екран и защита-скенер на ириси я има тази опция да се изключи плъзгането. Да питам тези ириси, на закрито откл. е свткавично, но навън не иска да отключи, при вас така ли е и ако не как сте го направили данне е.?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#38

При мен и на открито и на закрито работи, но при силно слънце не сработва добре и търся сенчесто място, за да отключа (което ме дразни Devil  ). Ярката светлина пречи.

Ще пробвам отключване с "разпознаване на лице". Дано ярката светлина не пречи.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#39

Лошото е че двете заедно не могат да де използват, аз като алтернатива съм дал откл. с отпечатък, преди малко ми хрумна да запомня ирисите на открито, да видя как ще е, сегашните са запомнени на закрито.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#40

(2017-06-02, 23:52:59)divna написа:  Точно така направих, искам някъде да извикам - колко го обичам този телефон Angel



E то след S2... и какъвто и нов да си беше взела щеше да е същото усещане  Tongue Tongue

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#41

Екрана и камерата на мен също невероатно ме кефят, макар да идвам от S7.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#42

Важното е, че съм доволна, една жена трябва да е доволна и тогава светът се усмихва  Lol Пък аз грея за 2 Вселени  Tongue

felipe, и аз го мислех това, но ми се струва, че на ярко слънце няма да успее ги сканира. Моля те, сподели, като пробваш  Smile

felipe
felipe
felipe

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#43

Ще пробвам и ще пиша, засега на открито откл. с отпечатък... култово... понеже държа телефона винаги с лявата ръка, отключвам с показалеца на дясната насочен надолу, от към горната страна на телефона Smile Smile Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#44

Аз също го държа само с лявата и отключвам с левият показалец. Отключва доста бързо и всеки път освен ако не го поставям върху камерата
Хваща мн.по-добре от на S7E
А това с ириса е малко та...к работа, зашото бе е до ириси, а до форма на лицето и очите. Аз мн рядко го използвам, но дори със слънчеви очила ми отключва
Включително и на вън ( не зная дали и на силно сърце съм тествал)

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#45

Отпечатъка е там където е сензора за пулс на s7 ли? Ако е така на мен показалеца си ми попада там като взема самия телефон.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#46

Показалеца се пада там ,ако го държиш с дясната ръка,пък то с дясната ръка май го държат само левичарите т.е. да го държиш с дясната и да работиш с лявата.Аз даже винаги съм си държал телефоните в левия джоб и ги вадя с с лявата като ги отключвам с дясната( поне 6 и 7 така ги отключвах).Иначе да го държиш с лявата и да търсиш сензора за отпечатък с левия показалец ми се вижда доста рисково.
П.П. На слънце и на много светло не иска да регистрира ириси...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#47

(2017-06-05, 20:34:03)felipe написа:  ....Иначе да го държиш с лявата и да търсиш сензора за отпечатък с левия показалец ми се вижда доста рисково.
П.П. На слънце и на много светло не иска да регистрира ириси...

Не е рисково човек, мн по-удобно е
Никога дори леко не ми се е хлъзнал, а пръста си отива и участва точно там
П.с: разбира се съм си нагласил и десният показалец, но попри никога не го използвам

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#48

(2017-06-05, 20:17:46)OGIER написа:  ...
А това с ириса е малко та...к работа, зашото бе е до ириси, а до форма на лицето и очите. Аз мн рядко го използвам, но дори със слънчеви очила ми отключва
Включително и на вън ( не зная дали и на силно сърце съм тествал)

Мен със слънчеви очила изобщо не ме отразява - иска да си ме гледа в очите  Big Grin Хем моите са доста прозрачни. Но пробвах да видя дали с грим ще го заблудя - хич даже, разпознава си ме без проблем. Но и аз мисля, че хваща и костна структура и разни характерни черти. Пробвах да видя дали други хора ще го отключат - не става Smile

felipe, мерси за споделения опит Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#49

И аз това се канех да направя, да видя дали и др ше го отключи
Но на 100% всеки път ме хваща и с очилата, а те са си бая големи, покриват и очите и доста около тях
Пробвай наново да си запишеш и " ириса " и пръстовите отпечатъци ( нали каза пе трудно и рядко ти ги хваща) като обаче запишеш не само централната част, а го завърташ сферично

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

А знаете ли за тази опция?
Не е от най-полезните, и трудно според мен реагира, но я има
[Изображение: de0c7890a1ae2b00fbc1652d65f78780.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#50

Сега го включих и го пробвах, много леко работи при мен.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)