Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

Всички бутончета с "-" горе трябва да станат с "+" долу, освен "заключване".При мен всичко е точно Smile .
Бутона е над "настройки" 
[Изображение: 17705056_m.png]

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари

Да му се невиди, аз го правя точно обратно,сега се получи. Плюс от мене.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

В "Достъпност" трябва да се изключи "Режим еднократно чукване" ,че се активира автоматично и ще приемате/отхвърляте повикване с чукване ,а не със слайд Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Друг начин, с нова лънчар... Двойно почукване на екрана/при мен, или с друга команда - от настройки/тела се заключава

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

След последния ъпдейт лентата за навигация или така наречените виртуални бутони преминаха от черен какъвто го бях направил в сив фон, което ме дразни. И ,което е още по-дразнещо е ,че сега го няма варианта за черен фон ,а само някакви глупави цветове.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

След последната актуализация забелязах че може да се избира по колко елемента да са на падашия бар[Изображение: e3f8578b7357ad250fc7a529b155c1e1.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Имаше го и преди това, просто не си го забелязал!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

С жокера "помощ от приятел" вече ползвам фонетична клавиатура  Big Grin Big Grin Big Grin ! Тъкмо почти бях свикнала с другата, но съм доволна и то много Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Хаха, ми то не е трудно фонетичната
Нали със стоковата, не си сваляла духа клавиатура?

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Swiftkеy, може да се направи розова Wink

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Ами то не е трудно, ама не ми беше хрумнало, че става от езиците. Бях видяла, че се предлага само "Клавиатура на Самсунг" и мислех, че се отнася до подредбата, а не то това как изглежда. И бях разбрала (след питане тук), че трябва да инсталирам приложение, а сега, като се върнах да прочета пак - вероятно сте коментирали самия изглед Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Аз ползвам тази тема , на мен мн ми харесва , а е и тъмна - тъмната харчи по малко батерия. http://www.samsung.com/global/themestore...TE_CODE=bg[Изображение: c7fdfa42162714ffda855ca1a8c70f1c.jpg][Изображение: b47027c2873e44bcf96c78bc0a66016a.jpg][Изображение: 53474e03529acf91d229ec4a23fe20fd.jpg][Изображение: ee8dddfea7608af37875f68fde8b0e06.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

А за Дивна може да си сложи тази тема http://www.samsung.com/global/themestore...TE_CODE=bg

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз чак вчера получих ъпдейта, но сега забелязвам тази малоумщина с нав бара. Като сложиш точката за да се скрива е супер дразнещо като постоянно го търсиш и трябва за всяко нещо по две движения, но като я махнеш за да се скрива, вече не се скрива никъде - видео разговор по Вайбър, лентата стои отдолу, гледаш YouTube - лентата отдолу. Това е ненормално малоумно. Никога нямаше да ъпдейтна ако знаех.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Еми тя преди си стоеше постоянно ,сега-на кой както му харесва.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Това нещо ново ли е? Не разбрах съвсем. Аз мислех, че ще ми е гадно и досадно, ама ми хареса даже. И пробвах как е без лената по друга причина Big Grin . При мен, когато лентата е скрита - само трябва да плъзна с пръста отдолу нагоре и веднага се появява. Не търся точки и не ма затормозява. Ако говорим за едно и също и съм те разбрала правилно Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Явно аз съм бая добре, обърна ли на цял екран да гледам видео си изчезва лентата а иначе не. @brabus ефект с батерията след ъпдейта имаш ли?.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-28, 19:54:30)divna написа:  Това нещо ново ли е? Не разбрах съвсем. Аз мислех, че ще ми е гадно и досадно, ама ми хареса даже. И пробвах как е без лената по друга причина Big Grin . При мен, когато лентата е скрита - само трябва да плъзна с пръста отдолу нагоре и веднага се появява. Не търся точки и не ма затормозява. Ако говорим за едно и също и съм те разбрала правилно Smile

Това към кого е?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2017-06-28, 19:56:04)Marto.g написа:  Явно аз съм бая добре, обърна ли на цял екран да гледам видео си изчезва лентата а иначе не. @brabus ефект с батерията след ъпдейта имаш ли?.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
За съжаление никакъв, надявах се тайно, но.... уви!

При мен лентата преди никога не е стояла на местата които обясних в предния пост.
[Изображение: cc013d63c1a681d30bedaa855b6a28ac.jpg]
Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Къде стоеше опцията която забранява да отхвърляш гласово повикване с СМС,че без да искам всеки път в джоба ги отхвърлям така а от 30 мин ровя и не я намирам Smile
Благодарско

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

(2017-06-29, 12:42:31)Kamen666 написа:  Къде стоеше опцията която забранява да отхвърляш гласово повикване с СМС,че без да искам всеки път в джоба ги отхвърлям така а от 30 мин ровя и не я намирам Smile
Благодарско

Не намерих такава. Реших си проблема, като изтрих всички готови отговори
Цитирай

А тях къде намери ? Smile

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

(2017-06-30, 09:25:07)Kamen666 написа:  А тях къде намери ? Smile

Зелената слушалка, настройки, "съобщения за бърз отказ ". можеш да си напишеш собствени или да изтриеш. Аз също винаги ги изтривам.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Здравейте на всички. Имам един въпрос. Може и да не е точната тема, но реших тук да го задам.
От известно време, по-точно от самото начало,  изпитвам известни съмнения към качеството на звука които възпроизвеждат слушалките от комплекта...
Голямо хвалене ги хвалят, но на мен все ми се струваше, че нещо не е както трябва. Днес вече ги сравних с други мои слушалки, тапи някакви купени от бензиностанция без някаква спецялни очаквания. 
Въпросът ми е - възможно ли е найстина тези прехвалени слушалки да са абсолютно г...но?
Просто не мога да повярвам каква разлика има в звучението, а толкова писаха за тва AKG...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2017-07-01, 15:53:36)nedelchev nikolai написа:  Здравейте на всички. Имам един въпрос. Може и да не е точната тема, но реших тук да го задам.
От известно време, по-точно от самото начало,  изпитвам известни съмнения към качеството на звука които възпроизвеждат слушалките от комплекта...
Голямо хвалене ги хвалят, но на мен все ми се струваше, че нещо не е както трябва. Днес вече ги сравних с други мои слушалки, тапи някакви купени от бензиностанция без някаква спецялни очаквания. 
Въпросът ми е - възможно ли е найстина тези прехвалени слушалки да са абсолютно г...но?
Просто не мога да повярвам каква разлика има в звучението, а толкова писаха за тва AKG...
Man , отивай на доктор за уши , явно имаш проблем!!!!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Подледно слушалките са произведени с помощта на AKG,каквото и да значи това.
Информацията е от аудио ревюто на пкетнау.

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)