Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Записване на телефонни разговори
#26

Ами аз слагам табелка на телефона, че записвам, другия отсреща че не я вижда проблема си е негов, това в кръга на шегата, няма да споря, както казах нещата са тънки и могат да се тълкуват по много начини и обикновено е прав този с многото пари - само тези закони важат. Личната неприкосновеност отдавна е "пометена" и то точно от тези където правят законите!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари
#27

За това като звъниш на кой да е оператор, ти се казва, че разговора ще бъде записан, поради съображения за сигурност...


gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#28

(2017-07-01, 21:28:44)tishomen написа:  Когато другият участник в разговора знае за записа е ок и няма проблем.Но ако незнае си е незаконно.Знам случаи на такова записване което завърши със обяснения в полицията.
Чл. 32. (2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.
Абе ти по телевизията, не си ли гледал как хората казват не ме снимайте, нямате право, не искам и ... въпреки това те го дават по телевизията?
Цитирай
#29

(2017-07-06, 11:40:08)Lam3r4e написа:  За това като звъниш на кой да е оператор, ти се казва, че разговора ще бъде записан, поради съображения за сигурност...


gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Аз чувам: Разговора може да бъде записан. (тествано пред 1 мин с Ментел)
Но ще се запише или не ... никой не знае. Ако е нещо уличаващо ги в гаф..., естествено няма да е записано.
Цитирай
#30

Не се опитвайте да разсъждавате и да си правите съчинения. Незаконно е да се записват човек без негово знание. Предупредени сте

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#31

(2017-05-31, 18:03:59)Lam3r4e написа:  Аз ползвам това
https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder
И съм доволен Smile

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Качих си я, но не знам защо не записва всеки път... уж съм му дал ON - на Record calls?!

Може и друга, но да е фрии.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#32

Виж в настройките на батерията, да не бе с цел пестене на батерия, да слага приложението в спящ режим.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#33

(2018-02-23, 10:43:36)Lam3r4e написа:  Виж в настройките на батерията, да не бе с цел пестене на батерия, да слага приложението в спящ режим.

По едно време се появи такъв системен сигнал че е много консумиращ апп. Но не го скипнах.
Но ако е хабящо толкова батерията - не е добре.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)