Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация

Флашни го с нещо друго
Цитирай
Аксесоари

Какво ще рече "нещо друго" Да не е чернилката.. или ??
Цитирай

Мхм. Може чиста 2.1-ца за около седмица да видиш как работи и ако пак ги прави нещата, поне знаеш, че не е от нескопосани ромове Smile
Цитирай

Може би утре ще го направя... Преди 2 часа ми изгоря микрофона на оригиналните слушалки Big Grin Надявам се да е от него а не от буксата... аз си чувам всичко от слушалките но като говоря не чуват нищо - без слушалки няма проблем - слава бого..
Цитирай

После разправяй кво е станало
Цитирай

Ами като огледах телефона проблемите ги няма - направих един хард ресет - в момента телефона се държи добре Smile Надписите са както трябва..
Цитирай

Сега съм с бляк ако пусна официалния упдейт дали ще се убдейтне ?

DONATE МЕ : цък



Цитирай

marrto написа:Сега съм с бляк ако пусна официалния упдейт дали ще се убдейтне ?
не

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

Ако няколко пъти флашвам с някои от ромовете дали може нещо да се развали телефона примерно 10пъти ги сложа за ден за да тествам кой е най добър ???

И немога да разбера нещо сега със този фасбута и clockworka като влезна в clocka давам format на всичко на дата , систем , кеш и т.н. и след това давам ребоот да видя кво ще стане и излиза само синия фастбут каде е тогава този ром къдет съм го сложил всичко ли се трие и остава сашо фастбута и рековърито защо не се трият и те ???

DONATE МЕ : цък



Цитирай

Телефона си има Флаш чип, който сигурно има определен брой записвания върху него, но според мен няма за какво да се притесняваш
Цитирай

Как да вляза в тоя ClockWorkMod recovery всичко инсталирах само в него немога да вляза натискам ХОМЕ + бутона за усилване и нищо нестава .. трябва ли телефона да е исключен ?

LG GT540 Android 2.2.1 - CyanogenMod 6.1.2
Цитирай

Home+Power(червената слушалка) при изключен телефон
Цитирай

suffer написа:Home+Power(червената слушалка) при изключен телефон
Мда стана и сега ми остана
3. взимате boot.img от "Kernel_v0.2.zip" или "Kernel_v0.3.7z" и го слагате в същата директория при другите файлове виж т.5 и местите всички файлове в "C:\"
4. браузвате до диск Ц с CMD: "cd c:\" и от там изпълнява следните команди:
само тоя боот не ми е ясно как да го сложа то ми остана

LG GT540 Android 2.2.1 - CyanogenMod 6.1.2
Цитирай

Взимаш boot.img ot втория зип и го слагаш в C, zaedno с fastboot.exe, adbwinapi.dll, adbwinusbapi.dll, adb.exe

Отваряш един command prompt. пише вътре cd c:/ и пишеш командите които са от темата
за да се инсталне kernel-a
Цитирай

Нестава като напиша командите и дам ентар пише New is not recognized as an internal or external command operable program or batch file :/ Задал сам му път кам C:\ New Folder fastboot flash boot boot.img
fastboot reboot и през това време телефона трябва да е в фаст боот режим (синия екран) нали така ?

LG GT540 Android 2.2.1 - CyanogenMod 6.1.2
Цитирай

Някъде пише ли да ги слагаш в папка?
Просто ги слагаш в C:/
При Windows, Program Files, Documents & Settings и квото имаш още там:
[Изображение: example.PNG]
Цитирай

Няма проблем да е в папка, НО
командата не е "C:\ New Folder fastboot flash boot boot.img"
а
Star->Run->cmd -> Enter
cd\
c:\cd new folder
c:\New Folder\ fastboot flash boot boot.img

или както suffer е показал

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

Ако може някой да помогне! Стигам до стъпката с фасбуут мод-а и до там. След като вляза във фастбуут на телефона ми изписва: suspend -- reset -- portchange -- reset -- portchange --, а на компа си седи на <waiting for device> и не ми дава даже да напиша някоя команда. Защо така? Ще дам и видео, но по-късно. Клип

LG G3 + Asus Nexus 7 2nd Generation  
Цитирай

Драйвъри инсталирал ли си? Смени юсб порта и пробвай пак Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Имам драйвери и смених усб порта, но отново същата работа.

LG G3 + Asus Nexus 7 2nd Generation  
Цитирай

TopGun написа:при изключен телефон се прави това и дръж бутона на камерата малко преди и малко след натискането на червената слушалка
след като изпълня 2. Флашвате с кдз ъпгрейдъра горния V20B_00.kdz РОМ телефонът се рестартира така ли ? и след това трябва да го изключа и да вляза във фастбуут ?И този USB driver става ли и без него да се инсталират останалите работи ?

LG GT 540,[ROM] GB 2.3.7 | CyanogenMod 7.2 | 2.6.32 Kernel | Build One &//
LG optimus P700//HTC EVO 3D
Цитирай

пуснах бат файла но телефонът не иска да излезе от фастбуут не се рестартира

LG GT 540,[ROM] GB 2.3.7 | CyanogenMod 7.2 | 2.6.32 Kernel | Build One &//
LG optimus P700//HTC EVO 3D
Цитирай

Отвори един CMD на компа и премести fastboot.exe, adb.exe, AdbWinApi.dll, AdbWinUsbApi.dll в C:/ на компютъра.
В отворената конзола пишеш "cd c:/" и след това "fastboot.exe reboot"
Цитирай

suffer написа:Отвори един CMD на компа и премести fastboot.exe, adb.exe, AdbWinApi.dll, AdbWinUsbApi.dll в C:/ на компютъра.
В отворената конзола пишеш "cd c:/" и след това "fastboot.exe reboot"

Или вадиш кабела и батерията ...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

suffer написа:Отвори един CMD на компа и премести fastboot.exe, adb.exe, AdbWinApi.dll, AdbWinUsbApi.dll в C:/ на компютъра.
В отворената конзола пишеш "cd c:/" и след това "fastboot.exe reboot"
В папката на windows-a ли

LG GT 540,[ROM] GB 2.3.7 | CyanogenMod 7.2 | 2.6.32 Kernel | Build One &//
LG optimus P700//HTC EVO 3D
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)