Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация

Не. Пробвай с хард - ресет Първо.
Предполагам не си направил кой знае какви настройки
Цитирай
Аксесоари

suffer написа:Не. Пробвай с хард - ресет Първо.
Предполагам не си направил кой знае какви настройки

След хард- ресет проблема си остава ..
Цитирай

Ти Black System заради черното ли го слагаш? Или заради българския?
Цитирай

Защото ми харесва как изглежда, но също така и заради българския.
Цитирай

Преинсталирай го наново
И сигурен ли си че си инсталирал правилно Kernel-a след това?
Цитирай

ClockWork Mod 3.0.0.5

http://www.mediafire.com/?6f709pcbz6b3dcs
Цитирай

задължително ли трябва на направя стъпка 4

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

Препоръчително е. Има си цяла тема за Recovery. Ти си решаваш дали да го имаш на телефона си или не.
Цитирай

значи само ако сикам да го инсталирам през rocovery

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

Не. Black system се инсталира през Fastboot. Recovery ти трябва за да си сложиш новия Kernel, За да си направиш Backup, За да си върнеш някой стар backup ако ти се омаже телефона. БЕЗ НЕГО Ще ти е много по-зле, така че го слагай.
Цитирай

добре обаче не ми открива телефона иначе иама всички драйвери
с 7 ако има нещо общо

п.п нали де влизам във фастбоот и свързвам и така нестава

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

Има си driver-и в първия пост от темата.
Цитирай

и как да ги сложа

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

oтиваш в device manager-a. Върху непознатото устройство даваш десен бутон - Update driver. И задаваш пътя до папката в която си ги свалил. За целта трябва първо да ги разархивираш Tongue
Цитирай

божее проста работа Big Grin

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

syste,.img cannot load boot.img cannot load help pls

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

взимате boot.img от "Kernel_v0.2.zip" или "Kernel_v0.3.7z" и го слагате в същата директория при другите файлове виж т.5 и местите всички файлове в "C:\"
4. браузвате до диск Ц с CMD: "cd c:\" и от там изпълнява следните команди:Някои можели да ми обясни как става ,особено т.4 каде да се намират.
Цитирай

в c:/
Цитирай

то за Ц е ясно но не ги намирам там
Цитирай

Ти трябва да ги копираш там. Boot.img, system.img, fastboot.exe, adb.exe, adbwinapi.dll, adbwinusbapi.dll
Последните 4 ги взимаш от aрхива за recovery-то.
Цитирай

коя е руут директорията са SD картата, очаквах да имам папка ROOT но не я намирам

Motorola C350=> Sony Ericsson T630=> Nokia 6680=> Nokia N80=> LG KS20=> LG GT540 Optimus White=> LG GT540 Optimus Black=> Sony Ericsson Xperia X10 => Sony Ericsson Xperia ARC S
Цитирай

pavel_rx8 написа:коя е руут директорията са SD картата, очаквах да имам папка ROOT но не я намирам
Основната директория.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

при опит да сложа по новия кернел, написах командите в cmd и сега на телефона тече един черен екран с надписи, като конзола, но проблема е че е вече към 15 минути, това нормално ли е и ако не какво да го правя

Motorola C350=> Sony Ericsson T630=> Nokia 6680=> Nokia N80=> LG KS20=> LG GT540 Optimus White=> LG GT540 Optimus Black=> Sony Ericsson Xperia X10 => Sony Ericsson Xperia ARC S
Цитирай

Нещо не правиш както трябва.
Специално кернел-а се инсталира за секунди и като напишеш командите в CMD екрана на телефона ти трябва да е син.
Цитирай

Или е във рекавъри или е в някакъв нов режим на телефона не позат ни досега ... или е в терминален емулатор от самия телефон


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)