Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация

Значи го флашва през ADB. Мисля, че фастбуут няма да му приема командите при условие, че телефона е включен
Цитирай
Аксесоари

след като му извадих батерията се оправи, иначе не реагираше на нищо
на втория опит да сложа кернела нямаше никакви проблеми всичко стана телефона си прие командите изпълни ги, но като вляза в настройките, за кернел пише 2.6.29 Quarx@agent007 - desktop #312, аз уж инсталирах Kernel v0.3.1.7

Motorola C350=> Sony Ericsson T630=> Nokia 6680=> Nokia N80=> LG KS20=> LG GT540 Optimus White=> LG GT540 Optimus Black=> Sony Ericsson Xperia X10 => Sony Ericsson Xperia ARC S
Цитирай

Не се притеснявай, това е кернела.
просто всеки си мисли, че е 3.1.7, a 7-цата идва от това, че архива е с формат 7z
Цитирай

някой би ли го дал за recovery

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

Поясни какво искаш, че не разбрах
Цитирай

системата само че през recovery щот не я виждам в първия пост

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

Цитат:ВНИМАНИЕ, ако cmd прозорецът само мигва, тогава ще трябва да напишете командите ръчно: стартирате cmd, браузвате до папката и пишете:


fastboot.exe -w
fastboot.exe erase system
fastboot.exe flash system system.img
fastboot.exe reboot

и като стигнах до тук от 2-дни виждам само логото на LG даже немога да пусна fastboot за да опитам пак и са ИДЕИ??????

ако мможе пича с инструкцийте да поясни какво означава това: (OnModelDllMsg(OnMsgFromModelDll-CDMA) delete m_pLGCyonUpdate)..... щото се опитах да го преинсталирам с KDZ.. ама зае*инннн
Цитирай

пробвай пак с кдз аз съм стигал до 5 опита докато накрая стана. Имаше тема какво да се прави при брикване ама не мога да я намеря


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

след доста опити и помощ от добри хора Smile "suffer" стана....
проба на всички възможни KZD-та Big Grin това е докато захапе Big Grin

П.П. -- някой раУти не са описани много точно и за това ако някой не се занимавал за да не бере страх да пита има добри хора все пак Smile ще помгнат кой с кавото може.....
Цитирай

banditaster написа:П.П. -- някой раУти не са описани много точно и за това ако някой не се занимавал за да не бере страх да пита има добри хора все пак Smile ще помгнат кой с кавото може.....
Кажи кое и къде - да го оправя. Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Ми, доста неща и аз в началото гледах като теле, ако не те мързи обясни го като за средностатистическия потребител, доста подробности са пропуснати :power:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

В темата за Cyanogenmod-a съм го преправял малко. Повече ли се ядва или искате и картинки? Big Grin
Цитирай

аве чак с картинки малко по-подробно.... то накъде като по няколко файла пък ти си избираш кой да е от 2 или 3 релийза незнам аз така и него запомних Big Grin

на мен като ми го казваше стъпка по стъпка освен да го копна от хронологията и редактирам че да се ориентиеаме Huh

П.П. супер е форума Big Grin
Цитирай

Здравейте, опитвам да сложа на блек система и ми се появява проблема със рестартирането при включване на wi-fi. Ребоотвах, презаписах и рома и кърнела и проблема продължава.
Цитирай

В момента пише че си с CM7 - 1.8 :confused:
Цитирай

На друг телефон слагам черната система Smile
Цитирай

Извинявам се за некомпетентността но какво ми трябва за fastboot.... изпочупих си копчетата на LG-то

Samsung Galaxy Note II White
Цитирай

http://narod.ru/disk/26675062000/V20B_00.kdz.html

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

защо като слагам рекавъри и пише sending и след това FAILED и не става имам драйвера

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

Пробвай да изтриеш рекавъри преди това.
Цитат:fastboot erase recovery

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

пак пише failed дори когато го изтривам

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

1. Провери дали изписваш правилно командите. Ако искаш за удобноство преименувай рекавъри файла например r.img и пак пробвай.
Цитат:fastboot flash recovery r.img

2. Извади батерията, пробвай пак...

Ако не стане пиши да знам - ще ти покажа как се инсталира през андроида - с команди в adb или с Recovery Manager. Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

:capitulation: не

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/post148375.html#p148375

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

стана благодаря :cheers:

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)