Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация

Здравейте на всички!Ще помопля за малко помощ тела ми стигна до син екран както е написано ,разархивирах flash recovery-то стартирах flashrecovery но ми изписва waiting for device и до там.Ако някой може да ми помогне да си сложа Cyanogen за да мога да си инсталирам програмите на сд картата ще съм му много благодарен.На скоро купих на жена ми галакси и сам и го направих нямах никакви ядове но сега с това LG :wall:
Цитирай
Аксесоари

Не си сложил правилно драйвърите
Цитирай

Много ти благодаря "suffer" за бързия одговор.Но ще те помоля,ако можеш да ми обясниш как и къде да ги инстална тия драйвери, че съм още новобранец с тия андроиди.Благодаря предварително.
Цитирай

Не мога така да го обясня. ако не разбираш от драйвъри ми пиши по скайп. ще ги оправим за 5 минути
Цитирай

Хиляди благодарности на suffer за оказаната помощ.Ако поне половината Българи бяха като него,нямаше да сме в това положение.Още веднъж Благодаря
Цитирай

Когато опитам да вляза във фастбуут , телефона извибрира ( нищо не се променя по дисплея ) , компютъра не го намира... ? waiting for devices...
Цитирай

Ако си с ROM-a еuro+fast екрана става тъмен просто и на него няма никаква информация.
А Waiting for devices означава, че не си инсталирал драйвърите за adb/fastboot: http://dl.dropbox.com/u/17539072/android...indows.zip
Цитирай

Инсталирах всичко , както е описано , но не мога да вляза в рековъри мод.. само извибрира и това е.
Цитирай

Дръж хоум бутона по дълго време някъде 10-15 секунди и ще влезе.
Цитирай

Не знам , но нещо не става ....
Цитирай

Пиши ми по скайпа ако не можеш да се оправиш да видим докъде си я докарал
Цитирай

Колеги, ето ви един Recovery Backup на Black System (съдържащ и Български език) + последния kernel (0.3.1) + инсталиран Jit.
Всичко това е направено с и за Recovery 6.0.0.0 (би трябвало да работи и с тези от 4.х.х.х нагоре).
Ако желаете може просто от архива да изкарате Boot.img и System.img и да ги флашнете през Fastboot:
Download: http://min.us/mgvuA9IKu
Цитирай

Suffer, някои мирър в медия файър на това рекавъри?

LG Optimus GT540, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Express I8730.
Цитирай

Ами на някой ако му се занимава да го качва там. Аз нямам време, регистрация и желание, но авторските права ги преотстъпвам Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)