Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация

нещо не мога да влезнав фастбуут

3. Свързвате с компютър и влизате в фастбуут (Camera + Power, представлява син екран, като терминал)

като задържа бутона за камерата и бутона дет се вклучва телефона ми се пуска менюто за изключването

пробвах и на изключен телефон при което телефона се включва в нормален режим

LG Optimus GT540 CyanogenMod 7.2 SwiftDroid Second Life(SDSL) - Android 2.3.7
Цитирай
Аксесоари

при изключен телефон се прави това и дръж бутона на камерата малко преди и малко след натискането на червената слушалка

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

нестава а и забелязах нешо друго usb кабела като е включен в телефона тои директно тръгва да се включва в нормален режим от какво е това и някои знае ли как да го оправя?

може би затова нестава и с тоя фастбуут

LG Optimus GT540 CyanogenMod 7.2 SwiftDroid Second Life(SDSL) - Android 2.3.7
Цитирай

Махни кабела просто, и на мен ми беше така първоначално, сега не знам Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

друг начин за слагане това или за влизане в тоя фастбуут има ли защото при мен не става с тия 2 бутона?


едит:
пратих ти лс

LG Optimus GT540 CyanogenMod 7.2 SwiftDroid Second Life(SDSL) - Android 2.3.7
Цитирай

Quarx Цепи мракаааа Smile
Цитирай

Как се инсталира "Adb USB Driver" на Win XP?

SGS II
Цитирай

ем аз направих така там катo искам да влезна у фастбуута мисля че ми излезна там че иска драйвари и незнам си кво и нали може да посочваш от къде да ти ги инсталира аз посочих папката където бяха и стана Smile

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

stbozhanov написа:Как се инсталира "Adb USB Driver" на Win XP?
Има няколко файла единия е .inf ако не се лъжа, десен бутон, инстал..

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Благодаря и на двамата. Направих го първият начин и стана. Smile

SGS II
Цитирай

Аз такива драйвъри не съм инсталирал и всичко си стана според инструкциите. С Windows 7 съм.
Цитирай

Windows 7 си го инсталира сам тоя драйвър Smile Все пак трябва да те е уведомило, че при включване в фастбуут се е инсталирал някакъв adb драйвър.

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Да не мислиш, че съм гледал. Само доволно потривах ръце и чаках добичето да се саморазкраси Big Grin
Цитирай

Ех ще ме накарате и аз да го инстална ама сигурно пак ще ви занимавам много както при ъпдейта за 2.1 ако си помните Lol а видях ,че е махнат звука при снимане с камерата това значи ли ,че когато се прави снимки няма прави звука защото, понякога в час да снимам нещо ама пак прави звука и госпожата ме гледа Lol

SAMSUNG GALAXY S2 I9100 4.0.3
Цитирай

да
Цитирай

някой можели да ми обясни как по-дяволите се прави този фастбуут защото какли непробвах... Shutdown Phone Camera + Power OFF(button) 1. натискам камера бутона чакам 5/6 сек после натискам Power бутона извибрирва след това пускам червената слушалка когато извибрира и какфо продалжавам да държа Камера Бутона или го пускам и него...???

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

И аз бих искал да разбера то еб*ати и фастбуута излезна това Big Grin

SAMSUNG GALAXY S2 I9100 4.0.3
Цитирай

Не знам защо не успявате да влезете в fastboot режим и малко ще гадая...една от причините, за която се сещам е че за да влезете в fastboot телефона НЕ трябва да е свързан с компютъра, защото иначе само се рестартирва апарата. Чак когато ви излезе синия екран тогава го включвате. Иначе процедурата е следната : когато телефона е изключен задържате едновременно Power off/червената слушалка/ и бутона за камерата и чакате докато влезете в fastboot/4-5 сек/, а не до момента когато извибрира телефона.

SGS II
Цитирай

При мен става с включен кабел, докато е включен, power off, изчаквате да се изкючи напълно и натискате и задържате бутона на камерата и ще се стартира Smile Да отбележа нещо натискате и задържате след като изгасне екрана, защото докато е в кабела при тая процедура има навика да се включва без ваше ''позволение'' Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

да споделя как се получи при мен(Разбира се с помоща на top gun):
натиснах едновременно червената,слушалка и камерата и задържах докато не извибрира,след като извибрира пуснах САМО червената слушалка и продължих да държа камерата до появяването на синия екран.
Искам да подчертая че това го правих няколко пъти безотказно!
ПП:Извинявам се ако имам правописни грешки,пиша от телефона.
Забравих дс кажа че всичко това го правих при исключен телефон.
Цитирай

Понеже не разбирам мнпгп оскам да Ви попитам дало това е крайната версия, в смисъл има ли каквп да се дооправя или всичко е готово без никакви бъгове

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Това е крайната версия, в момента се работи в/у циана - 2.2.1

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

ето извибрира пуснах червената слушалка и продалжавам д държа кам бутона но нищо неизлиза.... н

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

Циана ще съдържа ли блексистем в себе си?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

не, що за въпрос е това Big Grin Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)