Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация

Ами, защото каза "Това е крайната версия, в момента се работи в/у циана" и го разбрах.. абе все тая всъщност Big GrinBig Grin А Циана ще е 2.2 Фройо дефактно така ли?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари

ХОРА ПОМОГНЕТЕ МИ КФО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА ТРЪГНЕ ТОЗИ ФАСТБУУТ>...

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

nowhere написа:Ами, защото каза "Това е крайната версия, в момента се работи в/у циана" и го разбрах.. абе все тая всъщност Big GrinBig Grin А Циана ще е 2.2 Фройо дефактно така ли?
Циан - CyanogenMod 6.1, разработка на андроид с доста подобрения, базираща се на 2.2.1 (фройо) , руснаците го преправят за да работи на нашия телефон

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

без фастбуут мога ли Циан да го ъпдейтна ???

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

И какво е по-доброто в Циана от оригиналния? И защо е 2.2.1 в смисъл нали фройо-то е 2.2 :?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

2.2.1 е ъпдейт на 2.2, защото има доста подобрения Big Grin по-оптимизиран е, и работи по-бързо Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

е добре след като нестава имам и друг проблем който се инт от мн време вече когато излезе първия ъпгрейд балтийскиа инсталирах така сичко ок самоче от тогава насам нямам стартово лого натискам червената слушалка извибрирва минават 30сек тогава светква светлината на дисплея след това трябва да изслушам мелодията и след 10сек да натисна червената слушалка за да ми се появи Клавиетурата за въвеждане на ПИН КОДА На картата.... но зада ми се появи аз трябва да натисна червеното копче иначе само несветква.... как да го оправя този проблем ../.?

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

Не мога да ти помогна за тва, не знам просто :Х

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Имам един въпрос, инсталирах всичко както е описано в темата, но нямам български език, зашо така се получи?
И сега как трябва да инсталирам българския, трябва нов ром ли да слагам с кдз-то???

Sony Xperia Z Ultra <<Lollipop 5.1.1>>
Цитирай

Защото просто няма Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

djnrg написа:Имам един въпрос, инсталирах всичко както е описано в темата, но нямам български език, зашо така се получи?
И сега как трябва да инсталирам българския, трябва нов ром ли да слагам с кдз-то???

@djnrg за да имаш български направи следното :

първо свали това [url http://rghost.net/2918907]/url] след което изпълняваш стъпките от т.5 описани в началото от @TopGun и си готов. Аз го направих и работи Има доста езици вкл. български

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

Добавих го в началото, знам за тва, но никъде не пише какви точно езици има и въобще не знам дали има български.
Все пак +1 Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Благодаря ти много @Shootgun Smile

Sony Xperia Z Ultra <<Lollipop 5.1.1>>
Цитирай

КАК МОГА ДА РАЗБЕРА СЕГА ДАЛИ съм направил на телефона ФАСТБУУТА ?

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

Цитат:3. Свързвате с компютър и влизате в фастбуут (Camera + Power, представлява син екран, като терминал)
Натиснате едновременно червената слушалка и камерата и задържате докато извибрира,след като пуснате САМО червената слушалка и държите камерата до появяването на синия екран.
Имаш ли син екран, имаш Фастбуут Tongue
Цитирай

да ама аз натискам камера+пауар извибрирва телефона и нищо неми се появява .... Quarx ми прати файл В20Б пишеше : http://narod.ru/disk/232032001/V20B_00.kdz.html with fastboot+blue display ъпгрейднах го но немога да се справя дай скайп моя е: tokieca

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

Токи имам няколко въпроса към теб:
1 С какъв Windows си?
2. Ако не си с Windows 7 инсталира ли си Adb USB Driver?
3.Какво си забранил в Control Panel

Някъде м/у тези три точки ти е проблема със fastboot Wink

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

Windows XP Adb UsB Driver да в КОНТРОЛ ПАНЕЛА става на въпрос за My Computer / MANAGE ?

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

да ама аз немога да го подкарам да влезе в ФАСТБУУТ РЕЖИМА ...Описаните работи от топгън съм ги блокирал LGE ANDROID PLATFORM USB MODEM i LGE VIRTUAL MODEM са блокирани

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

ето ви новия кернел 0.3.7, инсталира се като 0.2.2, следете инструкциите Cool

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

НААААААААААААААААААЙ СЕТНЕ СИ ОПРАВИХ ЛОГОТО НА ТЕЛЕФОНА ЗАВЪРНАХ ГОООО !!!

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

Ама то проблем с логото ли има попринцип?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

TopGun написа:ето ви новия кернел 0.3.7, инсталира се като 0.2.2, следете инструкциите Cool

каква е разликата от Kernel_v0.2.2 ..?

HUAWEI P20 Pro CLT-L09 
Цитирай

koko83 написа:
TopGun написа:ето ви новия кернел 0.3.7, инсталира се като 0.2.2, следете инструкциите Cool

каква е разликата от Kernel_v0.2.2 ..?


За да няма загуба на производителност при ядрото 0.3.7 е фиксирана честотата на процесора на 600Mz.Реализирана е по добра стабилност при овърклок , както и промяна в таблицата с честотите за клокване : 729, 748, 768, 806, 825, 864, 880, 892, 900Mz
Cool

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

да проблема е че като инсталирах за първи път Балтикс В20Б и ми изчезна логото и зареди тфа лого неможеь да стигна до ФАСТБУУТ сега стигам но ПРОБЛЕМА е че като съм го свързал с кабела ми излиза некаф хардуер Андроид и свързвам го с папката android_usb_windows намира файла самоче ми дава грешла на него .... инсталира се и накрая грешка ...

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)