Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация

ПИШЕТЕ И МЕНЕ КЪМ ХОРАТА С БЛЕКСИСТЕМ!!!

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
Аксесоари

астроплаеяра трябвали на блек систем ???

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

toki написа:ПИШЕТЕ И МЕНЕ КЪМ ХОРАТА С БЛЕКСИСТЕМ!!!

евала Wink машина

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

toki написа:да проблема е че като инсталирах за първи път Балтикс В20Б и ми изчезна логото и зареди тфа лого неможеь да стигна до ФАСТБУУТ сега стигам но ПРОБЛЕМА е че като съм го свързал с кабела ми излиза некаф хардуер Андроид и свързвам го с папката android_usb_windows намира файла самоче ми дава грешла на него .... инсталира се и накрая грешка ...

Из имам този проблем,влизам в фаст буут след като съм забранил двата диваиса,влизам в СМД к когато задам командата в смд ми усписва уеитинг фор диваис индо там отварям пак контрол панела и там има одър дидаис андроид които ми го дава с удивителен фактически нямам драивъри за диваиса андроид.Всички драивъри са ми инсталирани понеже бях с блек систъм и исках да видя как е 2.2.1но явно няма да имам това щастие.Ако някои има идея моля да помага МОЛЯ!
Цитирай

mittkoz написа:
toki написа:да проблема е че като инсталирах за първи път Балтикс В20Б и ми изчезна логото и зареди тфа лого неможеь да стигна до ФАСТБУУТ сега стигам но ПРОБЛЕМА е че като съм го свързал с кабела ми излиза некаф хардуер Андроид и свързвам го с папката android_usb_windows намира файла самоче ми дава грешла на него .... инсталира се и накрая грешка ...

Из имам този проблем,влизам в фаст буут след като съм забранил двата диваиса,влизам в СМД к когато задам командата в смд ми усписва уеитинг фор диваис индо там отварям пак контрол панела и там има одър дидаис андроид които ми го дава с удивителен фактически нямам драивъри за диваиса андроид.Всички драивъри са ми инсталирани понеже бях с блек систъм и исках да видя как е 2.2.1но явно няма да имам това щастие.Ако някои има идея моля да помага МОЛЯ!

Ако те разбирам правилно искаш да си инсталираш CyanogenMod 6.1. Най - лесно ще го направиш чрез Recovery Backup. Има готов файл качен в темата от Topgun в темата за CyanogenMod и се ползва clockworkmod.

"Инсталация чрез бакъп/рестор
Разархивирате и слагате папката с цифричките в /sdcard/clockworkmod/backup/
После влизате в рекавъри, правите си бакъп на сегашния ром, после ресторвате бакъпа с името на папката с цифричките , ребуут и сте готови "

Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

@nowhere Той има проблем с логото Big Grin
@koko83 овърклока сега е по-стабилен Smile като цяло клокването е доста подобрено, на мен ми върви на 806мхц без да забива и крашва Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

а къде да влезна да настроя тия MhZ ?

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

и примерно сега искам да премахна ЦИЯНА КФО ПРАВЯ ?

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

не си ли направи бекъп преди да го сложиш?
Цитирай

Доколто разбрах ,блек система подобрява производителноста на телефона, след
като се клокне процесора . Неразбрах само Kernel_v0.3.7z дали е андроид 2.2.1 циана ли не е
и ако не е циана то кажете каде да я намеря


http://forum.androidfan.ru/index.php?sho...&pid=30643
Цитирай

Малко ти е объркан въпроса, особено след като няма и въпросителна накрая..

От това, което разбрах отговарям - Kernel 0.3 не е андроид 2.2.1
Цитирай

Не е задължително да го клокнеш за да работи по-бързо, Kernel_v0.3.7z е за Блек систем, циана си има кернел в архива

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

откаде да я сваля цианата?
Цитирай

Долната тема (под тази)

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Абе на 806MHz Много грее Smile
Свалих го на 768 при зареждане/фул
Пък и не дава почти никаква разлика на Quadrant
Цитирай

Искам да ви попитам някой има ли проблем с галерията след ъпдейт, защото при мен нищо не отваря- няма нито снимки нито видеоклипове? И някой ако знае как да го оправя да казва... пробвах с хард ресет не става!

Sony Xperia Z Ultra <<Lollipop 5.1.1>>
Цитирай

е добре те нали са във СЕТЦПУ МАКС и МИН МАКС ми е на 750 а минимума ?
Цитирай

djnrg написа:Искам да ви попитам някой има ли проблем с галерията след ъпдейт, защото при мен нищо не отваря- няма нито снимки нито видеоклипове? И някой ако знае как да го оправя да казва... пробвах с хард ресет не става!
неси направил BackUp сигурно и си загубил програми и сичко
Цитирай

Mинимума е 122
Цитирай

djnrg написа:Искам да ви попитам някой има ли проблем с галерията след ъпдейт, защото при мен нищо не отваря- няма нито снимки нито видеоклипове? И някой ако знае как да го оправя да казва... пробвах с хард ресет не става!
запази си нещата на компа и формат на мемори картата

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

да то мин е 122 ама като е на 800Мхз минимума на колко трябва да съм го сложил ?
Цитирай

На колкото искаш да работи. По-добре да е абсолютния минимум, за да не го товариш когато нищо не прави
Цитирай

TopGun написа:
djnrg написа:Искам да ви попитам някой има ли проблем с галерията след ъпдейт, защото при мен нищо не отваря- няма нито снимки нито видеоклипове? И някой ако знае как да го оправя да казва... пробвах с хард ресет не става!
запази си нещата на компа и формат на мемори картата

Благодаря @ТопГън Wink) получи се!

Sony Xperia Z Ultra <<Lollipop 5.1.1>>
Цитирай

Ох, май ще се престраша да го ъпгрейдна, че нещо много ме блазни Big Grin Big Grin
Само, че имам няколко въпроса:
1. Най-важният въпрос: От опитите ми да го ъпгрейдна може ли да прецакам телефона и да е тотал щета (демек за сервиз, И В КОИ СЛУЧАИ СЕ ПОЛУЧАВА ТАКА?)
2.Понеже гледам, че са изтрити разни работи.. камерата няма звук и т.н. Да попитам нали може да си го върна с оригинален ром 2.1?
3.TopGun ще те помоля да направиш обяснението как се слага още по-просто, защото например "2. Флашвате с кдз ъпгрейдъра горния V20B_00.kdz РОМ" Е, че аз не знам какво е кдз ъпгрейдър, а ти ми казваш да го флашна? Big Grin Даа.. ясно предполагам, че някъде е обяснено как се флашва с кдз ъпгрейдър, но мисля, че ще е много по-просто и по-лесно за нас простите хора, всичко да е в една тема. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Еми всичко зависи от тебе ако правиш всичко както е описано няма да се преебе..Най много да ти се преебе като флашваш с балтийския ром ,но шанса е малък.Само едно ще ти кажа: Чети внимателно

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)