Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 6] - покупка

Между другото бях поръчал стъклен протектор от тия, които се предлагат като опция при поръчка на телефона. Изхврълих го веднага пълен боклук.
Цитирай
Аксесоари

Ако с MI6 бе поръчал и един Nillkin, нямаше да има грешка.

 
Цитирай

Вместо да му честитиш че е ъпгрейднал с Ми 6...
@Friz - петицата какво я направи?
Цитирай

Продадох я в olx, просто след 1 година ползване исках да променя малко. За сега съм много доволен пък да видим.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Като вариант препоръчвам Mocolo, не са скъпи, предлагат се и тук също.

 
Цитирай

Аз вече си поръчах нилкин стъкло, моколо стъклата не ми харесват. Проблема е, че когато поръчваш телефона има вариант да добавиш само стъкло, стъкло с кейс като кейса е нилкин "Add Glass NilkinCase", за това помислих че стъклото също е нилкин питах ги не ми отговориха. Както и да е изхвърлих го веднага и поръчах друго макар, че кой ги измисли тия извити дисплеи нищо не ляга като хората.
Цитирай

Лягат само тези дето се водят full cover, ама там има и едно напасване... особено ако се стискаш за парите и вземеш най-евтиното Big Grin
Цитирай

(2017-08-31, 10:22:28)Friz написа:  Аз вече си поръчах нилкин стъкло, моколо стъклата не ми харесват. Проблема е, че когато поръчваш телефона има вариант да добавиш само стъкло, стъкло с кейс като кейса е нилкин "Add Glass NilkinCase", за това помислих че стъклото също е нилкин питах ги не ми отговориха...
Е няма как да е оригинално, все пак цената му е към 7-8$.

 
Цитирай

А някой случайно да е взел керамичната версия? Дали си заслужава екстра доларите?

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

..и дали е по-здрав керамичния? Четох малко по темата и мненията са доста противоречиви_!
Цитирай

(2017-09-03, 17:05:07)ce4ko написа:  А някой случайно да е взел керамичната версия? Дали си заслужава екстра доларите?
Ако ще го ползваш с калъф - разлика няма.

 
Цитирай

Не разбирам защо някои си причинява това да слага калъф на готино изглеждащите телефони... Едно време всичките бяха грозни платмасови и нямаше разлика дали е с кейс или не, но сега си е направо потрес да сложиш калъф на нещо изглеждащо готино Smile

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

(2017-09-03, 20:35:24)ce4ko написа:  Не разбирам защо някои си причинява това да слага калъф на готино изглеждащите телефони...  
Например после при продажба на същия да има приличен търговски вид, а не да е надран, чукнат, боядисван, китосван и т.н.

 
Цитирай

(2017-09-03, 20:35:24)ce4ko написа:  Не разбирам защо някои си причинява това да слага калъф на готино изглеждащите телефони... Едно време всичките бяха грозни платмасови и нямаше разлика дали е с кейс или не, но сега си е направо потрес да сложиш калъф на нещо изглеждащо готино Smile

Ми 5 и ми макс 2 се плъзгат много. Без калъф не знам как можеш да го опазиш.. То хората с калъф не могат
Цитирай

(2017-09-03, 21:42:03)suffer написа:  Ми 5 и ми макс 2 се плъзгат много. Без калъф не знам как можеш да го опазиш.. То хората с калъф не могат

Mi 6 да не кажа голяма дума, но се хлъзга повече и от петицата като добавиш, че е по-тежък и направо може да полети.
Цитирай

На мен ми е една идея по-стабилен в ръката, именно защото е по-тежък, но въпреки това и аз го използвам с калъф. Не знам дали жена ми или някое от децата ми няма да го изпусне...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Трябва да е облечен с нещо - задължително. Моя е с това, което идваше в комплекта. Преди няколко дни го свалих и го оставих гол да се зарежда, добре, че бях наоколо да видя как тръгна да пада и да мога да го хвана. Щеше да падне от около 50-60 см, не знам какво щеше да се случи, но по-добре и да не разбирам. А стоеше на равно...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ревюто на Android Bulgaria на Xioami Mi6 може да видите тук:

https://www.androidbg.com/Xiaomi-MI6-review

А иначе имаме код активен от 18.00 днес 11nov018  активен за 64GB версия на Xiaomi MI6 от сайта на Gearbest.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Предполагам, че от gearbest директно отиваш на митницата, ако го поръчаш или се бъркам? Цената иначе става на 400$, което си е 650лв и е доста добра.
Цитирай

Пращат с холандски пощи и често се минава метър, но е добре да е декларирано под
15€
Цитирай

(2017-09-21, 21:06:46)niksapz написа:  Предполагам, че от gearbest директно отиваш на митницата, ако го поръчаш или се бъркам? Цената иначе става на 400$, което си е 650лв и е доста добра.

ПРИ мен от там дойде директно вкъщи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ако има някой излишен преходник от USB to 3.5 mm жак да каже да го купя, че поръчах един MI 6 за жена ми от ibuygo и дойде напълно ракомплектован., а по центъра на София не намерих никъде.

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай

(2017-09-25, 11:00:12)texasvalden написа:  Ако има някой излишен преходник от USB to 3.5 mm жак да каже да го купя, че поръчах един MI 6 за жена ми от ibuygo и дойде напълно ракомплектован., а по центъра на София не намерих никъде.

И в комплекта нямаше преходник? Страшни мизерниците.
Цитирай

(2017-09-25, 12:10:38)Friz написа:  И в комплекта нямаше преходник? Страшни мизерниците.

Мисля, че на Be6i4 в ревюто беше с кабелчето. От Gear best ако не се лъжа?

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай

(2017-09-26, 09:24:44)texasvalden написа:  Мисля, че на Be6i4 в ревюто беше с кабелчето. От Gear best ако не се лъжа?
И моя има кабелче от Алиекспрес е купуван.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)