Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между S7 edge и P10
#51

Скоро време huawei няма да минат нито Samsung нито iphone по продажби но хейтърите на Самсунг и Ейпъл нека се надяват.
Аксесоари
#52

Huawei от времето, когато Самсунг правеха само прахусмокачки, се занимава и произвежда комуникационно оборудване. Дайте да гледаме реалистично. 

Глас за Р10.
#53

(2017-08-22, 22:19:04)mitko.stefanov написа:  @hAzard Вие самсунг фенчетата много лесно се обиждате . Доказали са били Самсунг хаха . В кое се доказали , че могат да правят екрани и това е ? Те ЛГ с тяхните екрани от новите им телевизори ако ги смалят на телефон самсунг ще ядът ... Това да не е преди 5 години да ги нямаше Huawei , Xiaomi и т.н. . Китайските марки до 2-3 години ще минат Самсунг и Апъл по продажби . Ама на 1000% съм сигурен ! Huawei  за тези 2-3 години стана от неизвестна марка до 3-то място по най-продаваните телефони в света . Ако ги внесат и в USA епъл и самсунг са загинали просто ! И това ще стане споко ! Нека да си е китайче , след 2-3 години друго ще викате . Вашите самсунгчета и айфончета къде мислите , че се сглобяват а ?

Samsung се сглобява в Корея! Прави разлика между Корея и Китай. Една приятелка има P10, да не отричам хубав телефон, но батерията е пълен боклук, можеше направо да го произведат с кабел запоен за буксата за зареждане, по-бързо да се включва в контакта Smile Смени го след два месеца  с P10 Plus и какво се промени нищо същата гадна  батерия Wink А тези дебели рамки и грозния бутон отдолу направо ми се повръща като го видя. A за камерата Leica ще кажа само ахаха минала е покрай Leica направо си е лейка....

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
#54

(2017-08-23, 09:12:05)amadeus3 написа:  Samsung се сглобява в Корея! Прави разлика между Корея и Китай. Една приятелка има P10, да не отричам хубав телефон, но батерията е пълен боклук, можеше направо да го произведат с кабел запоен за буксата за зареждане, по-бързо да се включва в контакта Smile Смени го след два месеца  с P10 Plus и какво се промени нищо същата гадна  батерия Wink А тези дебели рамки и грозния бутон отдолу направо ми се повръща като го видя. A за камерата Leica ще кажа само ахаха минала е покрай Leica направо си е лейка....

Толкоз глупости одавна не бях чел.
#55

Моля ви се,гледай те реално на нещата! Huawei имат доста време още до като стигнат Samsung и Iphone ! Съжалявам, че някои от вас са дали 1000+ лева за китайски телефон и да си мислят че е по добър от Samsung и Iphone Smile ! Реалността е съвсем друга!Smile

Xiaomi MI 8 + Xiaomi MI A1
#56

(2017-08-23, 09:17:56)skiman написа:  Толкоз глупости одавна не бях чел.

Виж какво е написал Sacheto и моля да ме извини но и аз ще цитирам неговите думи "Моля ви се,гледай те реално на нещата! Huawei имат доста време още до като стигнат Samsung и Iphone ! Съжалявам, че някои от вас са дали 1000+ лева за китайски телефон и да си мислят че е по добър от Samsung и Iphone [Изображение: smile.png] ! Реалността е съвсем друга![Изображение: smile.png]" . За какви глупости говориш , при положение че аз съм се докосвал и двата P10 и P10 Plus и виждам каква трагедия са, за разлика от теб който само на картинка го е виждал S8 . Стига СПАМ !!!

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
#57

(2017-08-23, 10:40:56)amadeus3 написа:   За какви глупости говориш , при положение че аз съм се докосвал и двата P10 и P10 Plus и виждам каква трагедия са, за разлика от теб който само на картинка го е виждал S8 .

И къде видя трагедия, че ми стана интересно? Едно е да се докоснеш, друго е да го ползваш няколко месеца, а трето и четвърто е да разбираш какво правиш и на какво ниво си....

Един обикновен пубер, който в даскалото или извън него, цъка незнайно какво по телефона, колкото да отчита някаква дейност, не може да прави генерални заключения баш за флагманите.....
#58

Samsung телефоните се произвеждат в Тайван.
@skiman айде стига, намери ми тема във форума отпреди много време и ми покажи къде се е говорело за Huawei, тука от 5, 6 години почнаха да навлизат иначе кой ги знае, кой ги познава Big Grin, та няма смисъл да се лъжем, да телефоните са готини и стават все по-добри, но да се хейтват другите марки, само и само да се защити Huawei няма смисъл, има още какво да учат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#59

Не само в Тайван имат заводи и на други места по света.

Huawei P10
#60

Хазарт, много си прав, преди 5-6 години даже не знаехме що е то Хуавей. А виж сега какво стана, трети в света по-продажби и изкарват флагмани, които да се конкурират с ябълката и самсунг.
Аз като гледам вие хейтвате другите марки.
С7 вече е стар модел, та хората чакат с9 вие на човека му предлагате с7.. Седмицата най-много да получи и андроид 8, и след това кво правим ?



Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
#61

A какво значение има версията на андроида, ако си работи добре и с по-стара?
Колкото до годината малко по-нагоре бях писал ама да попитам пак, китайчето като е 2017 кое му е по-новото от еджа като той е 2016 или просто така си пишете да има дразги без да сте наясно какво точно пишете?!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#62

За батерия s7 edge е нещо много по-добро. И от s8, и от p10. На s7 батерията не му е силната страна. И двата съм използвал.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

(2017-08-23, 14:50:31)Ивайло69 написа:  A какво значение има версията на андроида, ако си работи добре и с по-стара?
Колкото до годината малко по-нагоре бях писал ама да попитам пак, китайчето като е 2017 кое му е по-новото от еджа като той е 2016 или просто така си пишете да има дразги без да сте наясно какво точно пишете?!
Ми ако телефона няма да се ползва дълго е така, но ако ще е повече ще има значение.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#63

Преди 5-6 г може и да не сте занели, но хора, занимаващи се с комуникационно оборудване много добре са знаели, кои са и какво правят Хуавей. Спътниковата комуникация се изгражда доста преди 5-6 г. И Хуавей, Сименс(те май одавна ги няма на пазара за смартфони), Ериксон(и тях май също), са фирми специализирани за комуникационно оборудване. Просто от няколко години разшириха дейноста. Едни вървят напред, други умират. 
Самсунг преди 10 г правеха кафемелачки и прахусмокачки. Сега правят и телефони. Няма лошо. Да си гърмят на воля. За гръмнал Хуавей никой не е чул. :-)
#64

Стига ви толкова, прекалявате вече. Темата няма нищо общо вече със заглавието.
#65

(2017-10-29, 13:54:48)Pavkata_svt написа:  Понеже темата ми е заключена/
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=9067
/,а е хубаво да има обратна връзка,на края се спрях на Huawei P10.Благодаря на отговорилите по темата.Първи впечатления-отличен телефон за изискванията от темата,пък ще видим.
Бъдете здрави.

(2017-11-07, 19:57:49)Pavkata_svt написа:  Ако може управителя да приложи тази тема в заключената,за да е завършена с решение.

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)