Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J7 2017

Колкото по нов толкова по лош.. сравни А моделите 2016 и тези 2018 и гледай ква разлика има.. сегашните дори OIS нямат на камерата.. добре си направил че си взел J7.. аз го ползвах близо година и най силните му черти са батерията и екрана, но и като цяло за тея пари е супер, определено по добър е от А6 2018..

Honor 90 - 12/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на Galaxy_ace123456789 за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай
Аксесоари

Ами колеги аз имах А6 точно 6 дена и едвам го продадох.Телефона уж се води по висок клас а сравнение със J7 2017 не струва и стотинка.Екрана на А6 е с доста по светли и бледи цветове няма нищо общо с амолед дисплея.Камерите на телефона поне според мен са доста зле.Фокуса на телефона е адски зле много повече размазва сравнение с J7 2017.Батерията му що годе държеше но всичко друго на този телефон е под всякаква критика поне според мен.Аз лично доста се прецаках че го закупих.За момента от това което гледам на моя J7 2017 e доста стойностно освен че с този стъклен протектор едвам лови тъча но скоро ще взема пластмасов както каза един колега и ще оправя този проблем.

Колеги или нещо съм направил без да искам или не знам. Проблем е като получавам някакви съобщения примерно от Вайбър или месинжъра преди да ми сигнализира оригиналния тон на приложенията се чува друг тон едно ТЪН се чува винаги от какво е това някой знае ли
Цитирай

Да не си пуснал умно извистяване, но той е ако не видиш написаното дадено време и ти сигнализира с тон .Настройки/Разширени функции/Умно известяване. Др. не знам от къде би се чувал звука.


Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-18, 11:53:18)dachoni написа:  Да не си пуснал умно извистяване, но той е ако не видиш написаното дадено време и ти сигнализира с тон .Настройки/Разширени функции/Умно известяване. Др. не знам от къде би се чувал звука.


Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Ами не е това умно известяване сега го проверих изкл е. Просто преди някой да пише се чува ТЪН и после звука на даденото приложение много ме дразни

Много интересно след като проведа разговор и затвора и тогава пак се чува този звук. Звукът е все едно натискам ботоните за усилване и намаляване на звука не мога да разбера от какво е дори като ръчкам из инстаграм или фейс се чува пак това. И самата медия се намалява сама почти до край ужас направо съм бесен
Цитирай

Колеги днес на един на един приятел Samsung J3 2017 получи андройд 8 и версия на Samsung Experiense 9.1 . Защо не получаваме ни по рано андройд 8 щом сме с по високия клас J7
Цитирай

(2018-09-12, 23:20:15)jorimafia написа:  Да взема и аз да се оплача.. Ползвам телефона от миналия септември (има няма година и малко) . За периода съм го ресетвал веднъж защото се задръсти и от тогава си го ползвам без проблеми до днес.. Малко по рано днес след разговор - след като затворих се чуваха писукания с висока честота от говорителя на "слушалката"... Изписваше ми, че няма достатъчно място за да ъпдейтне "PUBG" за това поизчистих някой приложениям преместих снимките на SD и изчистих кеша на някой приложения.. Малко след това рестартирах телевона и той влезна в bootloop - стига до вибрацията и надписа Samsung Galavy J7 и се рестартира веднага... Успявам да влзезна в рекавъри но не искам да правя hard reset (не искам да губя смс-и, обаждания и банкирането) Някой имал ли е такъв проблем и има ли решения за него?
Не че ти е много по запитването ама...примерно защо не опиташ да изчистиш поне снимките от телефона и не ги прехвърлиш на "облак"? One drive, capture примерно са перфектни . Всичко ми е там. Когато искам мога да ги прехвърля обратно в телефона. Така се пести доста памет.
Цитирай

После като се изтеглят снимките от облак мисля, че не са на 100% със същото качество. Може разликата да е незначителна, но ...

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

(2018-09-21, 23:19:29)h3llph9yz3 написа:  После като се изтеглят снимките от облак мисля, че не са на 100% със същото качество. Може разликата да е незначителна, но ...

Това не го знаех. Възможно е.
Цитирай

Наскоро гледах една статия с някакви сравнения ставаше на въпрос на Google Снимки, но предполагам и при другите е така. За Facebook и Messenger e ясно, че компресират снимките и се развала качеството, за това много се дразня някой като трябва да ми прати някакви снимки и ми ги нашляпа по Messenger всичките.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

При google photos има опция да качиш снимките в облака без да се намаля качеството, но мисля че беше платено

Honor 90 - 12/512
Цитирай

Или ще е платено, ще има някакъв лимит като ГБ 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Не мога да плейвам клипчета от фейс бук. Да не трябва някакви настройки за видеото? Като отворя споделения клип се чува само звука. Става така само на определени сайтове.

Някакви идеи, защо не тръгват клипчетата?

Android4e
Цитирай

Колеги не искам да спамим.Обаче тоя проблем със звуковия сигнал пак се появи и избеснявам.Проблем е че при получаване на съобщения от вайбър,месинжър или каквото и да е се чува първо сигнал пип все едно увеличавате или намалявате звука и после се чува оригиналния звук на приложението.Много ме дразни това нещо.При рестарт се оправя но след няколко дни пак се получава

Значи сега като се разрових в настройките на звуците и като ги преглеждам и като дам назад с бутона за връщане в менюто пак се чува този звук все едно намалявам или увеличавам звука много стеанно и дразнещо

Направих видео но тука неми дава да го кача.Нека който може да ми помогне да пише на лично и да му го пратя да види

https://www.youtube.com/watch?v=JJ-zRjcJ...ture=share ето дано се вижда
Цитирай

Набии му фабрични, да видиш тоя звук ще изчезне ли.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

Колеги нещо става с телефона бих му един рестарт сега защото се появи проблем със този звуков сигнал който нях описал по горе.Проблема е сега че неми намира приложенията в картата памет.А снимките ми дава рвзмазани като ги отварям от карта памет.Картата се засича от телефон без проблем което е интересно.Телефона работи адски бавно като отварям някое приложение до сега такъв проблем не съм имал никога


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

От някое приложение е проблема със забавянето и спирането на началния екран. Аз имах същия проблем, заради един уиджет. А пък картата най-добре я форматирай!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Да колега прав си туко що сложих картата на J3 2017 но той е със андойд 8 и там изписа че картата е повредена .При формата на картата ми исписва това доло и не става изобщо да се форматира.Какво означава това не знам

колега направих и хард ресет на телефон това може ли да ми прецака гаранцията нещо


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Стара ли е картата, те също имат живот, или пък някой файл я е прецакал. Пробва ли да я форматираш на комп?

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

(2018-11-04, 19:30:49)pecaata написа:  Стара ли е картата, те също имат живот, или пък някой файл я е прецакал. Пробва ли да я форматираш на комп?
картата е нова на ,7.8 дена кингстън 32 гб но нищо не става от нея вече.Направих туко що хард ресет на телефон това може ли да ми прецака гаранцията нещо или не
Цитирай

Не! Няма страшно! Значи нещо я е прецакало, късмет с новата! Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

(2018-11-04, 19:47:48)pecaata написа:  Не! Няма страшно! Значи нещо я е прецакало, късмет с новата! Big Grin

Хаха мерси чудя се вече каква карта да взема.Възможно ли е да съм я прецакал от това че преместих доста приложения там
Цитирай

По-вероятно е да е от едно приложение, аз например нямам инсталирани на картата, само на които може съм я задал като хранилище. Аз използвам карта на Самсунг и съм доволен!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Много е важно да е читава картата, веднъж си купих 32ГБ, клас 10 от Алиекспрес и се оказа, че реално е 8 ГБ. Като я запълниш малко повече телефонът започва да цикли и да не работи нормално, а показва, че има много място. Ментета...

Android4e
Цитирай

Да, в последните години се напълни с менте карти.
Преди се познаваха по цената, но сега за да не ги познават, продавачите им слагат цени като за истински и клиентите ядат дървото.
Ако картата наистина е на 7-8 дни я връщай, трябва да върнат парите или в най-лошия случай да я подменят с читава такава.
Цитирай

@MADFLAVA
Пробвай да форматираш картата на компютър.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)