Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J7 2017

Изобщо не съм пробвал да я формантирам направо я изхвърлих с кеф.Такаво забиване на телефон от тази карта не съм имал никога.Да се похваля тая сутрин направих ръчна проверка за актуализация на софтуера и ми изписа че имам.Та в момента съм официално със АНДРОЙД ОРЕО.По натам ще споделя как се държи телефон с Ореото предполагам и вие вече сте го получили аз съм на теленор.992 МБ
Цитирай
Аксесоари

(2018-11-06, 09:07:42)MADFLAVA написа:  Изобщо не съм пробвал да я формантирам направо я изхвърлих с кеф.Такаво забиване на телефон от тази карта не съм имал никога.Да се похваля тая сутрин направих ръчна проверка за актуализация на софтуера и ми изписа че имам.Та в момента съм официално със АНДРОЙД ОРЕО.По натам ще споделя как се държи телефон с Ореото предполагам и вие вече сте го получили аз съм на теленор.992 МБ

Айде честито и аз току що  Big Grin на първо четене тъча работи на маса гладко иееееее.  Big Grin

Да попитам трябвали да се прави десет на телефона след тази актуализация?
Цитирай

Аз лично ресет не съм правил не виждам и защо.Да първото мое впечатление беше точно че тъч за сега лови навсякъде доста по добре от колкото беше преди.Има доста различни джаджи като подсветка на задна светкавица при неприети съобщения и повиквания.Камера е сменила изблига си клавиатурата има повече скинове часовник и той също.Батерията го скъсах снощи от ръчкане имам чувството че кара с една идея повече.Пръстовия отпечатък за мен лично реагира доста по бързо.Като цяло това са моите впечатления който не,са малко.Най се кефа че тъч са го оправили що годе добре.Интересно ми е дали ще има някакви други поддръжки по натам.
Цитирай

(2018-11-07, 12:34:43)MADFLAVA написа:  Аз лично ресет не съм правил не виждам и защо.Да първото мое впечатление беше точно че тъч за сега лови навсякъде доста по добре от колкото беше преди.Има доста различни джаджи като подсветка на задна светкавица при неприети съобщения и повиквания.Камера е сменила изблига си клавиатурата има повече скинове часовник и той също.Батерията го скъсах снощи от ръчкане имам чувството че кара с една идея повече.Пръстовия отпечатък за мен лично реагира доста по бързо.Като цяло това са моите впечатления който не,са малко.Най се кефа че тъч са го оправили що годе добре.Интересно ми е дали ще има някакви други поддръжки по натам.

Ето и аз още не мога да се нарадвам на тъча . Нарочно сега и аз съм го поставила на масата и пиша. Разликата е от земята до небето. Няма и помен от предишния проблем!
Цитирай

Никои колега не споделя как му се държи телефон ако е получил Андройд 8 орео
Цитирай

В другата тема са отзивите за новия софтуер. Преобладават положителни мнения. И аз съм доволен, само камерата трябваше да има по-бърз фокус, но и така става.

Android4e
Цитирай

Колеги като цяло съм доволен от ореото много най много от тъч че реагира мигновено.Но мисля че от крих първия му бъг поне при мен.Вечер като ходя на вън и като снимам със селфи камерата понякога няма звук на на самата камера като снимам става дума само на предната иначе като влезна в затворено помещение осветено звукът се връща при снимане.
Цитирай

Абе някой случайно да има леко лагване на телефона с Андойд 8 ? Зажелязах че имам аз с този Андройд докато със 7 нямах такъв проблем
Цитирай

(2018-12-09, 15:10:23)MADFLAVA написа:  Абе някой случайно да има леко лагване на телефона с Андойд 8 ? Зажелязах че имам аз с този Андройд докато със 7 нямах такъв проблем

Ами,аз не съм забелязал такъв проблем при мен.Даже може би е една идея по-бърз от колкото с 7
Цитирай

И аз мисля, че е по- бърз и приятен с 8- цата.

Android4e
Цитирай

Колеги до колко разбирам от този пост и нашите ефтини машинки явно ще получат Андрой 9 догодина което е голям бонус като се има в предвид че сме от J серията 2017 https://www.mobilebulgaria.com/news/sams...roid-9-pie
Цитирай

Супер!
А дано!

SM-A205UZKATMB, SM-J730F
Цитирай

Не знам колко са толкова евтини, но гледам, че средната цена на модела е около 400 лв.. За телефон на 2 години си е голямо признание, а 9- тката е напълно закономерна. На мен лично нищо не ми трябва повече от един телефон...

Android4e
Цитирай

Дано само го направят читав, а не да си измият ръцете, че модела е имал 2-годишна поддръжка.
Официално връщане към андройд 8  едва ли ще има, затова съветвам преди да се ъпдейтва към 9, първо да се прочетат отзивите в чуждите форуми и чак тогава да се надгражда.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай

За много години! Да, ако не е читава версията ще се въздържим от ъпдейта. Засега хич не я мисля 9-ката, ако се случи ще му мислим.

Android4e
Цитирай

за мен напълно си заслужава телефона парите,това ми е 1вия самсунг и ъйм много приятно изненадан най вече от батерията,никога не е забивал не е прегрявал като се има в предвид че на работа по 5-6 часа го скъсвам от ползване ,мисля и следващия ми да е същата серия

Samsung A52s  5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на stihlkata за това мнение:
  • AsInstinct
Цитирай

Изобщо, не ми харесват телефоните след 2017 нито дизайн, нито практичност, нито нищо. Уж един телефон цвета златен ама отпред черен май е само за отзад да го гледат хората, глупости. Пръстови отпечатъци отзад, едни големи дисплеии нищо общо доста изврагена работа тия след 2017 модели. Пиша за ефтинете модели де j и a серията.
Това е мое мнение де иначе J7 2017 е убиец за класа си. A3 2017 съща работа.


Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

За много години колеги и от мен.Искам и аз да кажа едно мнение.Аз смених Huawei P10 за Samsung J7 2017. Мога да кажа че несъжалявам освен за вградената памет.P10 прегряваше яко при игри и повечко работа,батерията му е под всяква критика предната му камера е ужасна само дето има една задна камера която не е нещо повече от J7 2017.Аз лично съм доволен от J7
[-] 2 потребители изказват благодарност на MADFLAVA за това мнение:
  • AsInstinct, dachoni
Цитирай

Абе колеги какво ще кажете за Samsung A6 Plus заслужава ли си смяната на J7 2017 за A6 Plus
Цитирай

На пръв поглед като дизайн и параметри изглежда добре, но на тая цена деа знам може да се вземе нещо друго да не е самсунг и да е по-напомпано. Аз мисля да покарам още известно време с J7 поне до към октомври, ако не му се случи нещо до тогава. 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

От това което прочетох за А6 плюс не,си заслужава парите.Телефона е слаба работа и непредлага нищо повече от j7 2017.Така че за сега няма да го сменям няма файда
Цитирай

Как се изключва безопасния режим на samsung след фабрични отново си стои на дисплея
Цитирай

Здравейте! Има ли начин, докато съм в ютуб да пиша едновременно и във фейсбук месинджъра? Без да ми спира ютуб.
Цитирай

(2019-01-27, 12:39:57)AsInstinct написа:  Здравейте! Има ли начин, докато съм в ютуб да пиша едновременно и във фейсбук месинджъра? Без да ми спира ютуб.

Тук колегата е писал за YouTube Vanced. Модифицирана версия на youtube без реклами, опция за PiP (картина в картината), работи на заден план също и при заключен екран. Ето линк https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1535857

PS:
Вече е налично и в Google play - https://play.google.com/store/apps/detai...tube&hl=bg
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • MMJ
Цитирай

Свободна инсталация, не може ли да се направи на ютуб.
В смисал да не е задължително да е рутнат телефона.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)