Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J7 2017

Здравейте, от няколко дни се появи едно лилаво - розово петно от страни на екрана. Телефона загуби и вибрация преди месеци и вече започвам да си мисля да го пратя към А1 за да си ползвам гаранцията.. Въпроса ми е - ще признаят ли проблемите които имам с телефона или ще ме размотават 14 дни и ще ми върнат телефона с отказ от типа на - намокрен или изпуснат??
Цитирай
Аксесоари

Имах подобен проблем с "лилав екран", смениха ми екрана гаранционно без прекалено много питане.
Но не съм го взимал от А1, купуван е кеш от голяма фирма, продавачи на телефони.
Ако съм на твое място, няма да им казвам нищо за вибрацията.
Като сменят екрана при тестовете ще забележат, че вибрацията не работи и ще я сменят.
Ако едновременно съобщиш за двете повреди, ще имат повече козове в ръцете за да те обвинят, че телефона е мокрен или изпускан.
Успех ти желая!
[-] 1 потребител изказва благодарност на rsvr за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Никой няма да се занимава с твоята вибрация ако не им кажеш! Ако няма видими следи от изпускане си кажи, че и вибрацията не работи да оправят и нея. Тези в магазините описват какво не му е наред на телефона в протокол и изпращат на сервиз. Ти си знаеш най-добре, но им кажи и за двата проблема ако питаш мен.

Samsung Galaxy J7 2017
[-] 1 потребител изказва благодарност на SinanYI за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

(2019-02-27, 19:24:23)SinanYI написа:  Никой няма да се занимава с твоята вибрация ако не им кажеш! Ако няма видими следи от изпускане си кажи, че и вибрацията не работи да оправят и нея. Тези в магазините описват какво не му е наред на телефона в протокол и изпращат на сервиз. Ти си знаеш най-добре, но им кажи и за двата проблема ако питаш мен.
Да точно така правят, пишат вида на повредите. Ако няма следи от удар всичко ще е наред 1 месец е срока за А1.
От профила си следиш, какво се случва с телефона дали е отишъл или е изпратен към теб. В А1 ще ти обяснят всичко.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dachoni за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Благодаря за съветите Smile В петък ще го нося в някой от магазините им след работа.. Единствено ме притеснява че ще отварят телефона и ако сменат дисплея при залепянето да не се усерат, че на един Huawei след 1 месец от ремонта дисплея се отлепяше... Ще пиша тези дни какво съм сътворил.. Сега остава само да се примира с резервния телефон - HTC Desire 630 с помлян дисплей Big Grin
Цитирай

(2019-02-28, 01:07:30)jorimafia написа:  Благодаря за съветите Smile В петък ще го нося в някой от магазините им след работа.. Единствено ме притеснява че ще отварят телефона и ако сменат дисплея при залепянето да не се усерат, че на един Huawei след 1 месец от ремонта дисплея се отлепяше... Ще пиша тези дни какво съм сътворил.. Сега остава само да се примира с резервния телефон - HTC Desire 630 с помлян дисплей Big Grin
Имах такъв проблем, не знам дали беше лилаво петно, но беше доста тъмно и за една нощ значително се увеличи. Но при мен се появи след две последователни изпускания от сериозно разстояние в рамките на час.... Smile))
Не им казах естествено, смениха ми дисплея гаранционно. Всичко отне около седмица. Добре го бяха поставили, нямам проблеми.
Успех.
[-] 1 потребител изказва благодарност на callaa89 за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Здравейте. Вчера оставих телефона в А1.. Сега остава само да чакам (30-31 дни).. Наистина се надявам гаранцията да покрие повредата по дисплея

[Изображение: nGTfQxpRa9NqYF3a7mwEyAXwICP2QwQ5BdG6x7Pn...56-h635-no][Изображение: -xcM0zjF3I23Y43HY6W5sUVe2pgHKti3FPT4ZJPR...56-h635-no]
Цитирай

Опа Колеги здравейте .Имах възможност да ползвам за 2 дена Huawei mate 20 lite за няколко дена ами да,ви кажа че нашите J7 2017 не,са толко лоши телефони само като оставим паметта адски малко е всичко друго не е перфектно аз лично много му се кефим на j7

Колеги сега скивах кой устройства ще получат АНДРОЙД ПИЕ 9 нашия модел го няма там а има некви модели като j3 2017 ,j5 2017 а нашия модел го няма супер тъпо баси
Цитирай

Онзи ден си взех телефона обратно. Доволен съм. Не знам точно какъв дисплей са сложили... Забелязах че като направих снимките имаше вълни които не се виждаха като снимах разваления..  
Флашнали са наново телефона - поне така са написали : "преинсталиран софт" и смяна на дисплея..

[Изображение: ewxlP4B5I1AreMoZ87x3Jw2bLMWsDqRRrrQYMnJ4...56-h635-no]
Цитирай

Това с чертите е интересно.... На всякакъв цвят и фон ли се виждат?
В маркета има програмки за различни фонове и тест на дисплея.
Цитирай

(2019-03-20, 01:11:07)rsvr написа:  Това с чертите е интересно.... На всякакъв цвят и фон ли се виждат?
В маркета има програмки за различни фонове и тест на дисплея.

Виждат се и на предишните снимки с разваления дисплей... получават заради скоростта на обновяване и камерата на телефона... (не знам дали го обясних правилно) ии както се казва търся под вола - теле.. всичко върви както трябва - телефона е отличен (като изключим липсата на вибрация на моменти заради скапаното моторче)
Цитирай

Колеги някой пробвал ли е на по тъмно да си прави снимки със предната камера?Аз като правя на по голяма тъмнина звукът ми изчезва на предната камера а като светна примерно лампата се появява.Баси странната раота
Цитирай

Някой да има бавене на телефона от известно време като цяло във всичко?
Цитирай

Не, при мен е добре.

Android4e
Цитирай

(2019-04-04, 17:14:05)MADFLAVA написа:  Някой да има бавене на телефона от известно време като цяло във всичко?

Можеш да се забързат леко анимациите по този начин:
   
Другия вариант е да изчистиш кеш-а на приложениятя или да минеш през hard reset..
Цитирай

Здравейте!
От известно време, пишейки съобщение, на моменти нещо странно се случва. Примерно искам и натискам буквата "О", а то прихваща или цифра от горния ред или буква, около "О", но не и самото "О". И така за повечето букви. Първо си помислих, че е от Приложението, в случая беше Messenger. Деинсталирах приложението, рестартирах телефона и отново го инсталирах. И забравих за случая, всичко си беше наред. Но не след дълго, същото се случи и при ползване на съобщения във вайбър. И пак същите стъпки. Капака на всичко беше едно тотално забиване на дисплея. Замръзна и няма мърдане. Понякога и рестарта в такива моменти е труден.
Въпроса ми е как да разбера това му състояние, дали е от някое приложение, от тъчскрина или от всичко накуп и просто телефона си изпя песента.
Цитирай

(2019-04-08, 12:55:38)emsidi написа:  Здравейте!
От известно време, пишейки съобщение, на моменти нещо странно се случва. Примерно искам и натискам буквата "О", а то прихваща или цифра от горния ред или буква, около "О", но не и самото "О". И така за повечето букви. Първо си помислих, че е от Приложението, в случая беше Messenger. Деинсталирах приложението, рестартирах телефона и отново го инсталирах. И забравих за случая, всичко си беше наред. Но не след дълго, същото се случи и при ползване на съобщения във вайбър. И пак същите стъпки. Капака на всичко беше едно тотално забиване на дисплея. Замръзна и няма мърдане. Понякога и рестарта в такива моменти е труден.
Въпроса ми е как да разбера това му състояние, дали е от някое приложение, от тъчскрина или от всичко накуп и просто телефона си изпя песента.
Да не си в режим на пестене на батерия от настройките на телефона.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-04-08, 13:00:48)dachoni написа:  Да не си в режим на пестене на батерия от настройките на телефона.

Не, този режим е на изключено. Sad
Цитирай

Със сигурност телефона не,си е изпял песента.Аз имах подобен проблем със mesenger и facebook такова цикляне и забиване беше че нямам думи.След няколко скапани ъпдейта се оправи този проблем за сега.Лично аз небих сменил телефона за някой друг.Някак си немогат да,ме впечатлят и скъпите пръчки.Единствения недостатък е малката памет за мен всичко друго си му е чук.Камера,дисплей full hd звук съм предоволен за тия пари.Забелязах че батерията не ми държи толко яко колкото в началото но това неми е проблем.
Цитирай

Подкрепям!

Android4e
Цитирай

(2019-02-25, 15:57:02)jorimafia написа:  Здравейте, от няколко дни се появи едно лилаво - розово петно от страни на екрана. Телефона загуби и вибрация преди месеци и вече започвам да си мисля да го пратя към А1 за да си ползвам гаранцията.. Въпроса ми е - ще признаят ли проблемите които имам с телефона или ще ме размотават 14 дни и ще ми върнат телефона с отказ от типа на - намокрен или изпуснат??

Да се цитирам... От вчера лилавите петна по екрана се появиха отново (ползвам тъмна тема и го забелязах чак вчера).. Телефона не е изпускан, не е мокрен и тн... Вече се чудя има ли смисъл да го пращам отново към А1 за ремонт или просто дя го ползвам докато издържи и да сменя бранда... Минали са има няма 2 месеца и няколко дни.. Sad
Цитирай

Оо връщай го разбира се.. Ако до третия път не могат да оправят проблема са длъжни да ти дадат нов апарат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hippy за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

(2019-06-14, 18:54:23)hippy написа:  Оо връщай го разбира се.. Ако до третия път не могат да оправят проблема са длъжни да ти дадат нов апарат.

Върнах го преди 3 дни и сега чакам. Предполагам че ще го оправят, все пак няма следи от удари вода и тн. Само не вярвам, че ще се скапе преди да изтече гаранцията която е до септември.. по вероятно е след това да стане Big Grin Ще пиша като ми върнат телефона Smile
Цитирай

С риск от 2 поредни мнения (не ми дава опция да редактирам стария пост)

Телефона е сервизиран Smile Скоро го очаквам пак при мен. Smile
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай

Честито!

Android4e
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)