Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia XA1
#26

Знам, че нямам XA1 и да не се обаждам, но все пак, не бихте ли могли да изчакате за XA2? Плюсовете са доста много.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=8596
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-08-01, 17:28:50)LiveLoveASAP написа:  Във форума изобщо има ли притежатели тъй като искам да чуя няколко мнения
Съдейти по темата - не, но за повече мнения за него може да погледнеш в тази тема

 
Цитирай
#28

Благодаря. Ще прочета коментарите.
Цитирай
#29

(2018-01-22, 14:15:40)faceless_man написа:  Здравейте, колеги!
Предстои ми покупка на нов телефон и съм се спрял на Sony Xperia XA1. За кратко имах XA1 Ultra, но ми беше неудобен за използване поради големия размер. Пиша, за да получа мнения относно модела от хора, които го притежават. Прочетох в по-горните постове, че не малко потребители са срещали проблеми с тъча. Към момента как се държи телефона и по-специално ме интересува батерията, предвид малкия капацитет. Ще ми бъде полезно да получа обективна информация преди да го взема.

Здравей, да споделя краткия си опит с този телефон. Имам го от 20 дена, купих го от OLX, на 3 дни,човека го е взел от Теленор. Засега за мен е прекрасен телефон, супер бърз, супер камера.Бях резервиран относно батерията но се оказа напразно. Супер изненадан съм. Държи доволно два дни с включен wi fi, GPS. Удобен, лек и елегантен.
Цитирай
#30

Жена ми ползва такъв . Удобен , бърз, лек държи се супер батерията и се зарежда супер бързо . Понеже тя го ползва е леко разочарована от качеството на снимките които прави ( и поради тази причина се продава на 15дена е ) . Иначе всичко друго е много добре . Най и харесва размера на апарата , измислен е да е по тънък и удобен за ползване .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#31

Благодаря на всички, които се включиха с обективни мнения. Имах резерви към батерията, но явно въпреки малкия капацитет се справя добре.
Цитирай
#32

Здравейте. Реших да си взема този модел Sony.
Ако някой го има дайте мнение за него - Минуси и плюсове на телефона
За този модел батерията ми изглежда супер малкото.. Чувал съм,че дисплея е извит и по ъглите чувствителността е по-малка, не знам колко е вярно ,но...

Темата ако е не е за тука преместете я, просто не видях модела в раздела.
Цитирай
#33

Да съживим малко темата.За 7 месеца ползване,вече два пъти се сменя дисплей и тъч.Първия път се появи някакво петно на дисплея-смениха го,сега имам проблем с тъча след 1-месечно ползване от първия ремонт.В края на дисплея от всички страни започна да не реагира,дори лентата отгоре не иска да сваля.Пак го пуснах за ремонт,от теленор е телефона.Дори служителката в магазина ме пита защо съм си купил Сони..малко се разочаровах от телефона.

Изпратено от моят Lenovo A5500-H с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

(2018-07-09, 13:46:09)choko77 написа:  Да съживим малко темата.За 7 месеца ползване,вече два пъти се сменя дисплей и тъч.Първия път се появи някакво петно на дисплея-смениха го,сега имам проблем с тъча след 1-месечно ползване от първия ремонт.В края на дисплея от всички страни започна да не реагира,дори лентата отгоре не иска да сваля.Пак го пуснах за ремонт,от теленор е телефона.Дори служителката в магазина ме пита защо съм си купил Сони..малко се разочаровах от телефона.

Изпратено от моят Lenovo A5500-H с помощта на Tapatalk

Странно и при мен отгоре лентата някой път доста трудно се сваля,мислех че нещо в куците ми пръсти е проблема Big Grin

XPERIA XA
Цитирай
#35

Здравейте! Имам следния проблем. Имам Sony Xperia XA1 Ultra (G3212) и не знам какво да направя, че да чете флашки (otg) според Sony моделът поддържа тази функция, но аз не намирам начин. С usb type-c е моделът. Какво да направя?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)