Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за ASUS TRANSFORMER Eee Pad TF101 на едно място!
#26

Може да го върнеш за сервиз стига да не е тотално прецакан, така че да не може да си върнеш бекъпа. Той трансформера е нов по принцип (като модел) не знам какво общо има нов таблет с махане на гаранция? Кога ще му смениш рома, като стане на 2 години ли ? :rofl:

SGS 7 edge
Lenovo Yoga tab 3 10"
Цитирай
Аксесоари
#27

GH0STFACE написа:Може, като си направиш
нандроид бекъп преди да си сложиш първия ром.
.
A ако не си направил не може ли?

Asus Transformer TF101
Цитирай
#28

biro написа:Може да го върнеш за сервиз стига да не е тотално прецакан, така че да не може да си върнеш бекъпа. Той трансформера е нов по принцип (като модел) не знам какво общо има нов таблет с махане на гаранция? Кога ще му смениш рома, като стане на 2 години ли ? :rofl:

Ами аз мисля, че е по-добре да си запазя гаранцията 2 годинки и да се лиша от някои модчета защото ако се повреди нещо не ми се дават допълнителни пари...

GALAXY S2
Цитирай
#29

Точно това имам в предвид, преди да флашнеш ром ще направиш бекъп на оригиналния с CWM.
Цитирай
#30

Във стоковия email ли? Какъв проблем пък имаш там с download-а?
Отварям писмото и имa един "бутон" attachment 1 и като го цъкна ми показва прикачените файлове и имам опции view и save.
Цитирай
#31

Нямам грижи със стоковия пощенски клиент.
Сбърках - не бях ясен в поста си - проблемите, описани по-рано са при отваряне на пощите през браузъра. Не твърдя, че има особен смисъл да проверявам поща през браузър (впрочем, със стоковия съм на асуса) при положение, че дефинирах ползваните от мен акаунти с изключение на абв-то. От друга страна пощата в abv мога да отварям само през браузъра!
Та, относно абв-то питанката е още актуална, уви Sad
Цитирай
#32

rado_68 написа:От друга страна пощата в abv мога да отварям само през браузъра!
Защо само през браузъра, аз преди си я бях настроил на вградения e-mail клиент и си получавах пощата без проблем. После я махнах защото там получавам основно спам и ми писна да писука таблета, но едва ли нещо се е променило.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#33

имам проблем със свързването на една блутут мишка, купена от ибей за малко пари, отдоло пише
"GLASER MOUSE, Charging5Vdc Max.:18mA, li-battery inside, (и естествено) Made in China"
знам 4е пове4ето инфо не помага, мога да дам линк в ибея за мишката. ина4е по същество, трансформъра се свързва с мишката, изписва conected, мишката си променя на4ина на мигане, показващ 4е ве4е е свързана, но поинер на екрана не излиза и никое от коп4етата не функционира. има ли някакъв лек, апп или фикс за измислени мишки като моята "Q"
Цитирай
#34

Интересува ме има ли някой във форума, който да има B70+ Трансформър с новия SBKv2 и да иска да го руутне?
Питам, защото руутването му вече е възможно и дали да си давам зор да правя ТУТО.
Цитирай
#35

Къде да го видя туториала?!
Цитирай
#36

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1345049 ето ти оригиналната тема. По-нататък ще го преведа и тук.
Цитирай
#37

Приятели, здравейте на всички. След доста четене във форума мисля, че асусът ще е моят таблет. Каточели ми остана само една неяснота - има ли някакъв преходник, с който да може да се връзва към таблета флашка или външен диск(примерно като на самсунга). Засега не мисля да взимам докинг станция, а опцията да си свържеш нещо на USB ме блазни. Иначе доколкото прочетох самият андроид си подържа такава периферия. Благодаря предварително :cheers:
Цитирай
#38

Докинг-станцията, ако си купиш такава, има USB-вход. На таблета с преходник до момента не съм виждал директно включване.

Asus Transformer TF101
Цитирай
#39

Pana написа:Приятели, здравейте на всички. След доста четене във форума мисля, че асусът ще е моят таблет. Каточели ми остана само една неяснота - има ли някакъв преходник, с който да може да се връзва към таблета флашка или външен диск(примерно като на самсунга). Засега не мисля да взимам докинг станция, а опцията да си свържеш нещо на USB ме блазни. Иначе доколкото прочетох самият андроид си подържа такава периферия. Благодаря предварително :cheers:

Orcinus_BG написа:Докинг-станцията, ако си купиш такава, има USB-вход. На таблета с преходник до момента не съм виждал директно включване.

Да, и Асус както самсунг имат USB адаптер/преходник. Може да се включват флашки и дискове без проблем и без нужда от докинг станция: http://www.ebay.de/itm/ASUS-Eee-Pad-Tran...500wt_1156
Цитирай
#40

Браво, това е супер инфо Smile Не съм се залетял да ползвам USB, защото като трябва да кача нещо бързо ползвам SD-картата и катеря на нея от компа. Нито ми трябва диск да връзвам. Но за хора, които ще го ползват активно, е добър вариант. Браво на Асус !

Asus Transformer TF101
Цитирай
#41

Developer gives a taste of Ice Cream Sandwich to the Asus Eee Pad Transformer
[video]http://www.youtube.com/watch?v=HgJKqI3Nfh8[/video]

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#42

интересната новина от деня е че новият асус трансформър прайм получи ъпдейт до ICS, което означава, че и първият трансформър в най-скоро време ще получи дълго очакваното обновление!

Asus Transformer EEE Pad ICS 4.0.3 stock,
HTC Desire S, ROM: Desire XS v1, HTC One S Maximus hd 4.2.2 sense5; HTC ONE M7 Developer edition
Цитирай
#43

Искам да си взема дока за трансформъра,та ако някой си е купил отделно док и знае откъде ще е най-евтино да сподели! :cheers:

ASUS Transformer TF101 stock Android ICS
SAMSUNG GALAXY Nexus
Цитирай
#44

Аз си го закупих отделно около 220-240лв беше. От Варна Гранд мол My Computers http://www.mycomputer.bg/. Тези магазини работят с MOST http://most.bg . Дано да съм ти помогнал.

GALAXY S2
Цитирай
#45

В Мост в момента е 217.50 левчета. По-евтино от това едва ли може да се намери в БГ от магазин.
Цитирай
#46

можеш ли да ми дадеш точен линк?

ASUS Transformer TF101 stock Android ICS
SAMSUNG GALAXY Nexus
Цитирай
#47

Тук http://www.cmm.bg/cgi-bin/most/pricelist.pl потърси с Ctrl+F за "АSUS DOCK STATION FOR TF101". 217.50лв Smile

GALAXY S2
Цитирай
#48

можеш ли да ми дадеш точен линк?

ASUS Transformer TF101 stock Android ICS
SAMSUNG GALAXY Nexus
Цитирай
#49

Точен линк не мога защото е написан в ценовата листа като текст и няма отделен линк.

edit: Ето ти точен линк! http://www.laptop-bg.net/Tablet/ASUS_DOC...1_id28093/

GALAXY S2
Цитирай
#50

Здравейте момчета много ми е болна тази тема за рутване на асус трансформер много нещо изчетох и в xda и тук и не можах да стигна до рутване на моя асус слидер sl101 знам че е същия като асус трансформер 101 но нито един от методите не го разбива инсталирах драйверите както е описано тук и до там вси4ко е ок. Но когато запо4на да го рутвам нито един от скриптовите не иска да деиства пробвах да тегля програмата за универсал рут от линковете в на4алото на темата но те нещо са блокирани и не работят пробвах и с razorkraw но ми дава ерор 205 и пак не се разблокира боотлоадера ми е заклиучен и н е мога да го разблокирам пише в други теми 4е са пуснали асус програмка за отклучване на ботлоадера но като цъкна върху линка ме праща в саита на асус и от там като река да истегля нещо не се тегли нищо моля за помощ ако някой има линк с вси4ко необходимо но които да работи или има програмките да ми ги изпрати също търсех тема с точното описание на това как да си актуализирам андроида от 3.2 до ics4.0 .ще съм ви благодарен ако някои напише как става тази актуализацияето и това което пише като данни

Асус сл101
Номер на версията ww 8.6.5.21
wверсия на ядрото 2.6.36.3 000001

Ако е необходимо ще добавя и още данни
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)