Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10/Mate 10pro
#51

Важно е какво ще е качеството на снимките.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Аксесоари
#52

с интерес ще очаквам представянето на про модела.
[Изображение: huawei-mate-10-pro.jpg]

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
#53

Изглежда доста красив

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#54

И на мен ми харесва! Изглежда наистина добре!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#55

Предполагам всичко ще ви хареса освен цената и тогава да не почне едно оплюване
#56

И да не ни харесва цената, просто трябва да се свиква с тях, вече такива ще са цифрите за тях.

 
#57

Тези рендъри са красиви!
Бих лапнал един Про.

Huawei P 40 Pro    Angel
#58

@doktorra, наистина добре изглежда и бих си взел, но този размер не е за мен - нямам афинитет към лопатите.

 
#59

Не очаквам цената да бъде по различна от тази на останалите марки! Може би една идея по-евтино! За съжаление не ми се полага втори нов телефон в рамките на няколко месеца !

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#60

Huawei Mate 10 ще може да работи в режим на PC : https://mspoweruser.com/upcoming-huawei-...-solution/

 
#61

Mate 10 Pro ще е 930 евро за Европа

https://mobile.twitter.com/rquandt/statu...e-leaks%2F

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
#62

И аз не съм свикнал да нося лопати, но размера не ме бърка. Тенденцията е такава а и телефона е адски красив! Един от 3 те ми набелязвани засега.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
#63

@doktorra, при цена от $1100 + всички данъци и надценки просто не ми се смята на каква цена ще е ако се появи на нашия пазар.

 
#64

Няма да се появи, защото няма кой да го купи аз мате 9 про не видях да го предлагат по магазините в сайтовете не съм гледал, но нито операторите, нито тех веригите го предлагаха. Сега ще е същата песен

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#65

Gosho223, аз пък мисля, че няма да е точно така. Само си помисли кога се намеси Huawei България на пазара. Помисли какви реклами и кампании провеждат от пролетта насам. Аз мисля, че това ще е първия модел от Mate серията, който ще навлезе сериозно на нашия пазар. И го очаквам с голям интерес.
#66

Мейт 8 едвам се намираше.Мейт 9 само обикновенния и то с най-малката вътрешна памет и един цвят го имаше в бг.
Мейт 10 ще е същото.Аз разчитах на теленор ,че хуавей им направиха мрежата да пуснат доста модели ,но не...

Huawei Mate 10 L29 Black
#67

Ще си говорим след няколко седмици пак Smile
#68

Щом нота и v30 ги разпространиха едва ли huawei ще останат по-назад.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#69

И мен ме кефи как изглежда , но как ли ще изглеждат Lite & нормалната версия ? Може би правя грешка , но чак се замислям да сменя моят P10 за lite версията . Честно казано , не виждам разлика между Honor 8 950 kirin процесор и 960 . Поне мене ме е малко яд , че дадох толкова пари а не взех хонор 8 . Като гледам цената ще е около 400$ или към 780 лева . На мене ми се струва малко височка . Да беше около 320-340$ може би бих се навил за да може да ми останат и пари като взема mate 10 lite . Поне така бях чел някъде де . Гадното е , че всички телефони започнаха да стават хипер скъпи ... Новият пиксел 2 го продават за 650$ (нормалната а xl за 850$) . Тотално ни взеха за овце тези ... Имам чувството , че правят като Апъл . Самсунг дигат цените като тях , пиксел и те ... Накрая ще започна да купувам само бюджетни смартфончета (мото г5 плюс и т.н. ) . Уливат се вече с тези високи цени !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

#70

Телефона изглежда много добре,и новия процесор Kirin 970 е много обещаващ.Ще е едно много добро устройство

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
#71

"Живи" снимки на Mate 10 pro

[Изображение: 7b463d31gy1fk758ddwp9j20ci0go3yw.jpg]

[Изображение: 7b463d31gy1fk758dorcmj20ci0go3yw.jpg]
#72

Екстра изглежда! Дано да се докопам някога да него.
С размера както и с всичко останало се свиква!
На външен вид за мен е най-красив за 2017г.

Huawei P 40 Pro    Angel
#73

Батерията на Мейт 10 ще бъде.. 4000мАх.. баси

Huawei Mate 10 Pro
#74

Много добре. За разлика от други производители, Huawei не намаляват капацитета на батериите в новите си модели.

POCO F5 12/256 GB





#75

Други производители? Аз нито един не видях дето да не я намали.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)