Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8

(2018-03-19, 15:09:39)HAMMER_T написа:  Да работиш с USB флаш памети или периферия посредством включения в комплекта адаптер.
Ясно, не мега да кажа как е при този. Не използвам функцията...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
Аксесоари

https://ru.aliexpress.com/item/Phone-Cas...17267.html

[Изображение: 11111111111.jpg] [Изображение: 20180320_153528.jpg] [Изображение: 20180320_153534.jpg] [Изображение: 20180320_153545.jpg] [Изображение: 22222222.jpg] [Изображение: 33333333.jpg]

Също много добро попадение и на много добра цена.
Цитирай

По принцип е симпатично, и аз мислех да си поръчам такова преди време, но тоя безумен надпис отзад "Auto focus" направо ми вади очите! Отвратителен е, не знам какво толкова им харесва на китайците, но го слагат по половината модели кейсове. Толкова ли е просто да е изчистен от всякакви надписи? ?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Колега nedelchev nikolai,
можеш ли да кажеш ако с външната батерия зареждаш телефона от около 5% до 100%, с останалия заряд на външната батерия колко процента ще зареди телефона при второто зареждане ? - ако имаш някакви наблюдения

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

Здравейте, някой успя ли да сложи стъклен протектор като хората. Като изключим вариантите с печенето на УВ лампа. Ако може и да сподели линк за читав такъв.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Преди няколко дни си сложих един - 20 лева струваше, а е пълен боклук. Отразяваше ужасно светлината, като самия дисплей получаваше бяло-сивкав оттенък. Отделно в ъглите започна да се отлепва веднага след поставянето. В зоните на залепване също се получиха участъци с повече и по-малко лепило, колкото и странно да звучи. Ако има от тънките фолиа, май ще са най-добрият вариант.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай

Май никой не успя да намери нещо, което да издържи повече от ден-два преди да се разлепи. Аз след няколко неуспешни опита и потрошени нерви, се отказах от какъвто и да е протектор. Ползвам си го необезопасен и за сега след няколко месеца ползване, няма нито една драскотинка, да чукна на дърво Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Повярвай, няма читав стъклен. Поне 4 или 5 съм слагал или са ми поставяли в магазин, ценови диапазон от 15 до 50лв, максимум седмица и почват да пукат и да скърцат, влиза прах ужасна работа. Този с печенето не съм го пробвал, но ако е толкова надежден колкото казват, по-добре си вземи такъв.
Цитирай

Поръчал съм няколко различни модела от Алито. За сега, докато дойдат съм взел един Кейс 360 на Verus. Всичко добре, но донякъде само. Първо предната част е някакво много ниско качествено силиконово чудо, което освен че не се лепи за екрана, влизат всякакви прашинки през дупката за слушалката и често трябва да се чисти. Най-лошото е, че дисплея става адски не чувствителен. Ако някой ме пита, дали бих взел повече 360 кейс. Не не бих. Да сигурно пази, но на каква цена. За това ме интересуваше, ако някой все пак има опит с читав протектор, да взема един, защото с това не се трае.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Може би проблемът идва от edge-овете - предполагам, че те пречат на протектора да прилепне плътно и качествено. Ако имаше стъкла без извивки, имаше шанс да са по-трайни.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай

Така, да кажа пак. Прежалих 30лв и взех някакво предпазно стъкло, уж оригинално на Самсунг. Отвън на кутията му си пишеше Самсунг, вътре имаше и микро фибър кърпа, Мокра и суха салфетка. Стъклото е с черни кантове и е уж кейс френдли, оставя по 1-2мм от рамката. За сега е прилепило добре, но ще видим след някой друг ден. Незнам колко е оригинално, защото има и дразнещ окото надпис Самсунг под дисплея, а и го взех от местен магазин за аксесоари. Сложих и Кейс и още не се е отлепило стъклото.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Няма оригинално стъкло, и фолио даже за ноут 8.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

(2018-03-31, 13:55:28)stankovraca написа:  Така, да кажа пак. Прежалих 30лв и взех някакво предпазно стъкло, уж оригинално на Самсунг. Отвън на кутията му си пишеше Самсунг, вътре имаше и микро фибър кърпа, Мокра и суха салфетка. Стъклото е с черни кантове и е уж кейс френдли, оставя по 1-2мм от рамката. За сега е прилепило добре, но ще видим след някой друг ден. Незнам колко е оригинално, защото има и дразнещ окото надпис Самсунг под дисплея, а и го взех от местен магазин за аксесоари. Сложих и Кейс и още не се е отлепило стъклото.

Да вметна и аз Undecided и моето е същото по обяснението което си дал но не е на самсунг ами гаражно не се отлепи но е като сирене един път съвсем леко го жулнах в дръжката на вратата и прас точно в ръба на стъклото и се пукна на две места а третото незнайно пак някъде съм го подпрял и ръба на стъклото пак е счупен иначе си е прилепнало добре и не се разлепя .Сега съм си поръчал от Алито 5 стъкла уж същите по 2евра с надеждата да са ОК.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Това е моето стъкло. Покрива цялата предна част и е изрязано само за слушалката. Има прозрачни части за камерата и скенерите. Като се загледам, се вижда че нее много качествено(леките точици лепилце). също и дразнещия надпис Samsung под дисплея. Друго негативно е, че усещам една идея не чувствителност по еджовете с това стъкло. Също и LED индикатора за събития е покрит в черната рамка и по-трудно се забелязва мигането му. Хубавото е, че въпреки кейса стъклото вече 3ти ден не се е разлепило. Иначе и аз съм поръчал няколко различни стъкла от Алиекспрес, за по 2-3лв и ще ги пробвам като дойдат.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Днес ми дойде този гръб от китайците. Много добра изработка. 9 $.
[Изображение: 21354872_m.jpg]

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

Вчера ми пристигна, отличен кейс:
https://www.mobilefun.co.uk/incipio-esqu...grey-64665

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

(2018-04-13, 08:24:38)SeVdilin написа:  Днес ми дойде този гръб от китайците. Много добра изработка. 9 $.
[Изображение: 21354872_m.jpg]

Колега от къде си взе тези тапички за жака за слушалки и usb порта за зареждане?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Тапите са от тук:

 http://s.aliexpress.com/3YRjyMv2?fromSns

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

(2018-04-13, 10:17:50)SeVdilin написа:  Тапите са от тук:

 http://s.aliexpress.com/3YRjyMv2?fromSns

Благодаря. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Абе маниашко е да си криете телефоните Wink
В кръга на шегата разбира се. Wink
Никога няма да допусна да си загрозя прекрасния телефон с нещо подобно. По едно време се загледах по д-бранд но бързо премина тази болна мисъл...
Вместо тези уродливи тапи, поне да бяхте си взели МИ кей, поне да върши някаква работа таа тапа... Честно, недоумявам защо взимате този телефон... После да го завивате с родопско одеало и да го видите само като го продавате...
Телефона ми, от както е купен седи по джобове. Естествено изпрани, без разни пясъци вътре. Дори и в работния ми гащеризон...като нов - кукла.


Това е моето мнение... GT погледни копчетата на xiaomi, за дупките на жаковете. Wink
Цитирай

По принцип и мен не ме кефят как стоят тези тапички, но просто не мога да ги гледам как прашасват и постоянно да ги чистя тези портове. Мерси за съвета vladdark ще ги погледна. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Нещо не разбрах. Какъв е тоя Ми Кей, какво представлява и за какво се използва? В Гооглето излезе някаква тапа за 3.5мм жак но не разбрах каква и е функционалноста.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Представлява допълнителен бутон, който го програмираш за определена функция. Например за бързо стартиране на камерата.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Май е безмислено тогава. До сега никога не съм слагал тапи на нито един телефон, който съм имал. Като изключим Siemens M65,при него си бяха фабрични тапите. Пък и Note 8, има предостатъчно шорткъти,възможности за ремап на биксби бутон,бързо стартиране на различни компоненти и тн. Май не бих взел такова чудо.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

И за мен е безсмислено, но още по такова е да си сложиш тапа която нищо не прави. Поне ако ще е грозно, то да е функционално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)