Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и хардуерни проблеми при Note 8
#76

(2017-09-22, 21:49:37)rumo написа:    На моят  Нот 8 му розовее и горният ръб, вижда се когато е на бял фон пр в настройки, тогава една тънка ивица над иконте в статус бара- WiFi и за батерията е с лек, но кофти  изразен червеникъв оттенък.

Здрасти Честита Коледа на всички. И при мен е точно така. Има ли вече решение на този проблем.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
Аксесоари
#77

Абе Дамски са, за тва ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#78

Поиграх си с настройките, плъзгача  към хладно и се получи по мъжки.При вас така ли е.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#79

Позната слабост на амоледа е че бялото не е бяло. Моя няма изкривяване в цветовете, но предишните ми Ноут 4 и S7 бяха розови в горния край на екрана.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#80

Аз предимно ползвам тъмни теми, клавиатурата ми е тумен скин, интернета има тъмен скин. Общо взето оттенъци не виждам, защото бяло като основен цвят избягвам да използвам често...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#81

Аз също не забелязвам проблеми с розови петна по дисплея, също като колегата Иван Мaтин избягвам да ползвам теми с бял фон.
Цитирай
#82

Rock "Матин" колега Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#83

(2017-12-28, 10:05:50)ИванМатин написа:  Rock "Матин" колега Smile

Давай адрес да пращам риза, Австралия, Австралия, какво да се прави Smile. Поправих си грешката в горният пост Smile.
Цитирай
#84

Явно в много редки случай се наблюдава розов отенък. Ама не харесвам вече телефона. Дали ще мога да се възползвам от гаранцията.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#85

Ако проблема в розовеенето е видим с просто око това си е дефект, който гаранцията трябва да го поеме.
Цитирай
#86

Тук гледам някои потребители в Сащ се оплакват от странен проблем със зареждането, дано при нас не прояви.
 https://www.kaldata.com/телефони/някои-с...7.html/amp

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#87

Дори и да е така, в следващия ъпдейт ще е фикснато без много шум.
Цитирай
#88

А и да не го оправят има гаранции,застраховки който би трябвало да влязат в действие без много шум.Според мен няма място за притеснение.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#89

По всяка вероятност се касае за слизане под допустимата граница на волтаж на батерията при който контролера в батерията прекъсва веригата за зареждане с цел предотвратяване на запалване на батерията. Ако проблема обаче е в самият контролер няма оправия, иначе с ъпдейт ще вдигат с 0,05v долната граница на изключване на устройството заради разредена батерия и нещата ще се оправят. Аз моят не един път съм го свалял до 0% и самоизключване и проблем не съм имал с устройството. По спомен телефонът се изключва някъде към 3,3в, което е далеч от критичните 3в за клетка li-lon. В крайна сметка и да се случи нещо в сервиза да му мислят Smile
Цитирай
#90

Моя е Щатски телефон, но закупен директно от Самсунг и да чукна на дръвце не съм имал проблеми със зареждане и прочие. Не повече от два или три пъти ми се е изключвал след пълно изтощаване на батерията. Но пък в статията отгоре пише за закупени от щатски оператори, не пише за отключени директно от Sami слава богу Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#91

Не всяка новина която излезе е истина, поне за мен. Ако нашумее има нещо вярно.
Има много Абълкови фенове които пишат яко глупости за всичко.
Kaldata бяха добър сайт, сега са само глупости на търкалета. А и статията няма източник, даже много ме съмнява да е истина Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#92

Случвало ли ви се е да завибрира телефона и да светне светкавицата и да си седи така ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#93

На мен не.
Цитирай
#94

Тц тц тц... Телефон за една торба пари, а създава такива проблеми за които трябва ние да се напасваме. Но то вече явно е тенденция във всички технологични сектори.
Забелязах и при мен това леко розовеене в горната част на екрана. Не всеки път ми сработва и лицевото разпознаване, та се налага да използвам пръстовия отпечатък, който е наистина на много неудобно място. Телефона е купен от щатски оператор, където момчето дето ми го продаде не спря да ми обяснява как в щатите се продавали "по-добри" партиди телефони, защото операторите поемали гаранцията.
А, и да не забравя - как е възможно флагманът на Самсунг да няма СТЕРЕО?!?

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#95

Smile @sisqo ама това е телефон само за 1000€ като ги направят по 2000€-3000€ се надявам че ще е по добре, а и най вероятно претенциите са ни големи.
Сравняхме ги по функции и какво ли не с едно китайско Note което струва 138€ ,ми да ти кажа не видях кой знае какви разлики, просто не забелязахме .
А как гърчат народа в China за по 5$ на ден и да продават един телефон на 1000€ да не става приказка.
Много може да се напише по темата,просто няма да ми стигнат сълзите.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#96

(2017-12-31, 14:57:53)Compare написа:  Smile @sisqo ама това е телефон само за 1000€ като ги направят по 2000€-3000€ се надявам че ще е по добре, а и най вероятно претенциите са ни големи.
Сравняхме ги по функции и какво ли не с едно китайско Note което струва 138€ ,ми да ти кажа не видях кой знае какви разлики, просто не забелязахме .
А как гърчат народа в China за по 5$ на ден и да продават един телефон на 1000€ да не става приказка.
Много може да се напише по темата,просто няма да ми стигнат сълзите.

Аз мислех, че ще поевтиняват, а ти за поскъпване говориш...  Bu
Като станат по 2000€-3000€ направо си взимам лична секретарка за тия пари и ще я използвам и за друго Big Grin

(2017-12-28, 02:54:50)ИванМатин написа:  Аз предимно ползвам тъмни теми, клавиатурата ми е тумен скин, интернета има тъмен скин. Общо взето оттенъци не виждам, защото бяло като основен цвят избягвам да използвам често...

Колега дай някоя идея за такава тъмна тема, че аз пробвах Negative от настройките на дисплея, ама много гадно ми омазва иконките на хоум скриина.

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#97

Виж тея картинки може да ти допадне някоя ,и аз предпочитам с тъмен фон.


Прикачени файлове
.zip Desktop.zip Размер: 1.34 MB  Сваляния: 34

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#98

(2017-12-31, 16:05:39)Compare написа:  Виж тея картинки може да ти допадне някоя ,и аз предпочитам с тъмен фон.

Супер са, особено тия с мостовете! Благодаря!
Но те няма да променят скина на и-нет, настройки и клавиатурата. Там нали цяла тема трябва да сложа?

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#99

Да цяла тема трябва да се сложи ,а това са само картинки .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Моята тема съм я свалил от Theme Store и се казва High_contrast_theme и е разработенa от Самсунг.
На мен ми допада...
Ето как изглежда:
[Изображение: 19979807_m.jpg] [Изображение: 19979808_m.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)