Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и хардуерни проблеми при Note 8

Примерно :
Bluetooth слушалките са изключени ,Bluetooth на телефона е постоянно включен звънка ми някой и се включат Bluetooth слушалките и започва разговора директно през тях.

Bluetooth радиото е включено на Радио, телефона се конектва към Bluetooth радиото и започват да се плейват песните който са в телефона през Bluetooth колонката !?
Ей такива работи стават.

Надявам се че съм обяснил правилно и разбираемо.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари

Е как телефона ще включи изключена блутут слушалката не знам, не мисля, че телефона е виновен за това. Нормално е телефона при пуснат блутут, като засече сигурно (преди това сдвоявано) блутут устройство да го свърже автоматично и при мен е така.
Цитирай

При мен също, веднъж сдвоени, ща не ща, ми се връзва телефона с аудиото в колата. Ама не разбирам как ако са ти изключени слушалките ще се върже към тях. Или просто ги дискънектваш вместо да ги изключиш?

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Сигурен съм до няма и къде на 100% че ги изключвам тея слушалки .Ако не ги изключвам няма да има ток в тях след няколко си часа .
Нищо така ще я карам .

Offtopic
За маниаците вече може да се поръча и Note 9

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Да, днес бях пуснал пробно аудиофайл с ES Audio Player и после го затворих. Като се качих в колата файла си засвири сам, и то без плеъра да е видим в статус бара. Трябваше ръчно да го стартирам, та да спра музиката. Дразнещо е понякога.
Някои слушалки влизат в Power Save режим и така могат с дни да си откарат. Plantronics-a ми е така, ама утре ще го тествам как става събуждането. Ама те са и с плъзгащ Power бутон, та сами няма как да се включат. А пък Anker-ските като останат без връзка за минута някъде и направо се гасят. Там Power e като задържиш Play за няколко секунди.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Plantronics-a се буди като натиснне бутона за увеличаване или намаляне, както и на големия бутон за вдигане и затваряне на разговора. Гарантирам за написаното поже го ползвам от 3 години.
Цитирай

Код:
If you leave your headset powered on but out of range of your paired phone for more than 90
minutes, your headset will conserve its battery power by entering into a DeepSleep mode.
Once back in range with your phone, tap the Call button to exit DeepSleep mode. If your
phone is also ringing, tap the Call button again to answer your call.

Това е от инструкцията на Plantronics M165. От телефона прекъснах BT връзката, оставин го за 2часа и 30мин, след това дадох на телефона да се закачи и стана.
За натискането на Talk бутона го знам, ползвам го. Ама ако се загаси изцяло не виждам как се случва да се свърже сама. Не ми се е случвало с нито едно BT аудио устройство досега. За в случая с колата го отдавам на BT системата в колата, явно тя инициализира Play командата.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Не е проблема в телефона, че при пуснат блутут, когато открие др. сигурно блутут устройство осъществи връзка. Няма как телефона да е в състояние да включи изключено блутут устройство, просто защото то не излъчва сигнал.
Цитирай

Ами не вярвам в извънземни Smile
Нещо става но какво ....

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

При мен лага с папките продължава,направих хард ресет , върнах всичко със smart switch и всичко си е по старо му. Днес мисля да пробвам хард ресет и всичко на чисто без връщане, да видим.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мисля че просто не се изключва изяло блутута на слушалките ти. Дори когато си мислиш че се изключват, просто се вкарват в нещо като хибернация но никога не се изключват напълно.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Само не ми стана ясно защо се разглежда като проблем това, че телефона си върши работата?

Пс: имам в предвид работата на Блутут.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Може и така да е но ...
По време на изключване на Bluetooth слушалките се чува Power OFF .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

След последната актуализация при мен се появи лек тротлинк при Фейсбук и Инстаграм. Но си мисля, че не е от телефона, а от самите приложения. Защото нямам никакви намеци за това в системата на телефона.

Опитай с други слушалки. Ако там е същото... Но ако не е...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

@Compare, така и не каза какви са въпросните слушалки.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

@HAMMER_T ,а не ги крия ,просто ми е убягнало ,слушалките са Riversong
https://www.amazon.de/RIVERSONG-Schwei%C...B072DWCL2P
A радиото Sounddance
https://www.amazon.de/gp/product/B072XCM...UTF8&psc=1
и то нещо си мести само Radio на Bluetooth и т.н .

Нека да не правим голяма тема за едни слушалки и едно радио вече му свикнах .
Явно са дефектни .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Знаете ли дали може с полиране да се оправят драскотини по стъклото , и ако може къде се извършва такава услуга
Цитирай

По добре нищо не прави
Ще си прецакаш олеофобнито покритие и по лошо ще стане.
Драскотините не могат да се махнат на Gorilla Glass стъкло.Виж,ако беше пластмаса или някакъв полимер да
П.с.Това ти го пиша от личен опит.Какви ли не пасти купувах(професионални),сума ти пари дадох и най накрая си прецаках покритието и сега целия ми дисплей е на мазни пръсти и петна и трудно се почиства вече.Изчезна и тази гладкост при допир.И така си останаха драскотините на моя S7Edge
Цитирай

Това покритие така или иначе се изтърква след 4-5 месеца използване. То просто не е направено да издържа например година или две.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

При мен до последно си беше налице, докато аз не го прецаках.
Близо две години и още можеше да издържи
Цитирай

Аз купих моя Нот през Септември 2017та, цялото покритие беше свършило през февруари, през Май тази година смених дисплея на телефона и новото покритие вече го няма. Не си чистих дисплея често с кърпи за да го УЖ запазя по-дълго, а леко дори с ръка го потърквах колкото да махна мазните пръсти от него но отново го няма. Никога не съм използвал спиртни продукти върху него, не съм го мокрил сериозно ( все потенциални ситуации в които да го сваля преждевременно) и пак за няколко месеца изчезва. Ако го запечаташ под протектор никога няма да изчезне но в моя случей този телефон никога не е виждал нито найлонов, нито темпериран протектор.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

И аз не съм фен на протекторите ,никога не съм слагал.
Не знам защо при теб така бързо изчезва
Цитирай

При мен пък още не е изчезнало покритието въпреки, че го имам 10 месеца от които около 3 месеца в началото ползвах протектор.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Няма да стане с полиране нищо, гарантирано ще се омажат нещата повече.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • lost in
Цитирай

И при мене покритието много бързо дава фира,но това е от самото съдържание на соли в потта на ръцете.
Има хора на които кожата на ръцете им е все суха,единия е с S7 другия с Ноут 8 и не са им мръднали покритията,мойте ръце са все влажни лятото и съм забелязал че бързо износвам покритията било то по скоростен лост (на чисто нови коли ,моя лост от на цялата фирма 1ви се захаби) ,кожата на волана протърках и тн...
За полиране няма да стане да излезе,но леко ще се заобли деругата след време дори и да не го пастираш.
А иначе си го маша редовно с една студена вакса за колата и по 1 месец ми кара все едно има още от покритието (не се замазса а седи на капки ).

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)