Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и софтуерни ъпдейти при Note8 - Въпроси? Отговори

По принцип съм доволен от финалните версии на OS от Samsung, но с това Oreo се замотаха твърде много според мен. Самият S-Pen е нормално да ги забави с ъпдейта, но чак пък над 2 месеца ..?  Angry

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Gear S3 Frontier
Цитирай
Аксесоари

Е така де нo S-Pen при S серията няма, Oreo също и за тях няма. Такава им е политиката и не бързат да са сред първите пуснали най-новата версия на Android сред телефоните си.
Цитирай

А реална файда има ли въобще от това орео? От една страна разбирам, че защото има по-нова версия искаме да сме с нея, но от друга страна какви реални предимства ще имаме в ежедневната работа на телефона? Според мен нищо съществено. Ако искат и на лято да го пуснат, стига да е без бъгове които реално да пречат на нормалната работа на телефона. На мен сега ми работи чудесно, нямам никакви бъгове, работата си е гладка и ако ще ми дадът прибързана актуализация която реално да ми спъне работата, НЕ БЛАГОДАРЯ. Предпочитам да изчакам за стабилна версия.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

И аз съм на мнение, че всичко трябва да е изпипано както трябва ако ще и на лято да пристигне, както казва колегата #CuBG. Ноута в момента с Нугата е супер бърз и според мен няма да има някаква голяма разлика спрямо Орео. Вече съм претръпнал за тези актуализации. Преди години беше чакането с голямо нетърпение и бързането да флашнем някой друг ром за да имаме по рано новия Андроид.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

   

Ето тук нещо като бъг ли е не знам, но ме дразни.
Променяш цвета на жълто примерно в червеният квадрат ,пишеш си нещо в календара и запаметяваш всичко и то ти излиза в лилаво както си е било първоначално.
За да стане трябва след като си приключил с писането и нанасянето на каквото и да било по календара, чак тогава да го смениш примерно на жълто,и да запаметиш.

Поне така е при мен ,неприятна работа малко.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Връщам си думите назад, почнали да ъпдейтват с8 до орео Big Grin
Цитирай

Преди малко на сина ми One Olus 5T дойде Орео. Телефона му мачака Ноте 8 с този Оксиджън и 8 гб рам. Много подигравки отнасям относно скоростта на лицевото разпознаване, пръстовия скенер и като цяло работата на апарата.
Извън темата е но не се сдържах. А е 600 лв по евтин. Ще следя развитието на марката с интерес

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Е колко е да е по бърз със един час? Или 2?
Никво значение няма, това не е състезание. Бал съм ти OnePlus-a, в белите държави не са и чували за този марка. Ама айде да не навлизам.
Отностно Iris скенера, телефона трябва да се държи под определени ъгъл и НЕ СЕ гледа в сензора, имал съм случай толкова бързо отключва че не виждам точките да си сложа очите, а съм имал случай в който трябва да се пуля в телефона, ама хич не ми пречи, това е Хардуер който е първа генерация и е само 2mpx, новия в S9 и Note9 ще е много подобрен.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Споделих за прекрасната работа на по "чист" Орео върху идентичен хардуер. Ако и Самсунг го постигнат, ще е повече от чудесно. Не знам дали са го чували като марка но при 8 ГБ рам, свободни бяха 6.5. Те и за Xiaomi и Huawei до склро не бяха чували.....С горния си пост похвалих И Орео.
А и не ставаше въпрос за Ирис скенера, а за Лицевото разпознаване и пръстовия скенер.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Offtopic
Изказах се така, защото не признавам тези марки. Няма значение колко са "добри", колкото и да се хвалят. А ъпдейтите, и хардуера който предлагат всичко е мартекинт за клиантела,  и то точно да откраднат някой друг потребител от големите марки и в по-малките страни. Нямат "разпознаваемост" на марката както HTC, Samsung, LG, просто сток андроид който няма нищо. Е, как няма да върви, как да не се ъпдйтва бързо. Уфф увлякох се... дай да не навлизаме че ще стане мазало а не искам Smile

Жив и здрав Omax...
p.s: Сложи ли dbrand-a? Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Здравейте,
Появи ми се следният проблем - при рестартиране на телефона ми се изтриват или повреждат файлове в картата памет. При това снимки или видео, който вече съм изпращал и разглеждал.Някакви идей ?
Картата е SAMSUNG 128гб. Клас-10...

Пс: Не всекии път се случва...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

По-скоро проблема да е в картата. И те се прецакват.
Цитирай

И според мен проблема е в картата. Пробвай да я форматираш.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Виж да не е от картата проблема с H2testw

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Картите се прецакват често защото е залято със фалшиви

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

Благодаря Ви !
Да, в картата е проблема. Прецакала се е явно...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

За това мразя картите и не разчитам на тях.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

До сега нямам една прецакана карта ,купувам ги с 10години гаранция с около 10-20евра по скъпи и някак си си имам спокойствието имаме около 5 карти и никакви грижи.

P.S

До днескашният ден Smile
Сега ще видя колко са сериозно относно гаранцията .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Относно картите - вече купувам карти само с доказан произход и на определен брой производители. Предимно Samsung и SanDisk. купих от голяма верига карти на Lexar Emtec 16Gb, след седмица работа изгоряха и двете. И не е въпроса колко гаранция са ми дали и дали мога да ги сменя. Аз не мога да разчитам на тях. Затова карти, за които е важно да работят, само от надежден доставчик. Купувал съм и от Китай на Samsung карти за Raspberry Pi проектите ми. Размера им е реален, скороста също. Нямам изгоряла от тях. Също така в гореспоменатата верига магазини бяха пуснали и 32Gb карти на Samsung за по 6 евро, и те работят безотказно.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Ами аз следвам логиката в случая колкото повече гаранция ми дават толкова повече надеждност.А до колкото Lexar 16Gb освен да са били не знам какво качество гледам хората доволни повечето в амазона.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

@Compare Грешката е моя, погледха сега картите, Emtec са. Ще коригирам поста по-горе. Относно гаранцията - хората интерпритират това грешно. Гаранцията не е, че устройсвтото няма да дефектира, а че търговецът се ангажира да ти го отремонтира/смени през този период. Обаче това по отношение носителите на памет е много специфично, понеже никой няма да те компенсира за загубената информация. Относно бекъпите - там всеки си знае най-добре за себе си.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Прав си ,напълно съм съгласен с теб ,за загубената информация не поемат нищо.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Аз се радвам ще самсунг ми подари 128GB class 10 карта и не трябва да се тревожа за произхода тъй като директно от тях пристигна. Преди да си купя телефона гледах всякакви из eBay но за една и съща карта имаше големи разлики в цената и наистина не знаеш какво купуваш като за всички уж се гарантира че са оригинални. Като разбрах че Самсунг ще ми подари се зарадвах. Абсолютно всичко ми е в нея.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Би ли споделил как ти я подариха, колега? Възможно ли е да намажем и ние?
Цитирай

Имаше промоция когато пуснаха телефона в щатите, че който го закупи или приордне до 24-ти септември и регистрира телефона в ShopSamsung App получава по избор или Gear360 камерата им или Samsung Class 10 128GB карта и Samsung Wireless Fast Charger. Аз си избрах картата и зариадното тъй като не ми трябва тази камера Smile Още в началото правеха подобни промоции в много държави за всеки закупил го. Според държавата различни подаръци имаше. Дори в момента има оферта от самсунг, ако купя Galaxy S8 или Note 8 ми подаряват AKG Bluetooth Headphones Y50BT на стойност $180 според Самсунг или от официалният им сайт $149.95 https://www.akg.com/Headphones/Over-ear%...Y50BT.html Това е само за щатите обаче и важи до забравих кой Февруари.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)