Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой да си е взимал наскоро нова батерия?

(2019-02-04, 15:50:59)bily написа:  Да, и изглеждаше като тази: https://www.emag.bg/rezervna-baterija-sa...D72Z87BBM/
и тази: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/mage-.../1/a15.jpg

Благодаря, значи най-добре да пробвам ! Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай
Аксесоари

Колеги от къде последно мога да намеря хубава батерия за ноута, навсякъде само китайци. Искам да си ползвам телефончето още малко време или да си го оставя за резервен, докато взема нов ноут...
Цитирай

(2019-04-05, 17:12:24)ILIANJO написа:  Колеги от къде последно мога да намеря хубава батерия за ноута, навсякъде само китайци. Искам да си ползвам телефончето още малко време или да си го оставя за резервен, докато взема нов ноут...
Аз си взех от сити тел в Младост с 6 месеца гаранция и вече смених трета. Аз им казах, че до Август ако не ми се падне читава ще ги гърча. То за две три седмици се разбира за какво иде реч.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

(2017-10-02, 09:31:34)ivanov_km написа:  Ще направи два часа браузване с едно зареждане. Според мен след всеки един нов фърмуел от Самсунг напрягат хардуера с цел да няма лаг и телефонът да запази бързината си, което от своя страна се отразява на живота на батерията. Със всяка една актуализация на приложение се повишават и неговите изисквания към телефона, което също води до по-малък живот на батерията. За СОТ меродавно би било гледането на филми, самото браузване през мобилни дати точи много батерията. Същото се отнася за ползването на фейс месенджера.

Аз правих така със моита Mi5 ца (Xiaomi) : Инсталирах FB и Messenger версии от 2016 когато е излезнал тела, със някаква средна версия на Chrome която да не е нито стара нито най новата, 2017 някъде, Инсталирах по стара версия на MIUI я и андройда. Също така всякакви опции за изключване на приложения на background а бях пуснал, без GPS само със синхронизация и мобилни 24/7 и хем си вървеше бързо хем батерията си държеше 4.5 часа сот колкото е нормалното за модела

Може да опитате като сложите Custom ROM или стар Stock ов и да сложите старите версии на приложенията дето ползвате, 95% от тях работят без никакъв проблем.

Даже по едно време исках да мана големия messenger обаче малкия не ми предоставяше пращане на клипове е и сложих някаква много стара от 2013 и беше много близка до дизайн със Lite беше толкова лека също и ми позволяваше пращане на клипове.

Сега правя това със Galaxy S9+ и мога да кажа че съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволен от батерията, нямам никакви проблеми с телефона обшо взето.

От това сайтче си тегля старите версии на приложенията: https://www.apkmirror.com/

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Привет, банда - виждам, че доста хора още ползват тази реликва хаха Smile След обявяването на новите Samsung предната седмица, май не се зарибих още да го сменям, а ще пробвам да го удължа още малко, та опираме до номера с батерията, нека колегата, който най-скоро е купувал батерия, да каже от къде и дали е доволен, за да можем да дадем още малко живот и да подгоним рекордите, все пак почва 7 ма година вече, което е нещо немислимо в днешно време. Поздрави ! Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай

+1 Телефонът си е страхотен за резервен! Основният ми е 9... И до ден днешен не можах да намеря батерия и карам на ultra power saving mode с една от оригиналните... Та и аз търся!!! [Изображение: 0a383de7002bc5e8a191b223a4d1f4d9.jpg]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

В официалният сервиз няма ли? Миналата година купувах за СГ Ноут 3, от официален сервиз и е ОК батерията, не бих рискувал за 20 лв разлика (примерно, понеже не помня колко дадох, май беше 47 лв)

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Кой е вашият сервиз, че те официални много. Благодаря!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

От сръчко ми казаха цена 65 лева с ДДС за подмяна на батерия. Към момента моята изкарва около 2 часа екран или цял ден. А забелязали ли сте, че като падне под 10% и започва леко да лагва телефона? Иначе адмирации за този модел, може би най-здравия телефон който съм имал и го ползвам като основен, все още достатъчно бърз, хубава камера и екран.
Цитирай

Моя от последните седмици при 15% пада рязко, но вече е на 7 години все пак, нека някой, ако е взел на скоро да сподели от къде.

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай

(2020-03-03, 12:38:52)chochare написа:  Моя от последните седмици при 15% пада рязко, но вече е на 7 години все пак, нека някой, ако е взел на скоро да сподели от къде.
На мен ми пристигна онзи ден от Булграм. Един от официалните сервизи, които ми изпратиха от Самсунг България. В Сръчко, който също е официален нямаха. 61 лв. с доставката на Еконт и уговорката, че един месец ще я ползвам, за да видя дали е читава. Пристигна много добре опакована. Към момента държи 90% замерено с въпросното приложение и телефонът се държи доста прилично. Далеч съм от мисълта, че ще намерим батерии, които след толкова години ще достигнат 3220 mAh капацитет. И 3000 е добре. Това, което показвам е на базата на 2 зареждания и половина. Някои теории твърдят, че батерията достига максималния си капацитет след 20-то зареждане. Не знам дали е вярно. Теории много. Батерията си пада бавно и плавно до 0%. Старата оригинална достигаше само 2300 капацитет, сриваше се бързо, а след 25% падаше мега бързо или прескачаше огромни проценти и гасеше... Прилагам мейла от Самсунг и скрийншот. Ако имате въпроси, питайте спокойно. Аз го ползвам за втори телефон и така съм доволен. Машинката си работи перфектно.



Благодарим Ви, че се свързахте със Самсунг Електроникс България!
Във връзка с Вашето искане Ви информираме следното:

Радваме се, че сте един от нашите удовлетворени потребители и Ви благодарим за времето и търпението, което сте отделили, за да ни изпратите съобщението.

Нова батерия за Вашето устройство можете да купите или поръчате само от оторизиран сервизен център.
Препоръчваме Ви да се свържете с един от предоставените по-долу сервизи, за да получите съдействие и информация относно наличието и цената на аксесоара.

- Сервиз Сръчко - гр. София, ж.к. Гео Милев, ул. Коста Лулчев 58 А,телефон: 02/9635716 или 02/8848927;
- Сервиз За Теб ООД – гр. София, бул. Андрей Ляпчев 9, телефон, 0882214977 или 0882178577;
- Булграм - гр. София, ул. Чипровци 7, телефон: 02/4452230 или 0882/100003;
- Макс сервиз – гр. Варна, ул. Братя Миладинови 110, телефон 052/650660;
- Галактика сервиз – гр. Плевен, Бул. Георги Кочев 88, телефон 064/970503 или 0877 19 05 44;
- Финбул - гр. Бургас, ул. Васил Левски 16, (вход от площад Тройката срещу Съдебна Палата), телефон 056/ 581011 или 0878/650642.

Ако се нуждаете от допълнителна информация, не се колебайте да се свържете с нас.

За повече информация относно начина, по който Samsung Electronics използва Вашите лични данни, моля, посетете следната връзка:www.samsung.com/bg/info/privacy.
 
С уважение,  
   
Отдел за обслужване на клиенти – Онлайн поддръжка
[Изображение: 0f8e66b04de052ed3d85b536b35912e7.jpg]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diego Armando за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

В сервиза на Сръчко в Гео Милев преди 2 месеца казаха, че нямат батерия и са спрели зареждането на всякакви части за по-стари телефони. Още съм с оригиналната батерия и кара по цял ден.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)