Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка

(2018-01-23, 08:58:00)Baretas написа:  ...Колко дни отнема чакането да тръгне ?
Ако поръчката е с DHL и търговеца ти е изпратил тракинг номера за проследяване - значи пратката е пусната и е на път.

 
Цитирай
Аксесоари

NoMad, колега не съм много съгласен, защото номера за проследяване на DHL ми го даде още при самата поръчка и като приеха плащането, но от Китай до Англия пътуваше с UPS и чак след като го изпратиха ми писаха съобщение за потвърждение на пращането и номер за проследяване на UPS до Англия. Поръчката пак казвам ми е от другия магазин, но положението при колегата може да се окаже същото. Иначе, ако пътува от Китай до България само с DHL ще може да си следиш директно в сайта им какво става, но аз от другите колеги, които съм питал разбрах, че до Англия пътува с друг курер и от там вече поемат DHL-а. Също колегата @suffer ми каза, че е поръчвал и той от този Mi Global Store и е нямал валиден тракинг от Китай до Англия, а пък аз от другия магазин имах.
Цитирай

Поръчвано е от същия търговец с два тракинг номера за проследяване - проблеми никакви. Първият ми бе пуснат на ЛС, чак когато пратката бе вече на път.

 
Цитирай

Също да не забравяме че има китайска нова година. Цял месец почивки. И Номад поръча преди повече от година по тези канали и знанията му се градят само на прочетеното тук. Това е по мои наблюдения

Втория тракинг много рядко го дават, а първия нищо не значи. Ползват го колкото да не пуснеш диспут за непратена навреме пратка.
Съобщението от по-горе ме навежда на мисълта че се чака доставка?
Доколкото знам недостатъчни наличности има само от ми микс 2
Цитирай

Нещо се заседя много пратката.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай

Моята пратка още повече се заседя! Пристигнала е на 22.01. в Англия и толкоз! Телефона е поръчан на 11.01. , изпратиха го на 16.01.! До тук 13 дни , мисля че по рано от понеделник /в най-добрия случай/ няма да е при мен. 18 дни - направо перфектно!  Huh  В понеделник 22.01. пристигна един калъф, който беше поръчан на 09.01. - 13 дни с обикновена бавна безплатна доставка! Явно от тази "експресна" доставка с DHL ползата е, че няма проблем с митниците евентуално!


Прикачени файлове
.jpg UPS TRACK.JPG Размер: 97.97 KB  Сваляния: 51
.jpg dhl track.JPG Размер: 79.12 KB  Сваляния: 43

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

И на ме ми дойдоха 3 пратки пуснати с обикновена поща за по-малко от 18дена.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай

Аз още нямам потвърждение, че ми е изпратена пратката. Минаха точно 3 дни от потвърденото плащане..... Явно ще си почакаме.... Ако изтича срока, нужно ли е в алито да се натиска бутона "Extend processing time..." ?

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Моя го изпратиха на 6-ия ден, може би наистина имат проблем с наличностите. А за срока,  той си е дълъг, тъй че има време, ще го изпратят.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Длъжни са да се вместят в него, иначе след изтичането му ордера автоматично се канселира и парите се връщат обратно на картата.

 
Цитирай

Днес си получих телефона /черен 128гб/ от Mi Global store.MIUI 9.1.4.0 стабилен.Платен на 14.01 и пуснат на 16.01.Още не съм го разучил напълно ,но не видях къде е лицевото разпознаване.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай

9.1.4.0 няма лицево разпознаване. Със следващия ъпдейт го чакай
Цитирай

И аз днес си получих моя черен 6/128 GB от Hong Kong Goldway , поръчан 11 януари , изпратен на 16 януари /общо 15 дни/ и както да е днес вече е при мен. Иначе всичко си е наред и бих казал, че телефона е супер, за тези пари си е номер 1! С MIUI 9.1.4.0  Global Rom , явно вече слагат него продавачите.  Ще чакаме следващия глобален за лицевото отключване. При руснаците от 4PDA мярнах нещо как да се Downgrade-не от 9.1.4.0 до 9.1.3.0, ама не ми се занимава да не се прецака нещо и зорлян да тухлясам телефона.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

И моя преди седмица дойде с 9.1.4.0. Чудех се и аз за downgrade, ама не си струва риска за един face unlock, който така или иначе ще получим.
Цитирай

Честито на печелившите, наслаждавайте се.... Аз все очаквам потвърждение, че телефона пътува, поръчан и платен миналата неделя! Като гледам май ще си почакам, иначе нямам търпение вече.

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

и моя вече е в мен 6/64 доиде с 9.1.3.0. ,силиконовия калъв ми се вижда хлабав ама ще купиме друг по натам.много ли се драска това стъкло или трябва да сложа задължително протектор?имам един в комплекта ако някои от софия иска да го сложи ще се разходя когато намери време.
Цитирай

3 месеца и още нямам драскотина.
Цитирай

има ли някакви преходници за тия китаиски зарядни че пристигна само с китаиското имаше и англииски преходник ама не ми трябва.или да си го зареждам с адаптерите от таблетите на детето?
Цитирай

Няма проблем и с друг адаптер да зареждаш, но да е поне 2А че иначе става бавно.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

7 часа през усб-то на компа, ако не го пипаш
Цитирай

Тъй като ми остават по-малко от 2 дни от срока за изпращане на телефона, на някой случвало ли му се е и каква е процедурата ако свърши въпросното време ? Просто ти се анулира поръчката и си получаваш обратно парите ли ?
Благодаря предварително.

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Мисля, че се анулира, но си взимаш с парите след някакъв период от време (по спомен около до 2 седмици), но нека и по-запознатите колеги да се включат с отговори.
Цитирай

Колега напиши им съобщение, питай ги защо се бавят толкова. Аз им писах на втория ден, отговориха ми на четвъртия ден, че всичко е наред и ми го изпратиха на шестия ден. А връщането на парите се бави малко - няколко дни. На мен ми са връщали за неполучен артикул след диспут, но по спомен не беше 2 седмици.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

И аз им писах на втория ден, и ми отговориха да не се притеснявам, и че ще ми изпратят пратката навреме. Оттогава им писах още 2 пъти (с вкл. днес), но нямам отговор. Поръчката е пусната следобяд миналата неделя (21/01). Надявам се, че утре ще го изпратят....

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Твоята наистина доста се е забавила. Явно нямат наличност, пък не искат да изтърват купувачи. Моята първа поръчка я направих на 24.12. и телефона беше изпратен на още другия ден - 25.12. , ама втората се позабави. Спокойно, ще го изпратят.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)