Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка

(2018-01-28, 19:58:21)Baretas написа:  И аз им писах на втория ден, и ми отговориха да не се притеснявам, и че ще ми изпратят пратката навреме. Оттогава им писах още 2 пъти (с вкл. днес), но нямам отговор. Поръчката е пусната следобяд миналата неделя (21/01). Надявам се, че утре ще го изпратят....

Общо взето си е до късмет , но според мен бавенето идва , защото събират повечко бройки за да направят групаж . При UPS товарителницата на моя телефон е 10 кг .,което говори , че са шипнали към Европа 30-40 телефона или друга техника .
От кой доставчик ти е покупката ? 
Моят е от Xiaomi Mi Store , на 23.01 го платих и вече е в Англия , надявам се до 2-3 дена да е в ръцете ми .
Предишното Xiaomi беше от Mi Global и пристигна за 8 дена .
Цитирай
Аксесоари

Не е задължително, може в момента да нямат в наличност и ордерът да е оставен на изчакване.

 
Цитирай

Снощи ми бяха изпратили потвърждение, че пратката е изпратена и са ми дали UK tracking number, утре щели да ми дадат DHL_HK tracking number (нямам идея защо са по два). Между 3-5 дни щяла да е в Англия и след това 1-3 дни до България.... Дано не се мотае много Smile

ПП: Колега "gelev" поръчан е от Mi Global Store на 21/01/2018.

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Някой да е поръчвал от този магазин https://ru.aliexpress.com/item/Mi-Note3-...262.l1oYgT гледам, че е с глобален ром и и на цена от 300 долара.
Цитирай

Да. През май redmi note 4 Qualcomm директно до тук.
Нямаше грижи
Цитирай

Гледам че не предлагат доставка с DHL. Със стандартната доставка няма ли да има проблем с митници и т.н.?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Може и да има. Бяха декларирали Note 4 като 11$ mp4 player.
просто вземи малко по-скъпата оферта. Днес го смятах - 512лв с доставката от Goldway Мисля..
Доларът е 1.50 все пак
Цитирай

Търся възможно най евтината оферта, защото ще плащам налога почти 99 процента.Доставката ще е до Израел и при поръчка над 75 долара се плаща налог.При доставка с DHL задължително се плаща данък.За това ще е обикновена доставка.
Иначе ще пробвам с по ниска обявена цена, ако търговеца се съгласи, защото някои търговци не искат да обявяват цена различна от реалната.
Реално ще ми струва около 360 долара което е 563 лв.
Цитирай

Колега сигурен ли си, че с DHL ще плащаш такси, защото минава първо през Англия и тогава идва при теб. Не знам как стоят нещата при теб. Иначе цената навсякъде е 300-302 долара, просто сега курса е паднал и е много изгодно.
Цитирай

Да колега сигурен съм. При доставка с DHL на куриера са заплаща данъка. При получаване по пощата се изпраща SMS със стойността на налога. Даже при обявена по ниска цена от договорената се заплащат глоби или се конфискува стоката, така че...
Единствения начин е да я подминат в митницата, но едва ли ще разчитам на това. Вече го поръчах на цена от 300,66 долара.
Цитирай

При мен вместо с DHL е изпратена с UPS до UK, и вчера сутрин е пристигнала и освободена от агенция за митническо освобождаване. Преди това имаше информация за дата на доставка 05/02/2018, но след като излезна информацията, че пратката е освободена изчезна тази информация. От вчера сутрин до момента няма каквато и да било информация нито в UPS, нито в DHL. Да се е случвало на някой и да има идея г/д до колко време ще се случат нещата с тръгване на пратката към БГ и накрая да си получа телефона ?

Благодаря предварително.

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Те от Китай до UK пътуват с UPS , и после тръгват с DHL. Би трябвало продавача да ти е дал Tracking Number на DHL. Там ще се появи движението на пратката. Предполагам че до 2-3 дни ще се кефиш на телефона в твоите ръце! :-)

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

(2018-02-05, 13:19:59)vi4444o написа:  Те от Китай до UK пътуват с UPS , и после тръгват с DHL. Би трябвало продавача да ти е дал Tracking Number на DHL. Там ще се появи движението на пратката.  Предполагам че до 2-3 дни ще се кефиш на телефона в твоите ръце!  :-)

Имам номер с DHL, обаче откакто е създадена товарителницата с описание "Получена е информация за пратката" не се случва нищо. Иначе и аз се надявам до 2-3 дни да пристигне най-накрая Big Grin

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Не се притеснявай, ще се появи информация още днес или утре. И при мен беше така.


Прикачени файлове
.jpg UPS TRACK.JPG Размер: 97.97 KB  Сваляния: 62
.jpg 001.JPG Размер: 107.86 KB  Сваляния: 59

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Най-после пристигна Big Grin
Впечатления от първият 1 час -> зверска машинка ! Почти съм убеден, че в бъдеще ще ползвам само модели от серията Mi Note !
Благодаря на всички за отговорите, и сори ако съм бил досаден Wink Ще споделям впечатленията си с течение на времето!

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Честито колега Baretas, не си бил досаден, а по скоро нетърпелив! И аз бях в твоето положение като се позабави моя, така че , много добре те разбирам!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Честито колега. Черен цвят ли взе и ти като нас или заложи на синия?
Цитирай

Черен.... Wink

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Телефона е супер Smile

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Привет ! И аз от 2 седмици съм със син 128гб ! Искам epic rom с тоя са много тихи тоновете .. как да го отключа и има ли нужда.?
Цитирай

За къстъм ром е задължително да е отключен телефона.
1. Отиваш на en.miui.com/unlock И подаваш заявка за отключване
като мине процедурата на същия линк ще ти дава да теглиш Mi flash unlocker
2. отключваш developer options в телефона чрез няколко тапвания върху MIUI version в менюто с общата информация за телефона
3. в девелопър опшънс (settings-additional settings) поставяш отметка на Allow oem unlock, влизаш в Mi unlock status и натискаш единствения бутон там. Ако нямаш ми акаунт добавен в телефона - сега е момента.
Ако отговорът от бутона съдържа 10008 сваляш на телефона това:
https://drive.google.com/open?id=1cQNJ5d...hB_G8RfWQm
разархивираш, инсталираш, избираш сървър Китай и пак пробваш в Mi unlock status - трябва да даде че ти е успешно добавен акаунта.
4. Изхождаме че стъпка 1 е минала успешно, сваляш Mi flash unlocker-a, Поставяш телефона във фастбуут и пробваш да отключиш.
Варианти за чакане, 0, 6, 72, 360 часа - имай го предвид
Цитирай

suffer не ти работи линка , я дай нов, че и на мен ми трябва!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Пише, че всеки с линка може да сваля...

На второ четене явно гугъл са сканирали архива и са видяли че има apk файл...
така че няма да стане през Google drive

Също може да пробвате с Plex vpn или друг, който има китайски сървър


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

suffer стана добавянето с FlexVPN, но изтеглен не от GooglePlay, а от друго място. Тая легалната версия иска пари за китайски сървър. Само че сега ще трябва да чакам 72 часа!    Bu

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Аз казах PLEX
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)