Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка
#51

Има
Обсъдихме го по-горе

А за цената.. Доларът падна малко след 11ти, така че е нормално да има и под 550 оферти. Само да няма клецане после. Аз затова си платих дхл 26$ и за 6 дни вече имах телефона в ръцете си
Цитирай
Аксесоари
#52

(2017-11-16, 12:00:05)Sloona написа:  Колега си е поръчал за 532 лева 64гиги версията.
На мен 64гиги са ми достатъчни и ме хвана малко яд, че не бях видял, че е толкова евтин.

Колега, може ли линк към офертата за 532 лв? Цената е супер и определено си заслужава, но в алиекспрес никъде не виждам такава оферта...


Цитирай
#53

Филтри не ползваш ли в Ali?
Пишеш че търсиш Mi note 3 - После даваш по цена да ги подреди и най-евтиното е там някъде.
Друг е въпроса банката по кой курс ти ги хваща

а и тия 532лв са 90% на митница
Цитирай
#54

@milenvn - на 11.11 го е взел, не знам нито офертата, нито дали в момента е налична.
Дали ще мине на митница зависи от това дали е избрал DHL, не мисля, че има връзка с цената.

Choosing...
Цитирай
#55

DHL Има връзка с цената 23 или 26$ е Опцията, при която НЕ минаваш минтица, което са 40на лева и съответно 532 е невъзможно да е крайната, освен ако не е имал купон, не си смята кешбек и т.н

Kъм днешна дата 328$ са 545лв
пак не е зле: https://www.aliexpress.com/item/Origial-...eLevelAB=0
Цитирай
#56

С Алиекспрес много добре знам как да работя. Колегата не беше уточнил, че цената е промоция за 11.11, така както беше написано излизаше, че вече има нормални оферти на тази цена, които не ми излизаха при търсене, затова и питах за конкретен линк.  Разбира се, 545 лв. също е много добра цена за телефона.


Цитирай
#57

Извинявай, просто и аз го бях мернал това, ама не помня датата. Ако е било 11.11 е било най-добрата оферта, но определено не е било от търговците, които пращат с дхл през англия. Стоят ми офертите в wish list-a и получавам ъпдейти при смяна на цената, щях да забележа
Цитирай
#58

^ Няма проблем. Хвърлил съм му око на телефона, но понеже нямам спешна нужда да сменям, просто следя за най-добрата цена Smile


Цитирай
#59

Колега milenvn, и аз съм като теб, хвърлил съм му око, но хич не бързам за момента. Иначе ми прави впечатление, че всеки ден цената пада с по 3-4лв, като не знам дали не се дължи на промяна на курса на долара, но с това темпо скоро май ще стигне 500лв
Цитирай
#60

(2017-10-26, 19:17:10)тmilenvn написа:  Ако изчакате до началото на декември, вероятно Коледния ви подарък ще бъде към 500- 530 лв.

Ще се цитирам с това мнение от 26-ти октомври Smile  Отдавна следя цените на Xiaomi, има определен модел, който се следва в по-голяма или по-малка степен. Най-общо казано телефона трябва да се купува поне 4 месеца след представянето. Тогава вече има достатъчно наличности, началната цена един път е намалена от Xiaomi  и втори път надценките на реселърите са спаднали на разумни нива, защото в началото те лесно достигат до 100 долара на смартфон! Около 6 месеца след старта на продажбите телефона става наистина изгоден за покупка, достигайки легендарното съотношение цена/качество, така добре познато ни от продуктите на Xiaomi. Тогава започват да нарастват и притежателите на даден модел във форума и темите за него, което е също един много интересен показател.

В заключение- до края на годината очаквам цената да спадне до 500-530 лв., след Нова година- под 500 лв.


Цитирай
#61

Ами по принцип това го има само за някои модели.

Например Mi 6, не съм проучвал, но си правя аналог с миналата година и ми 5.
От февруари до октомври цената беше драстично намаляла и въпреки че взех най-ниската версия си беше ок, защото черни нови вече нямаше никъде. Говорим за 530лв, което ми беше много. По принцип не помня да съм давал толкова пари за телефон

Mi Note 3 в дадения момент за Китай, в Mi.com се предлага 347$ за 6/64 и 393$ За 6/128 -
Taка че всичко около тази сума е напълно нормална цена
Да не говорим че 6/128 без доставката беше 618, като поръчвах аз.
Не мога да намера цените, на които е оповестен, но това, което наблюдавам е че само 64гб версията пада, което прави вече неизгодно купуването на 128цата

Според мен под 500лв няма да падне.
И един съвет от мен - Избирайте търговци, които предлагат Global Stable, за да нямате грижи после
1. Глобал стейбъл не е официално наличен
2. дори да е наличен може да не успеете да си го сложите в домашни условия без отключване
Визирам наскоро изтеклата информация за Tool-a на италианеца, което е свързано и с проблем с инсталацията през китайските Mi Pc Suite:

"
PLEASE READ BEFORE DOWNLOAD: Xiaomi policy has been restricted even more with the release of miui 9: stock recovery installation, the main feature of this tool, has been blocked! This makes this tool useless if you have miui 9 already installed and locked bootloader. If you still have miui 8, then go ahead and download this tool right away. If you have miui 9, you have to unlock the bootloader to do almost everything, so do that before using the tool. Click here to apply for bootloader unlock on miui official website. I'm currently trying to find a new way to enable stock recovery installation, but for now there is no way. Updates on this tool status are available on home page.

I analyzed the "stock recovery problem" of 15 Nov. It seems that stock recovery installation has been completely disabled from Xiaomi. Even chinese version of MiPcSuite is not able to install a rom of the same region and branch from stock recovery. The only thing that works is miui Updater app. This make my tool useless if you have miui 9 with locked bootloader. I will try to find how to replicate Updater functions, but from initial trial I see that it has been pretected more and the rom implementation and several layers of encryption make it difficult to debug and reverse engineer. Also a working update of chinese MiPcSuite may help, but there is nothing yet and I don't know if it will be ever updated to work with miui 9.

Xiaomi.eu roms are not displayed (since a couple of weeks) because they're hosted on androidfilehost which has recently implemented a "security" check that doesn't allow single request to get download links. TWRP for some devices was also hosted on afh. If you want to install xiaomi.eu you need to manually download it and then select it in advanced options->zip file installation""
Цитирай
#62

Вече е налична и по-евтината версия 4/64GB - около 300$.
http://playfuldroid.com/xiaomi-mi-note-3...e-as-well/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#63

Дойде днес телефончето. Точно 10 дни от 11.11 до сега. Първите впечатления са много добри, усеща се качествено. Цвета е трепач, различен е от другите. Поръчах го от Mi Global Store. Довечера ще има тест като прехвърлям данните на жената.[Изображение: d1bb3498b3becbaba8de4495d59a002b.jpg][Изображение: 179c43a61a26ff73555485dc88e06176.jpg][Изображение: c92fdc56f619155b9458ff6c69eebc8a.jpg]

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#64

Eхеее, честито колега. Със здраве да си го ползваш Smile
Global Stable 9.1.3.0 ли е?
Цитирай
#65

Исках да ми сложат стейбъл, но не съм гледал още какъв е. Само запалих до стартовия екран на MIUI9 да видя, че е на английски и угасих, че нямам време. Надявам се да е с него, да не е някакъв техен сбирщайн.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#66

Ами ето моя

   
Цитирай
#67

Запалих го, същата версия е като твоя. Излиза някакъв nightly update, но не мисля да го слагам засега. Пъргав е, но се усеща по-бавната EMMC памет при инсталацията на приложения спрямо Mi5.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#68

Щом има и ъпдейт се потвърждава че е официална версия Wink
Цитирай
#69

suffer@ а ти твоят 9.1 global stable от къде го дръпна?
Цитирай
#70

регион ХОНГ КОНГ и ОТА
Цитирай
#71

При условие, че съм с мултито на xiaomi.eu...малко трудо ще ми дойде ота стейбъл
Цитирай
#72

Е ние бобец не мятаме Wink
http://en.miui.com/download-336.html
Цитирай
#73

(2017-11-21, 19:06:52)rumo написа:  suffer@ а ти твоят 9.1 global  stable  от къде го дръпна?

Не е достъпна за сваляне тази версия. Явно само търговците имат достъп.
Опитах през ъпдейтъра да я дръпна - не дава.
И сложих с италианския тул china dev, защото искам дс го отключа и да си сложа xiaomi.eu
Иначе 9.1.3.0'си беше идеална. Всичко има без raise to wakeup и триенето на обекти при редакция на снимките

Слуховете са че ще имаме глобален ром официално в средата на декември. Нека обаче тук говорим само за покупката
Цитирай
#74

И видяхте ли сега какво стана? Телефонът с 4gb рам е по-скъп и то с 30тина лв спрямо варианта с 6gb хахах. Как стават тези работи не знам..
Цитирай
#75

(2017-10-26, 19:17:10)milenvn написа:  Ако изчакате до началото на декември, вероятно Коледния ви подарък ще бъде към 500- 530 лв.

Е, вече сме началото на декември. Телефона достигна предсказаните от мен преди два месеца параметри с удивителна точност- можете да го вземете за 316 долара, което е около 520 лв. На тази бих казал вече нормална цена и с наличието на официален глобален ром телефона се превръща в страхотен коледен подарък! Mi Note 3- 316 $


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)