Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка

(2017-12-16, 16:55:48)ievtimov написа:  И аз се интересувам примерно за вечер с колко % пада батерията..

Ами не се представя толкова добре. 
Снощи го оставих на 53% като си лягах в 23:20. 
Сутринта в 6:50 беше на 40%. 
Това е само на 4г. 
На уай фай се представя доста по-добре, 3-4% за нощ.

Choosing...
Цитирай
Аксесоари

Нещо хич не могат да го изпипат това нещо със stand by-я. Трябва да се учат от Hau*ei за това нещо, защото там почти не мърда на телефоните, които съм виждал.
Цитирай

При моя Huawei P10 си пада с 5-10% през нощта. Поръчах Mi Note 3 с главен мотив - батерията Smile
Цитирай

(2017-12-18, 13:37:58)niksapz написа:  Нещо хич не могат да го изпипат това нещо със stand by-я. Трябва да се учат от Hau*ei за това нещо, защото там почти не мърда на телефоните, които съм виждал.
Добре, че не ти вярваме. И няма защо и от кого да се учат. При последната версия на MIUI също не мърда, ако нищо не е включено - за 7-8 часа през нощта пада само с 2-3%.

 
Цитирай

Моите наблюдения са други, но нека да бъде така, както казвате. Pocko, колега като го вземеш и разцъкаш ще кажеш и ти мнение как се държи спрямо p10-ката.
Цитирай

Имах Redmi Note 4 Global, вечер и с MIUI 8 и 9 падаше с 1% на WIFI.Това за 8-9 часа.
С Huawei P10 lite - около 3%, сега съм P10 и той около 3%.
Всички са били с едни и същи настройки и приложения.
Note 4 беше шампион но доста неща не ми харесаха и го продадох.
Мислех, че Mi note 3 ще е нещо като Note 4-ta като standby.
Въпреки че друг може да ползва други приложения които да дърпат батерия.
Цитирай

Здравейте, ако си купя mi note 3  от ТУК , ще мога ли да му сложа global ROM и ако да, как?
Китаеца на линка на първата снимка написал Global ROM, ама надолу в текста написал:

2.What version do you sell for?
It's Chinese version. The model name on the box is MI Note 3.

И не съм сигурен каква е версията.
Въпросите може и да се сторят глупави но досега никога не ми се е налагало (а и нямам желание като цяло) да инсталирам нещо различно от ОТА. А и при неопитни лесно може да се брикне.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай

Не се притеснявай.
Ще дойде с Global ROM инсталирам. Когато поръчвах моя, беше абсолютно същата ситуация. Кутията е отворена и телефона е с глобал ром, поръчвай смело.

Choosing...
Цитирай

Трябва да те притеснява това, че доставката вече е 43$, което си е 71лв.
Цитирай

(2017-12-19, 15:51:26)suffer написа:  Трябва да те притеснява това, че доставката вече е 43$, което си е 71лв.

Това за мен ли беше?
Понеже гледам си е 22,68 евро. с DHL до България

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай

22.68 евро е много. Гледай нещо за 23$ доставка.

Choosing...
Цитирай

При мене излиза това:

US $26.32 в Bulgaria службой DHL
Цитирай

Това е цената на доставката и може да се поръчва, ако си решил.

 
Цитирай

Моя грешка, явно само А ми микс 2 е била по-висока таксата за доставка
Цитирай

Да ви питам ,аз поръчах на 12ти , изпратиха ми dhl-UK кода за следене, но там няма активност освен на 12ти ,че са получили информация за пратката, и вчера ми пратиха dhl-HK кода за следене , но и там пише само ,че на 15ти е получена информация за пратката, не пише нищо за това дали е изпратена , при вас как беше,имаше ли информация като го пратят, да се следи къде се намира или не и за колко време дойде?
Цитирай

Има ли основателна причина да поръчвате точно от този Mi Global Store, като навсякъде цената на телефона е еднаква, но при този доставката с ДХЛ е най-скъпа? Например в Goldway е 23$, а в Tonke е под 20$. Не че е кой знае какво, но 10 лв са си 10 лв. 

Може би с другите търговци има някакви проблеми?

Ред.: Goldway живеят 1 месец назад с цените, извинете. Но при другите си е под 330 $ с доставката.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай

Аз си поръчах от Tonke, като дойде ще разкажа как е протекла играта.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2017-12-19, 17:36:43)ogibhb написа:  Има ли основателна причина да поръчвате точно от този Mi Global Store, като навсякъде цената на телефона е еднаква, но при този доставката с ДХЛ е най-скъпа? Например в Goldway е 23$, а в Tonke е под 20$. Не че е кой знае какво, но 10 лв са си 10 лв. 

Може би с другите търговци има някакви проблеми?

Ред.: Goldway живеят 1 месец назад с цените, извинете. Но при другите си е под 330 $ с доставката.

Само този остана със схема без митници.
На другите са махнати банерите, ако не си забелязал
Цитирай

Вчера получих телефон с дчл от Goldway без никакъв проблем.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай

След 2 много бързи доставки с Голдуей поръчвам вече само с тях. Сега имам един ноте 4х. По принцип пращат сряда и петък съм забелязала. След това отнема 2-4 дена да стигне до БГ.
Тонке ги отрязах след 20 дена доставка, смачкан кейс и разпечатан стъклен протектор.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

От няколко дни ги няма банерите... При следващи покупки питайте, за да няма изненади
Цитирай

@ogibhb, не, няма. Всеки си има някакви предпочитания, съображения и различни финансови възможности да пуска ордера си на този или друг търговец.

 
Цитирай

На Tonke банера си грее, не е махан. Но наистина на Goldway и на мен ми направи впечатление, че изчезна от известно време.
Цитирай

Днес цената на телефона падна до 502лв. Май след нова година ще се радваме на цени с 4ка отпред. С това темпо до февруари/март може и да е към 450лв.
П.П. Да попитам някой знае ли случайно дали ще се внася от големите вериги, за да ида да го разцъкам на живо, а и да го видя в двата цвята? За момента уж го има в cit*tel наличен, но не съм много сигурен дали имат физически магазин с витрина.
Цитирай

Не се внася още.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)