Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка

Мдаааа и аз сега разгледах телефончето в банггуда е 330$,но пише,че ще го имат след 5 януари
Иначе до сега съм купувал 2-3тел от там и много други работи,нито веднъж не са ми ходили в митница.
Цитирай
Аксесоари

Прецаках се.
Поръчах го на 20 декември с калъф за почти 300 евро и още го чакам да дойде Smile

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай

Колега на цена от 330$ има ли смисъл да рискуваш от banggod? От али ти излиза толкова с DHL Express, при която е сигурно на 100%, че наистина няма да платиш ДДС.
Цитирай

(2017-12-27, 10:19:44)niksapz написа:  Колега на цена от 330$ има ли смисъл да рискуваш от banggod? От али ти излиза толкова с DHL Express, при която е сигурно на 100%, че наистина няма да платиш ДДС.

За сега нямам намерения да купвам,просто споделих инфо
Догодина ще видя какви модели нови ще излезнат и на какви цени,тогава ще се взима нещо,имам си едно редми нот3 и за сега съм много доволен от тел
Цитирай

Аз поръчах моя на 12-ти декември , на 23-ти дойде , чак на 25 успях да го разцъкам, много съм доволен.Поръчан от Mi global store дойде със MIUI Global 9.1 | Stable 9.1.3.0(NCHMIEI). Първи телефон от Xiaomi ми е , някакви съвети къде да прочета за нещата ,които предлага този ROM ?
Цитирай

За четене... Всеки клип в youtube с ревю на miui 9 ще ти свърши работа.
Трябва да имаш ъпдейт до 9.1.4.0, с който ще ти изчезне функцията за фейс ънлок. Имай го предвид
Цитирай

Не ми показва да има ъпдейт , но защо ще ми изчезне функцията ,не са доволни от нея ли ? Аз свикнах с нея и ми се струва достатъчно бърза.
Цитирай

Не знам защо, неприятно е, но я махат поради някаква причина. Вероятно ще я върнат в следващ ъпдейт. Казвам ти това, за да не ъпдейтваш ако не искаш
Цитирай

(2017-12-27, 16:20:58)dujd написа:  Аз поръчах моя на 12-ти декември , на 23-ти дойде , чак на 25 успях да го разцъкам, много съм доволен.Поръчан от  Mi global store дойде със MIUI Global 9.1 | Stable 9.1.3.0(NCHMIEI). Първи телефон от Xiaomi ми е , някакви съвети къде да прочета за нещата ,които предлага този ROM ?
Нещо е съмнителен този ром,първи глобален стабилен за този модел е 9.1.4.0.Но иначе поздравления за покупката телефона си заслужава парите.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай

9.1.3.0 беше и моя
Цитирай

Колко време пътуваха вашите?
Моя вече 10-ти ден не тръгва от UK.[Изображение: ce75500fad3d712641b355a71b846354.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Той не е стигнал до англия още, вероятно
Цитирай

Именно, продавача (Tonke) не дава ETA за UK. За това моля, споделете от вашият опит, кога е времето за диспут Smile

Според банера, трябваше вече са пътува към България.



Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[Изображение: de07af1fa5409a9d2e7917bf3b0a5926.jpg]
Цитирай

Ами то си пише работни дни...
По коледа се чака повече. Колкото и да ми се иска да си получиш пратката навреме, фактите сочат към чакане.
dhl им е по-евтино да платят неустойки, отколкото да плащат на хора да работят по празниците
Цитирай

При мен на 12-ти ми излизаше това ,което и на теб, когато го поръчах , някъде до 19-ти нямаше никакво движение и тогава ми пратиха за dhl-HK номер, на 21 беше в Англия , на 23 ми изписа ,че е в София по обяд и в 16 часа ми пристигна в Пловдив.
Цитирай

Здравейте! Предстои да си поръчам телефона този месец, но в mi global са останали само 2 бройки . Писах на продавача кога се очаква зареждане, но отговор все още няма ... Вие имате ли наблюдения, след като се изчерпа количеството, след колко време зареждат отново? Благодаря!
Цитирай

Нищо не са свършили, а просто са алчни.
На другия линк, дето продават СЪЩИЯ телефон за майка си и баща си като цена, виж какви бройки имат....
https://www.aliexpress.com/item/Original...autifyAB=0
Цитирай

@Dvalchev, тогава пиши на Goldway едно ЛС по въпроса за DHL - той също го предлага.

 
Цитирай

Писал е...
Цитирай

Колега можеш да погледнеш и в този магазин, защото цените са доста по-прилични. Като цъкнеш на подробности дават, че и те предлагат DHL EXPRESS доставката. http://s.aliexpress.com/iuU3uaYR?fromSns
Цитирай

Идея е, макар че не съм ги ползвал и не мога да съм сигурен, че няма да те врътнат.
Цитирай

Пазарувал съм от тези. Коректни са. А и доставката е 23$
Цитирай

Благодаря suffer. И аз съм загледал от тука, защото синия е 510лв, а в другия Mi global store е 540 и нагоре.
Цитирай

Само че сега влизам да гледам Mi mix 2 и виждам че са махнали банера за ЕУ доставката без митници.
Това е притеснително и вероятно трябва да се пита търговеца дали съществува този метод още
Цитирай

Хмм колега знаеш ли, че сега погледнах и в обявата, която изпратих по-горе и видях, че и тук са махнали банера в описанието на продукта. До преди ден-два стоеше, но явно нещо може да е станало, така че който ще поръчва сега да внимава да не се овътри яко с парите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)