Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка

точно и аз това гледах, Goldway също е махнал банера и остава само Mi Global Store a.k.a Ocean
при който някой каза че нямало бройки.
Цитирай
Аксесоари

Ами черни наистина нямаше на евтината цена от 504-5лв, която са обявили. Имаше го само с пакет закалено стъкло, кейс и т.н. Сини до преди малко имаше от всякакъв вид, но пак казвам разликата от 30-35лв и по-скъпата доставка (за синия) хич не ме блазни мен лично. Аз, още така да се каже събирам кеша де хаха, ама си ги гледам цените всеки ден. Колегите, които ще поръчват, обаче да огледат хубаво обявите, цените и доставките, за да няма изненади.
Цитирай

https://sale.aliexpress.com/__pc/brands_...a9afBss51R Утре го пускат за под 300$, отзиви за търговеца- коректен ли е, пише че е глобален ром и има ота ъпдейти, ама дали е префлашнат или е фабричен?
Имам колебания дали да не ъпдейтна моя ми4 с ноут 3 или да чакам да падне малко цената на ми 6

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай

е, помисли кое ти трябва повече
5.15 или 5.5"

Snapdragon 835 или 660
защита от пръски?
Май ми 6 вади и по-добър звук
ОРЕО? - няма гаранция че ноте 3 ще има ъпгрейд. Флагманите винаги имат поне по един.

Не ме разбирай погрешно - Note 3 е перфектен телефон и не го сменям за нищо, но искам да съм обективен.
Ако имаше ми 6 на 660лв, когато взимах моя ноте щях да съм пред доста голяма дилема Big Grin
Цитирай

Здравейте,

Таман дойде и моя - черен 64 от Tonke, поръчан на 18.12.2017. 310+19 за DHL. Още го сетъпвам, добре изглежда засега.
в момента е с MIUI Global 9.1 | Stable 9.1.3.0, поканих го за аутоъпдейт, но не намери нищо.

Edit: Забравих да кажа - дойде от UK, без митница и т.н.
Цитирай

Добре, как го викна от Tonke с DHL и без митница, като той изобщо не предлага доставка с DHL?
П.П. А дали не я е махнал като опция след като ти си поръчал?
Цитирай

Когато го поръчвах имаше такъв банер. До колкото виждам вече е махнат.
Цитирай

(2018-01-03, 12:14:44)sylver88 написа:  https://sale.aliexpress.com/__pc/brands_...a9afBss51R Утре го пускат за под 300$, отзиви за търговеца- коректен ли е, пише че е глобален ром и има ота ъпдейти, ама дали е префлашнат или е фабричен?
Имам коле*ания дали да не ъпдейтна моя ми4 с ноут 3 или да чакам да падне малко цената на ми 6

Коректен е ,имам два телефона от там с DHL купувай смело  Smile
Цитирай

До купува смело, ама ако отиде на митницата и ще му се дореве хаха. Иначе този магазин предлага едни от най-атрактивните цени, но както горе коментирахме са махнали банера за DHL.

Едит: От преди малко Tonke пак е върнал банера за NO CUSTOMS, обаче още не е активна доставката с DHL. Предполагам, че скоро ще я активира като опция.
Цитирай

Колеги,гледам че няма тема за Mi Note 2
Заслужава ли си да го взема за 660лв ?
Цитирай

тук никой няма да ти отговори - по-добре пусни нова, за да видят и хора, които не се интересуват от покупка на Note 3
Цитирай

И миналата година по това време някъде, махнаха всички банери за Доставката в ЕУ. Явно покрай нова година нещо предоговарят.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

Или се готвят за празника
Цитирай

До кога им беше празника, че те май като почнеха празнуваха по един месец? Имам спомен от минали години, че към средата, даже края на февруари се нормализираха нещата с доставките и наличностите или се бъркам?
Цитирай

Май свърши далаверката с безмитната доставка с DHL! Това пише вече на страницата на Mi Global Store!


Прикачени файлове
.jpg съобщение.JPG Размер: 29.1 KB  Сваляния: 88

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

От 15 януари до 20 февруари
Цитирай

Благодаря suffer. Ми да се надяваме след празника им пак да намерят начин да правят далаверата с митницата, че иначе става много кофти ситуацията и може да откаже много колеги от покупката на устройството, включително и мен.
Цитирай

Като им намалеят сериозно продажбите в държави от ЕС сами ще се сетят.
Цитирай

Малко офтопик.

Вчера го получих, но оказа се Mi Note 3 не е моя телефон, голям ми е.
Ако някой не му се чака, или не иска да рискува с митници да драсне едно ЛС.


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Цитирай

(2018-01-04, 21:16:53)pocko написа:   ....Ако някой не му се чака, или не иска да рискува с митници да драсне едно ЛС.
Ако ще се продава, може да да пуснеш тема за него тук:  https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=37

 
Цитирай

Колеги някой в София да знае къде мога да го видя в син цвят? Одеве ходих до cityt*l, обаче имаха само черен. Сравних ги с mi6, поне по размери и е доста по-голям, но си струва според мен. Много ми се иска да видя и синия, колкото и този в магазина да ми обяснаваше, че бил доста гаден на живо и че не си струвал. Ако пък го има някой колега, ще се радвам, ако мога да го разцъкам за 5 минутки.
Цитирай

На някой направи ли му впечатление,че Mi Note 3 го няма в официалната страница на mi.com
Mi Note 2 е там, но не и тройката.
Цитирай

https://www.mi.com/minote3/
Цитирай

Утре Goldway пуска DHL Express-a за 26$. Който ще поръчва да изчака, за да няма главоболия после.
П.П. Пуснаха го преди малко и не само Goldway, а и други продавачи, така че който иска да се възползва. Аз поръчвам в момента.
П.П. Поръчах го(черен) от Xiaomi Mi Store, като използвах купон и cash back с megabonus. Като сметна всичко телефона+доставката (DHL) ми излиза грубо 320$, което е около 525 лв. Супер доволен съм от цената. Сега чакам да използвам парите от cash back-а да си взема аксесоари.
Цитирай

Колега niksapz , аз на това cash back с megabonus му нямам вяра , все пак съм сигурно доста по дърт от теб и ние дъртаняните гледаме на всичко с недоверие. Пък и какъв зор има някой да ти дава пари?  Big Grin

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)