Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка

Дават. аз вече си дръпнах първите 2.50$, очакват ме още толкова като ми пристигнат останалите пратки.
За тия пари спокойно си взимаш 5 протектора безплатно Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Ми не знам от какъв зор дават, ама като дават как да не се възползва човек хахах. И аз ги чакам моите още, че не са ми одобрили самото плащане. Иначе близо 5$ защо да ги губиш, сега ще си викна аксесоари с тях.
Цитирай

Някой виждал ли е синия вариант на живо? Дали изглежда по-добре , и каква е разликата между двата /освен цвета/? Че има разлика в цената.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Здравейте,
днеска си получих ми-то от куриера.... да го караме под ред :Д
Поръчах го от Goldway, син 64гб
Платих го на 02.01.18, на 3-ти го натовариха, вчера пристигна в Англия, днес е в ръцете ми (7 дена).
Доставка с DHL като предварително попитах селъра дали ще им проблем на митницата и той ме увери че няма. Е найстина нямаше никакви митници и такси.

Телефона е в добро състояние, дойде с кейса който винаги е в комплекта и обикновен скреен протектор.

Модела е син, като не мога да кажа, че е уникален, впечатляващ, неповторим и т.н. :Д :Д Има някакъв уау ефект, но до толкова.

Направих няколко снимки и камерата е да кажем добра. Очаквах малко повече. Предната камера както е известно те прави доста бял....

Версия 9.1.4.0 е и няма face id опцията. Някой има ли инфо дали ще я върнат при следващ ъпдейт ???

Като цяло е доста бърз и пръстовия отпечатък е без коментар :Д

52 ГБ за ползване
Цитирай

Ще я върнат. На бетата не са я махали. Явно ще има някакво подобрение в един момент
Цитирай

Винаги ще има недоволни и нехаресващи. Незнам колегата защо е поръчал телефона като не го харесва. А за камерата , за да станат хубави снимки най- важното е зад камерното устройство! За тези пари , с такива характеристики и с такъв дизайн ... Е да сигурно таз годишния Айфон може да е по-добър , ама струва 2 бона! За мен откакто си купих малко случайно първото Шаоми , това е супер марка за малко пари. На цената на един Mi Note 3, може да се купи един "страхотен" Samsung J5 2017 със "страхотни" камери , "великолепен" дизайн и 2GB RAM и 16 ROM. В интерес на истината Самсуняка е с около стотина лева по ефтин , ама разликата между двата телефона е..... На печелившите честито! Извинявам се ако съм засегнал някой!

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

За тези пари към 500лв грубо вече с доставката нищо не може да вземеш от БГ, камо ли с такива камери и такъв процесор, рам и т.н. Ако говорим за втора употреба съм по-съгласен, но като има нови, защо да е втора ръка. Иначе и аз чакам моя и се надявам, ако е с версията, която няма Face Unlock, да изкарат в близко време нов ъпдейт, в който пак са го върнали, защото си е гъзарийка.
Цитирай

Между другото колега socercho , кажи кой изглежда по-добре: синия или черния?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

И аз му писах на колегата да го питам от къде е, та ако е някъде близо покрай мен, ако може да го видя и харесам ли го директно продавам черния, както е запечатан и си викам един син.
Цитирай

Този път май ударих греда с Goldway! 6-ти ден поръчката ми е със статус Awaiting Shipment!!! На някой друг да му се е случвало такова бавене? Иначе поръчката си е с DHL. Писах на 3-тия ден , на 4-тия ми отговориха , че в рамките на 1-5 дни щели да ми изпратят телефона! Аз пазарувам от 2 години и половина в Алиекспрес , поръчал съм над 200 артикула от различни магазини, но такова забавяне с изпращането на стоката съм нямал.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

ОТ 15 януари имат празник на някакви фенери и след това почва китайската нова година
Цитирай

Значи към средата на февруари ли да очаквам пратката?    Smile

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Не. Новата година почва на 28януари, така че ще има една седмица пауза, ако не са запразнили много. Обикновено отговарят като пуснеш диспут или тръгнеш да канцелираш Smile
Цитирай

И моят телефон от Mi Global Store вече трети ден не е пуснат.Между другото ми тръгнаха 16 други поръчки,които са по късни от тази с телефона от други различни магазини.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай

Моят най-накрая тръгна - днес след обяд, на 5-тия ден след поръчката. И при мен, както при колегата, няколко поръчки които бях поръчал след Нот-а , тръгнаха преди него. Така че, както каза колегата suffer, празнуват хората. Ама защо другите с дребните поръчки не празнуват?  Big Grin

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Не се плашете хаха. Аз моя го поръчах от Mi Xiaomi Store (другия mi global store) и пак така 3-4 дена не го бяха изпратили. За сметка на това, обаче на 12 като го изпратиха днес вече е в UK, на мястото където ще го приеме DHL, така че си действат бързичко веднъж пратят ли го. По мои прогнози утре можи би не, но четвъртък или петък ще е при мен. Поръчал съм го на 9ти януари, което ако дойде наистина четвъртък или петък ще си е 10-11 дена с деня на поръчката включително. Лошото е, че аксесоарите няма да дойдат скоро, ама здраве да е. Поне един калъф има в комплекта за първо време.
Цитирай

Може и утре да дойде колега.

Ето ти тракинга на моя, горе-долу да се ориентираш. [Изображение: c31a4bfa174a16ef0a79f2f5b2939800.jpg]
Цитирай

Благодаря колега, но аз така си мисля, защото още нямам информация от DHL, а от UPS. С UPS пътуваше от Hong Kong до UK и днес са го доставили. Ето това е снимка от тракинга в UPS.
Цитирай

Колеги, поствам тук, защото може би това ще е най-търсеният модел в близко бъдеще, но важи за всички. Подготвям си една поръчка и забелязах, че при някои търговци има отстъпка от цената за доставка за повече от един телефон. Извинявайте, ако повтарям нещо вече обсъждано, но не съм го срещал. 

Конкретно:

Mi Global Store, при който DHL-а е 26.32 $. Ако обаче решите да си купите 2 телефона от него, без значение същия или друг, то за втория цената на доставката е минус 10.53 $. При трети телефон (задължително да са 3 различни, а не 2 + 1) отстъпката е над 24 $. При 2 еднакви и трети различен, отстъпката е 13 и нещо, при четири различни - 37$. При 4, но не различни е по-малко. Имайте го предвид, не е кой знае какво, но кой ти ги дава? 

За разлика от него, при Goldway не е така. Там независимо колко телефона си купувате, всеки един от тях се доставя за 26$, ако изберете DHL.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай

Не знам и аз дали е обсъждано, но е приятна информация. Мерси за споделянето.
Цитирай

Въпрос към тези, които вече имат телефона и са следяли тракинга от DHL - DHL-а ъпдейтват ли си тракинг инфорамицията постоянно или има някакво забавяне, защото ми е интересно, че е в Англия на летището от вчера телефона, а не е предаден уж още на DHL?
Цитирай

В Mi Global Store, само през мобилното приложение на али-то, се вижда Mi Note 3 версия 4 ГБ рам и 64 ГБ, черен 292.99, син за 298.99. Изглежда е нещо ново, защото няма никакъв рейтинг и има само 5 поръчки в момента. Предлага се с DHL 26.32$ и гаранция за доставка за 15 дни, или връщане на парите.

Ред.: появи се и на сайта: https://www.aliexpress.com/store/product...e81abBYwwb

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай

(2018-01-18, 00:33:14)niksapz написа:  Въпрос към тези, които вече имат телефона и са следяли тракинга от DHL - DHL-а ъпдейтват ли си тракинг инфорамицията постоянно или има някакво забавяне, защото ми е интересно, че е в Англия на летището от вчера телефона, а не е предаден уж още на DHL?

най-оптимистичния вариант е
днес да мине митници и т.н и да стигне до крайната точка, за да го пусне към бг довечера и утре да е тук. Иначе остава за понеделник
Не забравяй че в англия са 2 часа назад. Още не са се събудили дори, за да има движение по тракинга
Цитирай

Да, знам че са 2 часа назад, но ми е странно, че пристигна на 16ти следобед в Англия и вчера според тракинга на DHL не е помръднал.
Цитирай

Така беше и при мен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)