Анкета: Кой модел притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Черен 6/64
31.58%
18
31.58%
Черен 6/128
22.81%
13
22.81%
Син 6/64
5.26%
3
5.26%
Син 6/128
1.75%
1
1.75%
Само гледам
38.60%
22
38.60%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - покупка

При мен преди малко се появи до тракинга на пратката в DHL - Estimated Delivery: Friday, January 19, 2018, By End of Day. Аз си го обяснявам, че евентуално утре ще е при мен телефона вече, но може и да е кога очакват да получат самата пратка от UPS. Нищо де, утре ще си покаже какво ще стане, не е болка за умирена за ден-два по-рано или по-късно.
Цитирай
Аксесоари

(2018-01-18, 14:56:02)niksapz написа:  При мен преди малко се появи до тракинга на пратката в DHL - Estimated Delivery: Friday, January 19, 2018, By End of Day. Аз си го обяснявам, че евентуално утре ще е при мен телефона вече, но може и да е кога очакват да получат самата пратка от UPS. Нищо де, утре ще си покаже какво ще стане, не е болка за умирена за ден-два по-рано или по-късно.

Това означава кога телефона ще е при теб. Най късно до сутринта ще е в българия и утре ще ти го доставят.
Цитирай

Идеално звучи. На вас до самия адрес го доставиха нали? Иначе ги гледам обикалят тука с едни бусове постоянно хаха, та се надявам и мен да ме огрее така да се каже, да не трябва да се разкарвам до офиса им.
Цитирай

До вратата ще ти го докарат.
Цитирай

да. не забравяй да снимаш отварянето някакси
За всеки случай се прави
Цитирай

Хм ами мога да взема Трипод (селфи стика на huawei) от моята приятелка, обаче в момента съм с един самсунг временно и е с доста гадна камера, ама все пак ще го пусна да снима колкото да се вижда. Като го снимам и го unbox-на целия друго нещо да снимам ли или това е достатъчно?
Цитирай

Снимай и пускането на самия телефон, дали се стартира.

Choosing...
Цитирай

Добре колега, благодаря. Ако не се лъжа @suffer имаше unboxing видео в темата точно на Mi Note 3, та сега ще се разтърся да видя.
Цитирай

ами.. може и да съм го постнал. аз винаги снимам и качвам в тубата за всеки случай Smile
Цитирай

Някой поръчвал ли от сайта от линка по-долу, че гледам редовно го пускат промо и май е най-оферта от там като цена(241eвро в момента 6/64гб) или има проблеми с митници и др., или най сигурно си остава от алиекспреса?

https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-M...ShareAsale
Цитирай

Не че съм нетърпелив, ама днес двама нови получатели трябва да се похвалят в близките 1-2 часа Smile
Цитирай

Не, че си нетърпелив, ама и аз го чакам вече с нетърпение хахаха. Мислех, че ще дойде към обяд, защото всичките други неща съвпадаха под час с колегата pocko и неговия беше доставен към 12 часа, обаче не познах. От 10 часа е натоварен на куриера и го разкарва като чувал с картофи. Като дойде ще едитна да се похваля. Иначе съм се запасил с трипод и телефон с хубава камера за unboxing-a и само чакам да презвънят.
Цитирай

Не. към 12 тръгва от софия... и 13-16:30 обикновено идват в Пловдив. За останалите места не знам. За София също не знам.
По принцип можеш да им се обадиш да ти кажат приблизителен час.

Иначе бая техника си насъбрал за един оупънинг. Направо ще стане егаси ревюто Smile
Цитирай

Ам аз съм си на адреса на доставка и ги чакам, няма смисъл да им звъня. Хаха нека да има, ако случайно има нещо нередно да се вижда добре, че с Mi4-ката така я взех и имаше фабричен дефект точица бяло на екрана, с която свикнах, ама все пак не трябва да е там. Надявам се с този всичко да е 6 точки и да няма диспути и разправии.
П.П. Пристигна телефона в 16:30. Мнооого ми хареса телефончето. Снимах unboxing за всеки случай. Ще дам 5 звезди на продавача, само дето нямаше защитното фолио на камерата и обикновенния протектор, който е подарък към телефона е леко измачкан и май няма да мога да го използвам. Зареждам го в момента, че беше на 20%.
П.П.2 Моя е 6/64 и също е JDI, но е супер ярък и изчистен.
Цитирай

Честито колега, най- накрая... :-)

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Благодаря колега. Изобщо не съжалявам, че си взех черни. А за самия телефон.. ми струва си всяка стотинка, пък и 500лв вече не са нищо за смартфон. Иначе малко по темата - дойде за 11 дни, като включвам и деня на поръчката.
Цитирай

Честито. Супер е телефона. Струва си всяка стотинка
Цитирай

https://www.aliexpress.com/item/Origial-...autifyAB=1 .... предполагам, че с DHL няма да има проблем за митница ?

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Няма. То си го пише с големи букви
Цитирай

@Baretas, при който от търговците и да има подобен банер, проблем тук с митницата няма да има.

 
Цитирай

(2018-01-21, 12:15:54)suffer написа:  Няма. То си го пише с големи букви

Мисля да си поръчвам един черен.
При поръчката трябва ли да се уточнява нещо допълнително с продавача ? (като например инсталация на глобал ром и т.н. ?!)
За първи път ще правя поръчка на телефон от там.

Поздрави

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Въпросният търговец го предлага с такъв ROM, но при пускане на ордера може да споменеш за него в забележките към продавача като изискване от твоя страна.

 
Цитирай

Напиши му за всеки случай нищо не ти коства. Аз бях написал, че съм от EU(България) и искам с глобал роми google play. А защо не поръчаш от другия Mi Xiaomi Store, защото е с 10-15 лв по-евтино?
Цитирай

Здравейте.
Направих поръчка в неделя от MI GLOBAL STORE. Колко дни г/д поръчката стой в режим "supplier is processing your order" имате ли идея ? Плащането иначе мина до 30-тина минути след поръчката.
Иначе ми потвърдиха още същия ден, че ще бъде с Глобал Ром и ще ми затвижат поръчката "soon".
Колко дни отнема чакането да тръгне ?

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

При мен на 3 или 4 ден (поръчан е от Mi Xiaomi Store, другия Mi global store) и аз така седях и се чудех, но като го изпратиха потвърдиха изпращането и всичко стана много бързо. На 4тия ден май потвърдиха и после за още 6 пропътува от Китай до Англия и от Англия до България, така че не се притеснявай. При мен дойде за 11 дена като броя и деня на поръчката (9 януари го поръчах, на 19 беше при мен).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)