Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Оторизиран сервиз на Самсунг
#26

Добре, значи да не го мисля сега Smile Мерси!

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-11-02, 22:43:57)emzo написа:  Сръчко, задължително, за каквато и да е процедура флашват телефона ! Без изключения !
Системата им го изисква, не може да приключи ремонта, преди да го закачи и флашне.
Сам си прави изводите защо не е флашнат.

Ами идея нямам какви изводи да си направя. Ако може да подскажеш.
Цитирай
#28

Не са флашанли и ресетнали телефона на колегата, защото ремонта е бил извън гаранционен.
Не е нужно да минава по задължителния процес, защото ремонта няма да бъде отчитан към Samsung.
Цитирай
#29

Ясно, благодаря. Всъщност мисля, че е отчитан към Самсунг, защото ми казаха, че чакат от тях някакво одобрение за подмяната и затова става по-бавно.
Цитирай
#30

Писал е, че му продължава гаранцията.
Цитирай
#31

(2017-11-03, 14:57:09)emzo написа:  Писал е, че му продължава гаранцията.

Което по никакъв начин не означава, че Самсунг ще плаща нещо по този ремонт. А щом няма да плаща, няма и да изисква телефона да бъде регистриран от тяхната система.
Писал е, че си е платил ремонта Smile
Цитирай
#32

Писал е:
Anthony
Сменили са спикъра и вече имам напълно работещ телефон с продължаваща гаранция.
Цитирай
#33

Някой сменявал ли е задният капак на с8 и каква е цената

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#34

Попитай в сервиз Сръчко или Теленор.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#35

Скоро сменях задните стъкла на S8+ и Note8, в GSM EXPERT, двете ми излязоха около 200 лева общо. За час и нещо, без ресетване на телефоните, но не знам как стои проблемът с гаранцията (игнорирах го по ред причини)
Цитирай
#36

(2018-01-29, 08:52:06)pockobg написа:  Попитай в сервиз Сръчко или Теленор.

Гаранцията ми е към Теленор така че там ще го занеса до колкото знам след това ще си ми важи гаранцията

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#37

@spensa, при наличие на гаранционно събитие най-добре направо в оторизирания сервиз - така се спестява време.

 
Цитирай
#38

И най-добре и бързо в официалния - Сръчко.
Цитирай
#39

(2018-01-29, 13:02:12)spensa написа:  Гаранцията ми е към Теленор така че там ще го занеса до колкото знам след това ще си ми важи гаранцията

Много е възможно да ти я продължат. Аз лично харесвам работата на сервиза им. Случвало се е да върна 2 3 пъти апарат след получаване от сервиз, но си оправят проблемите без да мрънкат. А и аз съм леко дребнав.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#40

(2018-01-29, 14:34:50)pockobg написа:  Много е възможно да ти я продължат. Аз лично харесвам работата на сервиза им. Случвало се е да върна 2 3 пъти апарат след получаване от сервиз, но си оправят проблемите без да мрънкат. А и аз съм леко дребнав.

След час и половина разправии и обяснения как след смяна на задният панел гаранцията отпада момента в който казах да ми върнат гаранцията че ще го нося в Булграм почнаха едни обяснения звънене в сервиза и в крайна сметка ще ми сменят панела на по ниска цена от Булграм и гаранцията си ми остава

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#41

Ако беше отишъл в Сръчко щеше да си спестиш всички тези разправии. И щеше да стане за 1 ден.
Цитирай
#42

(2018-01-29, 18:49:38)spensa написа:  След час и половина разправии и обяснения как след смяна на задният панел гаранцията отпада момента в който казах да ми върнат гаранцията че ще го нося в Булграм почнаха едни обяснения звънене в сервиза и в крайна сметка ще ми сменят панела на по ниска цена от Булграм и гаранцията си ми остава

В НИКОЙ от оторизираните сервизи при смяна нито на задно нито на дисплей, гаранцията отпада. ДА плащаш си за смяната, но оставащата гаранция си важи, също така ти остава и водоустойчивоста

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#43

(2018-01-30, 09:59:55)OGIER написа:  В НИКОЙ от оторизираните сервизи при смяна нито на задно нито на дисплей, гаранцията отпада. ДА плащаш си за смяната, но оставащата гаранция си важи, също така ти остава и водоустойчивоста

Еми и аз така знам за това се разправях с  управителката на магазина.Просто не им мина номера.

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#44

(2018-01-30, 12:29:22)spensa написа:  Еми и аз така знам за това се разправях с  управителката на магазина.Просто не им мина номера.
Магазините са съвсем различно нещо. За това всеки тук казва:
Прескочите ги! Отидете направо в сервиз

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#45

Някой ходил ли е до сръчко за смяна на дисплей поради burn in? Наскоро се появи и е изродски зле на места, имал съм на с3 на с6 и сега тук, но тоя път е фрапантно. Чудя се ще мине ли гаранционно, понеже дисплея има драскотини.


Иначе юни месец си пукнах задно стъкло и за 100 лв и 1 ден работа го оправиха сръчко, остава си гаранцията и водоустойчивста, много съм доволен.

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#46

Точно за бърн ин ми смениха дисплей с батерия. За около 10 тина дни май беше с куриер. Не мисля че ще е проблем че има драскотини.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#47

Здравейте ! А някой от вас или ваш познат да е сменял гаранционно батерия и да са признали гаранцията питам!?
Цитирай
#48

Без да се замисляте направо носете телефона в сръчко.. Ако не сте от град София може да го пуснете през Куриерска фирма Еконт , за около седем дни ми го направиха шест да бъдем точни Smile Имах проблеми с екрана по светли и по тъмни петна , гаранционно се заменя екрана батерията и рамката около екрана! Бяха ми сменили и софтуера телефона а той беше грижливо сложен в калъф (транспортен за да не се драска) общо взето от сръчко са пичове отвсякъде!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
[-] 1 потребител изказва благодарност на hondarullezz за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай
#49

Преди 2 месеца в Булграм ми снениха дисплей + батерия на с7 едж, супер бърза и качествена работа. Понеделник го оставих, сряда го взех. Беше като нов. Преди това и едно хтц са ми ремонтирали там и отново всичко беше перфектно.

Изпратено от моят PH-1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#50

Абе не мога да разбера това К и  К сервиз и Сръчко едно и също ли е обърквам се
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)