Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за добър Custom ROM за S8, S8+
#26

Тоя линк не го използвай колега, защото иначе няма да можеш и да си ползваш телефона след това. Ако го изтриеш през рекавъри както е в клипа телефона ще се заключи и ще трябва наистина да го даваш да го оправят, ползвай го така за в момента има начини но няма да се справиш сам

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-11-07, 15:59:10)emzo написа:  https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&...MOEM8uy3Yu
Това видео свърши работа, сега телефона е под мой контрол. Благодаля ти много emzo за бързото съдействието!

Изпратено от моят SM-T825 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

(2017-11-07, 15:33:36)fourplay2 написа:  Здравейте,  закупих Samsung Galaxy S8 от човек с гаранция съм Виваком на оферта но не мога да му върна първоначалните настройки защото не си спомня паролата към акаунта на Samsung.  Звънях в оторизирания сервиз на Самсунг до скайсити и ми искат 25 лв за преинсталиране на софтуера. Имали друга възможност да изчистя телефона и вкарам мой акаунт???

Изпратено от моят HTC U11 с помощта на Tapatalk

Ето ти линк изгледай клипа и ако направиш всичко правилно ще оправиш проблема https://www.youtube.com/watch?v=s3bW3_WLT9I

Samsung Galaxy S10 plus SM-G975F Android 9.0 ядро 4.14.85 - 15672611  компилация PPRI.180610.011.G975FXXU1ASKA
Цитирай
#29

Че стоковия ром е най-стабилен то е ясно.
Обаче...
Преди когато бях с Note 4 стоковия ром при 1 час на екран едва изкарваше до вечерта. Толкова зле е, че думи нямам да го опиша.
Като сложих един къстъм ром, 6 часа на екран... Разликата е ..... голяма
Виждал съм скрийн с 9 часа на екран със същия ром... e, с разни подобрения.
Относно гаранцията: Knox set to 0x0 when booted

За момента като че ли най добрия ром за S8 е : Renovate Ice 5.2

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy S8
Цитирай
#30

За момента като че ли най добрия ром за S8 е : Renovate Ice 5.2

Колега, бъди моля те малко по-изчерпателен, за да те разберат и всички останали колеги?
Ти лично ли си ползвал въпросния ром или си гледал видео за него или си чел за него?!
Сега аз ако бях по-сприхав и да го бях инсталирал досега!  Е да ама ако това, което си казал драги периятелю е само слух?! Какво правим тогава?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#31

Гледам че коментирате кое е предимство на стоковия ром и кое недостатък,и обратно...Реално може би 90% от къстъм ромовете са за експерименти и да не ти е скучно.Да има ромове които са много стабилни,могат да се ползват и да разчиташ на тях но това са тези 10%,а може би и по-малко.И от по бъгавите има такива на които можеш да разчиташ но трябва да се преглътнат тук там по някой дребен бъг.
За експериментаторите препоръчвам приложението Dual Boot Patcher ,би трябвало да има вече ппдръжка за S8 за S7 има от доста време.Има колеги тук във форума които го ползват включително и аз но на друг телефон.Това приложение позволява да си инсталирате по няколко рома еновременно и да превключвате и преминавате на които си искате.Поинтересувайте се в...Google. Big Grin
Цитирай
#32

(2017-11-30, 00:39:21)emilkolev85 написа:  За момента като че ли най добрия ром за S8 е : Renovate Ice 5.2

Колега, бъди моля те малко по-изчерпателен, за да те разберат и всички останали колеги?
Ти лично ли си ползвал въпросния ром или си гледал видео за него или си чел за него?!
Сега аз ако бях по-сприхав и да го бях инсталирал досега!  Е да ама ако това, което си казал драги периятелю е само слух?! Какво правим тогава?

Това което съм казал "Драги Приятелю" си е мое лично мнение!
Нито аз съм ти длъжен, нито пък някой друг колега да ти прави обстойни ревюта, да ти се обяснява ама как го инсталирал, колко го ползвал и да ти дава гаранции, че ако си щял ти да го инсталираш не знам си кво....

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy S8
Цитирай
#33

Дай по-спокойно, за да се получат нещата! Не съм искал да те обиждам с нищо а просто ти поисках информация по възможно най-културният начин!  Никъде не съм писал, че някой ми е длъжен! Ако влезна и кажа, че еди кой си ром е хубав, ще влезна с готови резултати а не размисли и страсти! А форума е за да се помага с информация! Не си виновен ако незнаеш нищо за този ром а просто ти харесва!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)