Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен Петък 2023г.

39 милиона за 7 часа, не съм сигурен, че всеки лев от тях е обмислен и пресметнат Big Grin
27% в сравнение с миналата година.

source: https://todaytech.eu/2021/11/19/%d0%bf%d...%80%d0%be/

iPhone 14 Pro
Цитирай
Аксесоари

Те да не се хвалят много, че после трудно ще обяснят на НАП , че не е вярно, и че не дължат данъци! Да няма като баба Татянчето , ми то в интернет пишеше

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Имаше доста неща в Емаг без намаление, които се изкупиха. Явно има доста рибка в мрежите Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Много хора има, които просто искат да изкачат до черния петък за отстъпка, но дори да няма или пък е нищожна, пак си взимат дадения артикул, тъй като просто отдавна искат да го купят..
Цитирай

"За 29 секунди е разпродадено предвиденото количество от кафеавтомат De’LonghiMagnifica S ECAM22.112.B, 1450 W, 15 bar, 1.8 л, черен"

Този кафеавтомат беше наличен най-рано до 11 преди обяд, докато следих сайта. Не знам какви 29 секунди посочват тук.
Цитирай

(2021-11-20, 11:36:43)Andon0v написа:  Много хора има, които просто искат да изкачат до черния петък за отстъпка, но дори да няма или пък е нищожна, пак си взимат дадения артикул, тъй като просто отдавна искат да го купят..

Аз и моето семейство затова купуваме тогава, когато имаме нужда. Не чакаме разни петъци за да не оставаме разочаровани.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Ми не е до разочарование, ама нищо не пречи да изчакаш 1 месец ако не ти е спешно и пак да го купиш, аз бях така, един от артикулите го следя 1 месец, щях да го купя независимо дали е намален или не, но тъй като беше, останах доволен, ако не беше, нямаше да има значение.
Цитирай

(2021-11-20, 11:36:46)profile7 написа:  "За 29 секунди е разпродадено предвиденото количество от кафеавтомат De’LonghiMagnifica S ECAM22.112.B, 1450 W, 15 bar, 1.8 л, черен"

Този кафеавтомат беше наличен най-рано до 11 преди обяд, докато следих сайта. Не знам какви 29 секунди посочват тук.

И A52s беше достъпен по-дълго отколкото са обявили. И доста хора са си го купили.
Цитирай

(2021-11-20, 11:36:46)profile7 написа:  "За 29 секунди е разпродадено предвиденото количество от кафеавтомат De’LonghiMagnifica S ECAM22.112.B, 1450 W, 15 bar, 1.8 л, черен"

Този кафеавтомат беше наличен най-рано до 11 преди обяд, докато следих сайта. Не знам какви 29 секунди посочват тук.
Аз се прибрах от работа към 18 часа и няколко минути ми го даваше наличен кафе автомата...явно има някаква врътка с тия промоции или зареждат в последствие.. не им знам системата.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай

Пичове, чакайте малко, платили са си за реклама и това е. Как да стане иначе. Сега на база на тази реклама ще кажат : драги клиенти, поради големия интерес удължаваме черния петък с намаленията(да, да) и късната жътва продължава. Tongue А иначе съм следял 6 месеца 1 рутер и вдигнаха цената седмица преди “ намалението” после го намалиха на старата цена която наблюдавах , затова не пазарувам от там. Ще направя изключение, ако това което търся го няма ма друго място.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-11-20, 13:39:24)pepy1 написа:  ще кажат : драги клиенти, поради големия интерес удължаваме черния петък с намаленията

Те вече пуснаха Crazy Days Big Grin 
Само дето надуха цените, за да не си мисли някой че са го прекарали
След нова година ще има и нормални цени без акции
А иначе, за да не се занимавам с по-големи тарикати, винаги филтрирам само стоките, които се предлагат от Емаг
Нямам толкова нерви, че да се занимавам и с маркет търговци. В повечето случаи, когато сте си поръчали и стока и не са ви я доставили са точно маркет търговци. За гаранциите също има много писано от така наречените маркет търговци в платформата на Емаг
Цитирай

И на повечето от тях, гаранцията на телефони и др са 12 м. Ми нали в ЕС е 24м. Аз видя ли 1 г подминавам .

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Набиха ми се накриво в очите - не съм умрял за
40% отстъпка от каквото и да е.........................
Като ми е кеф купувам - като не, не купувам.....
До сега им бях фен, след тази куровачка която ми
сервираха - НЕ мерси! Поръчах си телевизор отделно
от черния петък от тях понеже не ми се занимаваше
с проучвания и ми е все тая......................................
Сега си ги изтривам от папка онлайн магазини и се
абонирам за приложението онлайн "бустерни" ваксини!

Лека и мека!!!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Аз намазах ама от Техномаркет един AU7172 Samsung 50 инча . За 799 лева си беше доста добра оферта . Даже изкарах късмет и взех последният в склада . Много съм доволен от телевизора ! Намален беше от 949 лева .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2021-11-21, 00:10:48)mitko.stefanov написа:  Аз намазах ама от Техномаркет един AU7172 Samsung 50 инча . За 799 лева си беше доста добра оферта . Даже изкарах късмет и взех последният в склада . Много съм доволен от телевизора ! Намален беше от 949 лева .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ем, честито! Въпреки, че масаво са по 800лв, намалението е никакво, но за техномаркет е някак голямо на високите цените. Smile Следя някои модели на самсунг. QE-55Q70A не беше падал по 1500, сега е 1400. Добра цена.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Аз си взех Matepad 11 от румънците за 600 лв. Имам mate 40 pro така, че знам какво получавам,а и ме сърбят ръцете да разцъкам хармони ос.
Цитирай

Взех от Тех**полис една Нокия 3.4 за мой възрастен роднина, 200 кинта. Неприятно впечатление ми направи опита да ме излъжат. Обявена една цена, черен петък, ала-бала, на касата ми казват друга цена и ама той този телефон не е на черен петък. След като заведох управителя да види как е обявен телефона, ми направиха нужната отстъпка. Не че съм за 10 лева, ама ме дразнят подобни тарикатщини.[Изображение: 8458b157ffb2db11e89a8deb7946a408.jpg]

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-11-21, 08:49:09)airbus написа:  Ем, честито! Въпреки, че масаво са по 800лв, намалението е никакво, но за техномаркет е някак голямо на високите цените. Smile Следя някои модели на самсунг. QE-55Q70A не беше падал по 1500, сега е 1400. Добра цена.


Само в pazaruvaj в някакъв умрял сайт е 790 лева . Дали там не е намален или това му е стандартнат цена нямам си напредстава . Поне искам да е от голяма верига за да съм сигурен , че ако стане нещо , ще ми го оправят без проблем ! От гаражни магазинчета аз не взимам техника ! За мене иначе доста добре ми дойде цената . Макар , че исках да е qled ама над 1000 лева няма да дам за телевизор по който гледам само ютуб клипчета , hbo go и чат пат телевизия . Ако имах пс5/xbox вече бих дал повече пари дори и за 120 хз . Ама за всекидневно ползване - не .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

@"whitehard" На 209.99 лв 13%  199,99лв ли е?!  Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2021-11-21, 12:04:08)airbus написа:  @"whitehard" На 209.99 лв 13%  199,99лв ли е?!  Big Grin
Ето, толкова са некадърни, че не могат и да смятат правилно. Wink

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Взех няколко неща от Технополис - слушалки Sony Wf-1000 xm3 от 299 на 239; епилатор за жената от 169 на 125 и комплект на Cougar мишка+килимче от 50 на 40. Доволно. Гледах и за някои оригинални аксесоари на Самсунг, но намаленията са твърде незначителни, за да си заслужава.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

По Коледа ще има ли подобни намаления, че изтървах ЧП?  Angry

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Вероятно на Boxing Day след Коледа.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай

Вероятно да, но няма да са толкова гръмки.
Утре най-големият електронен магазин рекламира, че ще предлага отстъпка от 10% до 40%. Сложи си неща в любим и ако е реално намалението защо да не си го вземеш.
Цитирай

В повечето случаи когато пазарувате от Emag е добре да търсите стоки продавани от самият Emag.
Има и стоки, които могат да ви харесат, но не се предлагат от Emag, а от маркет търговци. Тогава съветът ми е да потърсите съответните стоки дали не се продават и в онлайн магазини на самите маркет търговци. Шансът там да са по-евтини е много голям. Вчера поръчах стока с 15лв по-ниска цена от самият сайт на маркет търговеца. Предполагам, че разликата идва от комисионната на Emag. Отделно че стоката пристига по-бързо при вас, тъй като няма посредник при продажбата. Гаранцията на Емаг е добра, но що се касае за гаранция на маркет тъговците и там не е по-различно от това да си купиш стоката от сайта на търговеца
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)