Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен Петък 2023г.

https://ardes.bg/#kompyutri-i-komponenti
Ardes 17-20.11

Нито едно предложение за видеокарта. Smile
Цитирай
Аксесоари

(2022-11-16, 14:27:21)magic1 написа:  https://www.jarcomputers.com/landing/con...-days-2022
18-20.11

  7. Продуктите се считат за резервирани едва след изпращането на мейл към клиента със статус на поръчката „Изпълнен и предаден за доставка“. Добавянето на стоки в кошницата и регистрирането на поръчката не представлява резервиране;

  9. Обичайното време за доставки на стоките по промоцията ще бъде рамките на - до 30 дни от датата на поръчката. Ако има забавяне след посочения срок, ние ще известим за това клиента.

Va

Имам чувството, че жар ще поръчат стоката от чужбина, едва когато видят поръчките на клиентите
Цитирай

Официалният магазин на Xiaomi в България стартира тазгодишната си кампания Black Friday със специални оферти на смартфони и различни AIoT продукти на бранда. Промоциите са активни от 17 до 27 ноември в официалния магазин на Xiaomi в София, Paradise Center, ниво 0, на официалния онлайн магазин на бранда на mi-bulgaria.com, както и при официалните партньори на бранда - A1, Vivacom и Yettel, както и веригите магазини Технополис, Техномаркет и Зора.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

https://www.aliexpress.com/item/10050042...1802o5q0az
За 63лв мисля, че си заслужава...

Redmi Note 4 -> Redmi Note 7 PRO -> Redmi Note 8 PRO -> Mi 10T Lite -> One Plus Nord 3
Цитирай

Заслужаваха си преди няколко дни за под 50 лв тия слушалки Wink. Иначе са за хора без големи претенции. И може би не се знае - но са производство на китайската фирма RICHGO, която е лицензиант да ползва името Nokia...

Цитат:Unfortunately, RichGo usually sells its product in the Asian market, but maybe there’s a chance to see these headphones elsewhere since Nokia Mobile sold the regular E1200 as its own audio product.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2022-11-17, 16:02:37)DoryanY написа:  Официалният магазин на Xiaomi в България стартира тазгодишната си кампания Black Friday


Пълна подигравка с 5-10 лв намаления. Отделно издути цени.....

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Emag явно ще ги прооусна този черен петък
Търсех си HDD u SSD. Там не само че няма намаления, ами SSD
което си набелязах даже е с по-висока цена от вчерашната
Цитирай

Аз добре си набрах от еМАГ, много съм доволен.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Специално за хард дисковете, нямат промоции.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

(2022-11-18, 07:45:47)nowhere написа:  Аз добре си набрах от еМАГ, много съм доволен.

Какво поръча?
Все пак изчакай да пристигне, особено ако е от външен търговец
Цитирай

Да, споделяйте от какви намаления сте се възползвали, за да си бъдем взаимно полезни.

Emag и Технополис като че ли преди години имаха по-добри предложения при телефоните.

Традиционно освен всичко друго, си купувам кейс от dice, но този път ще пропусна, уж 90% намаление на Spigen, но за моя случай кейсовете са намалени само с 10лв. Това огромно намаление може би се отнася за iPhone 7. Разбирам ги, че искат да чистят за старите модели, но очаквах повече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Бях се засилил на Vivo y35 ,но взех от Емаг Realme 9 pro 128gb 8gb ram (разширяeма до 13 ram),за 489,99 лв....
За Vivo ме спря, че няма NFC и процесора е SD695 5 g(realme )срещу SD680 4 g(vivo).....
За тия кинти бива...

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
Цитирай

Аз се обзаведох с пирограф за 15лв от Лидл
Там няма Черен Петък, но пък офертата е трепач
... и хора нямаше.
Май офертите на търговците с "големите" намаления, тази година не струват

P.S. https://www.lidl.bg/p/tvori-smelo/pirograf/p76761

[Изображение: 359510_02.jpg]

[Изображение: 359510_0.jpg]
[Изображение: 359510_03.jpg]
Цитирай

Мда... Самсунг А73 преди няколко седмици беше 1123 лв. в Емаг, после стана 1200, сега за Черен петък е 1099... Страшна далавера!

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

S21 FE не е ли по-добър от А73 ?
В момента е около 900 за128/6
Цитирай

Технополис може ли да се насират с реклами,да отида да си купя телевизор и да нямат в наличност този модел,да ми предлагат да си купя мострата. в последствие стана ясно че общо в два магазина са имали три бройки заедно с мострата Smile и повече да не се пускат теми колко е зле в България,след като видях какво беше в магазина Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Другият уикенд ще има Черен петък в Практикер.
Решили да разделят промоциите от Технополис, нали са на един и същи собственик
Цитирай

(2022-11-18, 22:40:26)solo5 написа:  Другият уикенд ще има Черен петък в Практикер.
Решили да разделят промоциите от Технополис, нали са на един и същи собственик
Изпреварил си ме с инфото. То не че и там ще е нещо по различно от Технополис, ама хайде...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Същата работа в магазин Метро! Отивам за конкретен артикул, и се оказва, че имат 5 бр /розово и бяло и единствано размер ес/нито съм дете, нито съм китаец/. В последните 3-4 години винаги рекламата за намаления и отстъпки е била голяма, а реално нещата се оказват голяма измама. Къде се крие кзп?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

В Метро пазарувам редовно,имам същото наблюдение.Пускат нищожно малко от даден артикул,за деня,за дрехи обувки чехли,или само големи номера,от 46 на горе,или малки,или няма избор на цветове.

Huawei P30
Цитирай

Метро съм спрял да ги отразявам за акции от години. Преди време се гавреха с някакви акции на артикули, които свършваха още в 07:00ч сутринта. Понякога нямат никакви бройки, друг път слагат по 1-2
Цитирай

В Buybest.bg.
[Изображение: banner-black-friday-bg.png]

 
Цитирай

(2022-11-18, 15:06:22)solo5 написа:  S21 FE не е ли по-добър от А73 ?
В момента е около 900 за128/6

Не ми харесва той. Има по-малък екран и по-малка батерия. За СД 888 мненията са противоречиви. На външен вид също ми е грозничък...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

В notino.bg.
[Изображение: bg-desk-hp-BF-sale40-w47-22-fix-1.jpg]

 
Цитирай

В ChairPro също има добри намаления от днес.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)