Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XZ2/XZ2 Compact представени на 26.02
#26

(2017-12-05, 23:04:59)arrogant написа:  Нека си свирят. Ако обаче трябва да избирам между мега яките стерео говорители, с които ще правя дискотека и миниатюрни рамки, избирам второто.
Ако могат да се съчетаят, тогава вече е друго нещо.
Говорителят на S8 е по-скапан и от на LG G4. Ако си мислиш, че съм на принципа мойто гардже най-хубаво си далеч от истината.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Искаше да ти бъде разяснено.

Аз съм очарован от модела, който ползвам. Новите експерии не съм ги ползвал и не знам за тях. Единствено бих предпочел друга марка телефон само защото Сони се застояха в дизайн, камера и UI. 
Време е да намалят базелите отгоре и отдолу, макар и да останат. Ще заприлича нещо като телефона на Рейзър. Всъщност на мен никога не са ми правили проблем. Даже след като почнах Едж да ползвам видях, че в гейминг експририънс са били в плюс. Както и в гледане на клипове в youtube и разни такива.
Така че си има плюсове и минуси, но дизайна определено трябва да се промени. Все пак това е първото нещо, което те грабва в един телефон  като го гледаш от далече..
Цитирай
Аксесоари
#27

https://cdn.gsmarena.com/imgroot/news/17...na_001.jpg

https://cdn.gsmarena.com/imgroot/news/17...na_002.jpg
Цитирай
#28

На снимките се виждат различни по форма дисплеи и задни панели.
По-оформените прави ъгли, според мен са по-верояния краен резултат, отколкото заоблените.
Относно сензора за пръстовия отпечатък, не виждам причина и бих се учудуил ако го махнат от бутона за включване, както е в момента на устройствата им и да го позиционират там където е на снимката. Кръглата форма на сензора за отпечатък, хромирания пръстен около него, мястото му, твърде странна "концепция" /решение би било от страна на Сони, която в момента е въведена при много устройства и при последните модели на Хуавей например.
Интересни ще са предложенията в Интернет пространството с наближаване на появата на новите устройства на Сони.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#29

На мен ми изглеждат изключително стилни и красиви,особено варианта със пръстовия отзад на гърба.Крайно време беше да променят дизайна.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#30

Това на снимките ми харесва, ако са тръгнали в тази посока то значи, че вървят в правилна посока. Няма как да не се съобразяват с тенденциите на пазара с Андроид устройства.
Цитирай
#31

Това с облите ъгли изглежда много добре.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#32

Честно казано и двата са много красиви! С тези златни
нишки на черния фон ефекта е мнооого стилен! Какво
им отне толкова време, чак им се чудя? Вещая успех
ако това е дизайна!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#33

Страшно красиво изглежда!
Направи ми едно впечатление в линковете с израз " xperia-fake-looking-leaks" Sad
Цитирай
#34

Аз пък не мога да разбера защо един като направи заоблени ъгли и всички от стадото го правят същото?
Това заобляне няма никаква практическа насоченост, просто поредната мода, която ще мине. Говоря за екрана, не за панела.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#35

Евентуалния XZ2 Compact. (сравнен със Z5 Compact)

[Изображение: Sony-Xperia-XZ2-Compact-Prototype.jpg]

Ще почакаме още малко до MWC, за да разберем със сигурност.
Цитирай
#36

Това ще бъде извивката по ръката значи...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#37

И нямa дa имa 3.5 жaк зa слушaлки...

#TeamPixel
Цитирай
#38

845/4/64
5.7/5 18:9
€799/599
По кината от 6 Март.
Това са данните. Дизайна остана
Цитирай
#39

Без пари. Като другите.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#40

Чакаме да текне някаква информация и за XZ2 Pro (XZ Pro).

За сега се знае, че ще е с резолюция 4К резолюция и 18:9. Android 8.1.
Има слухове, че дисплея може да е OLED.
Цитирай
#41

Ето го новото Sony XZ2. Най-накрая направиха нещо красиво.
[Изображение: c06008cfc80774e5.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#42

Те винаги са правили красиви телефони, просто бяха с 1 и същ дизайн Big Grin, но ако така ще изглежда SONY Xperia XZ2 ще е супер, защото трябва да се издигнат малко.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#43

Красиви е силно казано.
Цитирай
#44

(2018-02-23, 19:29:11)hazART написа:  Те винаги са правили красиви телефони, простобяха с 1 и същ дизайн Big Grin, но ако така ще изглежда SONY Xperia XZ2 ще е супер, защото трябва да се издигнат малко.

Напротив, това са 3 крачки назад- не е никакво издигане. Дизайнът им имаше само 1 проблем- огромните рамки. И въпреки мизерните продажби поне 95% от хората можеха безпогрешно да различат едно Сони от всяка друга марка- това на картинката горе успешно може да носи каквото и да е лого и да се слива с купищата модели, но не трябва да е Сони. Още по-малко пък флагмански модел на Сони. 
Просто трябва да пуснат един безрамков модел запазвайки досегашният различен и ръбат цялостен дизайн- дори и тъпотията с 2.5Д стъклото не одобрявам...
Цитирай
#45

Така направен, рендърът изглежда като безрамков, ама само изглежда. Отдолу и отгоре отново има прекалено много "плът", която няма никакво предназначение. Изпъкналите метални рамки + едвам забележимите заради начина на направа на картинката, но налични големи рамки, характерни за Sony, пак са си там. Само са добавили едни по-заоблени ъгли и евентуално заобляне отдолу, което пък прави телефонът да изглежда и дебел.

Като се махне глазурата от постпроцесинг обработката на снимката, телефонът прилича като да е посредствен модел, който е загубил отличителните хубави черти на досегашния дизайн, но е запазил огромните рамки.

Ако някой вижда друго, нека каже.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#46

Ето и друга снимка. На мен отпред ми прилича на моя Note 8, но с малко по-големи рамки. Размера на екрана ще е 5,7" и съотношение на страните 18:9.
[Изображение: e6a6f321b3082360.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#47

В най-добрия случай това виждам като екран: 

[Изображение: BSeeDq7.png]

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#48

Да, нещо такова ще е. На мен ми харесва.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#49

(2018-02-23, 23:41:27)ivan_vylka написа:  На мен отпред ми прилича на моя Note 8

Чудя се ти сляп ли си? Това недоразумение на картинката прилича на долнопробна Нокия 6 и е поне 5г. назад от визията на Ноут 8. Не че оная лопата с писалка и мизерна батерия е нещо особено красиво, но това хипотетично Сони изглежда като евтин китаец тип Doogee.
Цитирай
#50

.jpg gsmarena_001.jpg Размер: 13.95 KB  Сваляния: 77

Това ми харесва повече, а дано де ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)