Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 Pro

За съжаление да. Но хуавей се държат с доста неща да ги пазят. Радиото го спряха и него де. Цените ги надуха, но това е при всички вече...

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Аксесоари

(2017-12-22, 20:39:11)eksoldier написа:  Примерно това:
https://play.google.com/store/apps/detai...ket.mobile

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Трябва ми приложение като SideSync на Самсунг. За соделяне на екрана през интернет към PC или Лаптоп.

Колеги, гледам в нета орео-то има"картина в картината" но при нашите телефони има ли го?

Pixel 7 Pro Hazel 

А бре хора помогнете............откъде да намеря това телефонче!!!!Тия във Виваком освен няма друго не знаят!!!Дали ще имат пак не знаят..

SGS 2....SGS3.....Lenovo Vibe P1......HUAWEI Mate 10 Pro
 - Mocha Brown

Във виваком Асеновград консултанта ми каза, че за два дни ще ми го докара от централния склад, което за мен не е нормално и накрая си го взех от технополис.

Pixel 7 Pro Hazel 

В Теленор го имат, питах в един от офисите, но аз трябва да почакаме още два месеца до приподписването.

Да не би тука да са пуснали малко бройки, за да го няма почти никъде наличен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

И защо да не искат да го има? Иначе в технополис имаше 4 бр сиви само

Pixel 7 Pro Hazel 

В сайта на вива пък само кафеви...

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

(2017-12-25, 10:48:31)Be happy написа:  В Теленор го имат, питах в един от офисите, но аз трябва да почакаме още два месеца до приподписването.

Ако искаш можеш да го имаш и сега . Лично изпробвано от мен , дори да имате стар лизинг към Теленор остават ли ви 3 или по-малко месеца можете да преподпишете и да вземете нов апарат .

Smile

(2017-12-25, 17:56:04)georgieff21 написа:  Ако искаш можеш да го имаш и сега . Лично изпробвано от мен , дори да имате стар лизинг към Теленор остават ли ви 3 или по-малко месеца можете да преподпишете и да вземете нов апарат .

Нямам, за пръв път ще взимам тел от оператор, но договора изтича май, така че мога чак февруари. Разцъках го няколко пъти на Леге и съм очарована

Наистина имат малко бройки операторите. Аз за синия трябваше да ходя до офис на Мтел в друг град или да чакам седмица

Може и с предварителна заявка от техния склад също.

 

Иначе му инсталирам все тежки игри и наистина все едно още по бърз става Smile

Pixel 7 Pro Hazel 

Ми как , нали се самообучава . Smile

Smile

При вас работи ли PiP с клипче от ютуб? При мен става само на видео от фейсбук.

Pixel 7 Pro Hazel 

Днес и пробвах да видя дали телефона е дуал актив и не е. Старият ми P9 беше с две активни карти (приемане на обаждане от едната карта докато говориш по другата) . Може би това е единственият недостатък, който намирам като го сравнявам с P9.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro

(2017-12-26, 00:05:20)nanobanano написа:  При вас работи ли PiP с клипче от ютуб? При мен става само на видео от фейсбук.

С ютуб работи само ако имаш премиум абонамент

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB

Или кракнат ютуб

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black

Ясно, благодаря. А в едно ревю гледах, че може да снимаш и в последствие да променяш фокуса. Как става?

Pixel 7 Pro Hazel 

На основната камера до светкавицата го избираш туй и си ти

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black

Ще пробвам. При мен се получи първото забиване на телефона. След няколко теста на 3Д панорамата и като опитах да слайдна за да разделя екрана на две телефона блокира. След 2 секунди се рестартира и се включи за още 2 секунди. Дефакто цялото зацикляне и зареждане на телефона стана за 5-6 сек
Всичко стана толкова бързо, че чак не мога да повярвам.

Pixel 7 Pro Hazel 

При вас размазват ли се снимките ако обекта който снимате се движи или е мръднал? Уж камерата е много модерна и бърза не би трябвало да се получава това.

Никога не ми е размазвал снимка и аз си чаках моя от теленор близо седмица не сте само вие чакащите при мен пък беше, така че нямаше черна версия, а само мока навсякъде и в складовете го нямаха та чаках доста. Телефона е прекрасен бърз и работи перфектно едно забиване не съм имал ама не мога да открия от къде мога да направя така че в настройките бекграунда да ми е черен
Едит намерих я опцията и като стана въпрос с alweys display не е като при самсунг не е винаги пусната тази опция като се покрие датчика за близост опцията спира.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Аз още на 1-ви декември го взехот теленор, много съм доволен от телефона! Сега чакам кейса от UAG да дойде...
Цитат:При вас размазват ли се снимките ако обекта който снимате се движи или е мръднал? Уж камерата е много модерна и бърза не би трябвало да се получава това.

И при мен няма размазване на снимките!

Цитат:Едит намерих я опцията и като стана въпрос с alweys display не е като при самсунг не е винаги пусната тази опция като се покрие датчика за близост опцията спира.

Ами това е за да ти пази батерията, като го сложиш в джоба за какво ти е "Always On Display"?

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)