Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 Pro

(2017-12-22, 07:49:07)ronnie72 написа:  Не, телефона не е dual active. Последния такъв от серията беше Mate 8.

Искам да кажа, че и двете сим карти са активни. Когато говориш по едната на другата казва че абоната разговаря.
Телефона е уникален. Имам го от една седмица и не съжалявам за покупката си.
Аксесоари

За DSFA ли говорим или просто за Dual standby ?

Smile

(2017-12-28, 16:48:31)gery_307cc написа:  Искам да кажа, че и двете сим карти са активни. Когато говориш по едната на другата казва че абоната разговаря.
Телефона е уникален. Имам го от една седмица и не съжалявам за покупката си.

Не е така, активирали сте най-вероятно прехвърляне на обаждане между двете сим карти.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro

Много ясно го е написал още преди година един от модераторите тук във форума , но няма кой да чете ! Tongue

Smile

Няма ли вече някой да сподели снимки от телефона? Моля ви!

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Нямам време за снимки, но вече запразнихме и ще има Smile
Интересното е, че без да си фотограф се получават доста интересни снимки. 
[Изображение: v2ydj4.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 

Искате да кажете че ако си движите ръката докато е снимате не се размазва така?
https://ibb.co/k8MrZw

Пробвайте как се спрявя със близко  снимане на зарядното от страната на текста. При мен не може да се справи изобщо на автоматични настройки.

ПП:Преди малко снимах
на режим "нощни снимки" .
 [Изображение: 20h8q2w.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 

Телефона има ли възможност за записване на разговори без инсталиране на външно приложение?

(2017-12-28, 21:00:41)gnf написа:  Телефона има ли възможност за записване на разговори без инсталиране на външно приложение?

Тези които са произведени за Европа (С432) нямат такава опция, за Азиатските и др. региони я има вградена в дайлера.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro

Благодаря stobi.

Някой пробвал ли е да го купи успешно от Теленор без да покрива критериите за преподписване на договор? Имам още 1г. до изтичането на един план, който май вече не се предлага, а аз искам да остана на него, но не знам дали ще ми го продадат. Много ме сърбят ръцете за това телефонче особено синия вариант  Smile .

До колкото знам (може и да греша) от операторите само Мтел предлагат синия.

Аз си взех синия от технополис, но началната страница на хрома ми е мтел Smile

Pixel 7 Pro Hazel 

(2017-12-28, 17:29:56)stobi написа:  Не е така, активирали сте най-вероятно прехвърляне на обаждане между двете сим карти.

Абсолютно нищо не съм прехвърляла. Поставих си двете сим карти в апарата и започнах да го използвам. 
Искам също така да кажа, че преди Mate 10 pro имах Honor 8 и при него са активни двете карти, след това ми  подариха P10 и при него не са активни двете карти и се разочаровах много от телефона и марката. За кратко имах и P10 lite и той е с две активни сим карти.
И до какъв извод стигнах, че може би има и повредени двусимови телефони.

(2017-12-29, 00:46:53)nanobanano написа:  Аз си взех синия от технополис, но началната страница на хрома ми е мтел Smile

За това уточних, че говоря конкретно за операторите  Big Grin

(2017-12-23, 15:38:36)boboe написа:  Хайде вече има няколко собственика,пробвайте от едната карта да наберете другата и споделете какъв е резултата.

Изпробвах да звънна от едната на другата и оператора ми каза че номера е зает. 
И двете сим карти са активни.  Smile

Ето една снимка, направена е с автоматичен режим. https://drive.google.com/file/d/1KLo0XAN...usp=drives [Изображение: 145f6b538c7575455f6de94f7fea2951.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro

(2017-12-29, 01:14:29)gery_307cc написа:   И двете сим карти са активни.  Smile

Не, не са активни.
Ако бяха активни, щеше да индикира, че ви търсят от другата карта на втора линия.

Ето още една снимчица
[Изображение: 2ighchy.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 

(2017-12-29, 19:25:19)nanobanano написа:  Ето още една снимчица
[Изображение: 2ighchy.jpg]
Добра е! Браво

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Браво на телефона, той ги прави автоматично Smile

Пресни-пресни нощни снимки, май е добре нова тема само за снимките да се направи...

[Изображение: 20uopd1.jpg]

[Изображение: 2qx87zc.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 

(2017-12-29, 20:06:31)nanobanano написа:  Браво на телефона, той ги прави автоматично Smile


Пресни-пресни нощни снимки, май е добре нова тема само за снимките да се направи...

Не май, а наистина е добре ако искате собствен раздел! Така с 1-2 общи теми, няма как да имате раздел.
Весело посрещане на 2018-та!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Колеги, ако на някого му се пише може ли да драсне няколко реда за телефончето. Силни слаби страни, някакви недостатъци. Хубаво би било да има раздел.

И аз съм за раздел

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Трябва радел доста стахме с този телефон

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)