Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 Pro

Колеги, май не ме разбрахте какво искам да ви кажа. За да имате раздел, трябва да създавате и теми, с 1-2 общи теми няма да стане. Не е нужно някой да има проблем с телефона за да се отворят теми. Телефона е с една от най-добрите камери за 2017-та, отворете си тема за снимки например. Аз ще ви отворя една анкета за преброяване, гласувайте в нея за да видим точно колко човека сте. Така грубо ви преброих към 7 човека, но може да има още, които не са писали. Отворете си тема и за живота на батерията например, там Mate 10 Pro отново е един от най-добрите.
Отново ви пожелавам приятно посрещане на новата 2018-та година и да си имате собствен раздел!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Аксесоари

Отворена е тема за преброяване Smile https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92258
Предлагам някой ако иска да пише и смята,че трябва да отваря нова тема,а да не пишем в тази всичко.
Ако в крайна сметка сме малко,може един общ раздел с Lite Smile

Pixel 7 Pro Hazel 

Не, с Lite няма как да стане защото е със съвсем друг хардуер. По-скоро раздела ще е или само за Mate 10 Pro или за Mate 10/Mate 10 Pro


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Мисълта ми беше някъде да ни "приютят" докато се натрупат теми Smile

Pixel 7 Pro Hazel 

Със сигурност трябва да има тема за снимки, защото навсякъде във ревютата го сравняват с Pixel 2 XL, iPhone X и Galaxy Note 8, които са най-добрите камерафони в момента.

Засега единствият недостатък е ореото. В някои приложения включително Facebook, старият ми телефон P9 се държеше по-стабилно.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro

Дам все пак е първият телефон от кутията с орео

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Аз от камерата очаквах повече. Както споменах размазва снимките при наличие на движение, а уж снима бързо. Забелязах и доста често при видео фокусира на ново, което води до размазани кадри за 1-2 секунди.

Извинявам се за офтопика, но искам да питам админите на форума:
Според вас не е ли време да се появи вече раздел за Mate 10/Pro/Lite?
Вече има над 10 теми за въпросните модели тук и все повече ще стават.

(2018-01-02, 18:46:37)tzvetann написа:  Извинявам се за офтопика, но искам да питам админите на форума:
Според вас не е ли време да се появи вече раздел за Mate 10/Pro/Lite?
Вече има над 10 теми за въпросните модели тук и все повече ще стават.
Подкрепям

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

(2018-01-01, 14:17:15)Gosho223 написа:  Дам все пак е първият телефон от кутията с орео

За видео просто от про настройките правите на мануал фокус и няма да фокусира постоянно.

Pixel 7 Pro Hazel 

(2018-01-01, 22:12:32)shikera написа:  Аз от камерата очаквах повече. Както споменах размазва снимките при наличие на движение, а уж снима бързо. Забелязах и доста често при видео фокусира на ново, което води до размазани кадри за 1-2 секунди.
А как снимаш? Какво ще рече движение? При каква осветеност снимаш това движение? Как снимаш видео? Какъв фокус? И т.н. ...
Малко инфо ако може че не мога да проумея какво пишеш...

Разбира се,  че се обсъжда подобен раздел,  но не поради натиск и многократно подсещане от потребители, а поради необходимост.  
Моля, необходимо е малко търпение и разбиране от Ваша страна.  
Благодарим Ви за което.

(2018-01-02, 18:46:37)tzvetann написа:  Извинявам се за офтопика, но искам да питам админите на форума:
Според вас не е ли време да се появи вече раздел за Mate 10/Pro/Lite?
Вече има над 10 теми за въпросните модели тук и все повече ще стават.
(2018-01-02, 18:52:18)alexs_ написа:  Подкрепям

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3

(2018-01-02, 19:34:17)bodonance написа:  А как снимаш? Какво ще рече движение? При каква осветеност снимаш това движение? Как снимаш видео? Какъв фокус? И т.н. ...
Малко инфо ако може че не мога да проумея какво пишеш...
На автоматичен режим. Когато правя снимки на детето (което не се спира на едно място) и когато мръдне или направи движение с ръката се размазва снимката. И на лампа и на дневна светлина няма значение. На по-ниска осветеност се размазват като че ли повече. Забелязах че като снимаш и ако някой мине на фон зад кадъра пак се размазва снимката. До сега не съм виждал телефон който да не размазва ако мръднеш телефона докато снимаш или има движение на обекта който снимаш. Надявах се да е изчистен този проблем както стана със снимането на ниска осветеност.

Може да го оправят проблема с някой друг ъпдейт аз поне не съм го забелязал този проблем

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

При мен също размазва движението. Например куче трудно снимам ако не стои на едно място.

Pixel 7 Pro Hazel 

При мен не размазва сега тествах изкарах телефона и докато се движех с 90 направих снимка и нищо не ми размазва  
[Изображение: 20002254_m.jpg]

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

И при мен сега се получи добре [Изображение: 2cadd1.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 

Е то все пак е телефон, не е професионален фотоапарат. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Здравейте колеги и за много години.
При мен има два проблема единия ме дразни, а другия учудва. Сутрин при всяко включване на телефона яркостта е на минимално с чавка на ауто. Всеки път разкарвам отметката, но няма ефект.
Другия бъг е в контакти някои не се отварят за редакция. С Нова лаунчър съм и имам в дока на папки изкарани голяма част от контактите и точно в тези които ползвам често е проблема. По никакъв начин не мога да вляза за детайлна информация или редакция. Налага се през гугъл да го правя. Махането на контактите от бързо набиране и рестарт не помагат за съжаление.
Телефона е прекрасен, но такива дребни неща плюс липсата за безжично зареждане вгорчават удоволствието от употребата му.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow

@nanobanano наистина много добре е станало. Не знам дали случайно се е получило или с определени настройки, но и аз искам да постигна такова качество. Ест не е перфектно като на фотоапарат, но за смартфон е много добре.
@Gosho223 снимай през страничното стъкло храстите как минаваш покрай тяй с 90км и да видим резултата Smile

Ако утре пътувам пак на някъде ще снимам!

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Точно пък беЗжичното е леко нелогично като имаш суперчарджа. Тая 4000батерия ще я зарежда сумати часове вместо за 30мин да си подсигуриш деня.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black

Ето през станичния прозорец:

[Изображение: IMG_20171219_115404.jpg]

 

(2018-01-03, 21:31:48)nastykb написа:  Точно пък беЗжичното е леко нелогично  като имаш суперчарджа. Тая 4000батерия ще я зарежда сумати часове вместо за 30мин да си подсигуриш деня.

Huawei Mate 10

Бързото зареждане скъсява живота на батерията и не е препоръчително. Вместо да ръгаш кабели и разбиваш порта, доста по лесно и приятно е просто да го сложиш върху дока. Последите 2 години така зареждах S7Edge. Когато звънне някой не дърпаш кабела защото ти е къс, изобщо няма база за сравнение.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)