Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 9 - слухове и спецификации
#26

(2018-03-03, 00:18:05)divna написа:  Така е Smile Мисля, че ще ползвам и писалката  Tongue  Но май не се целя в девятката, а по-скоро в десятката, но ще видим Smile Да не се заричам и да не казвам голяма дума Smile
Не ми пречи да следя и да се информирам какво се случва Smile

Точно това е да устои човек, че са като дрога тези Галаксита
Аксесоари
#27

Имах предвид Note 9 и Note 10 Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#28

(2018-03-03, 00:46:00)divna написа:  Имах предвид Note 9 и Note 10 Smile
Е да де разбрахте те аз ще минаваш към Ноут отбора, но ще видим може пък към следващите Галаксита да преминем Х Smile
#29

Ако разликата е само в писалката, като че ли предпочитам една екстра повече Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#30

(2018-03-03, 12:13:56)divna написа:  Ако разликата е само в писалката, като че ли предпочитам една екстра повече Smile

Не само писалката по-голям екран с по класически вид, което на мен повече ми харесва мисълта ми е, че С версията е много заоблена да вярно малко по удобно, но за мен всичко е външния вед, а  на Ноут той е внушителен Smile
#31

И аз не бягам от голямото, напротив Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#32

(2018-03-03, 17:29:02)divna написа:  И  не бягам от голямото, напротив Smile

Така и трябва няма да е лошо Note 9\10 да са по големички например 6,5''
#33

Ако продължават всяка година да вдигат инчовете в един момент ще си ходим с таблети в джоба. Не знам ,IMO.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
#34

Аз като фен на големите смартфони(флагмани) си Мисля,че 6.2S и 6.3NOTE изобщо не изглеждат чак толкова огромни в ръката и се побират в почти всеки джоб дори с кейс..

Имайки на предвид,че те увеличават инчовете,но за сметка на това изтъняват рамките и с тези ЕДЖ дисплей се получава компактен телефон...

В бъдеще ако има Телефон от тези две Серии с 6.5инча лично би ме заинтригувал и то доста.

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
#35

6.3" и компактен не може да са в едно изречение.
#36

(2018-03-05, 08:46:19)don_gori написа:  6.3" и компактен не може да са в едно изречение.

И аз това си помислих  Big Grin някак си не ми е много компактно... Но пък и ръчичките са ми мънички хаха  Big Grin

Ето и малко слухове за Note 9

----------------------------
Форума слага androidbg.com пред всеки линк и става някакво мазало...
Линковете бяха от Дигитал.бг , може да има някаква забрана да се споделят от този сайт...
#37

Линковете не се отварят?

Над силата е само умението да я владеем!
#38

В интерес на истината това с компактния р-р няма особено значение за тази серия телефони. Идеята на Ноут, нее да бъде компактен, както подсказва името му. Той е Note - Тефтер. Макар че да вметна нещо друго. Тъй като до преди 2 седмици бях с Note 4, който е с 5.7 инчов екран. Въпреки по-големия размер на 8цата, някак седи по-удобно в ръката. Отделно за всички плюещи пръстовия отпечатък на гърба - На мен ми е супер удобно, особено когато вадя телефона с лявата ръка от джоба, да го отключвам с показалеца. Честно казано първия ден ми се случваше понякога да напипвам камерата, но бързо свикнах. Е ако при 9 отпечатъка е отпред или поне като при S9+, то ще е по - удобно и за хората с малки ръце. Отделно ми се е налагало да ползвам S-Pen и на стария ми при изключително непредвидени ситуации, пък тук е много подобрен стилуса и доста по фин. сигурен съм че и в 9 ще има нещо ново във връзка с тази част от апарата. Моето очакване е да видя апарат много наподобяващ S9+ както се случи и с 8. Дори си мисля че по ред причини няма да сложат скенера отпред. Свързани с чувствителността на скенера и тн. Все пак Samsung напоследък залагат на сигурното. По - скоро да видим някакво подобрение на двойната Камера и може би позиционирана като при S9+. Също мисля, че и екрана ще остане в този размер за сега. Ще почакаме и ще видим.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
#39

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/7661147

И защо пак с "праисторическия" процесор SD845 ? Тъпа работа !
#40

Нали не очакваш, чипсета да е различен от този в S9 и S9+?

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
#41

Мен ли питаш ?

Иначе към Самсунг нямам кой знае какви очаквания за Note 9. Същия процесор, същата камера, същата версия android до към март 2019, вероятно отбово без скенер под дисплея. Това е. Не е много.
#42

Плюс едни 2+ лева цена и пак с по-слаба батерия от mate серията на huawei.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#43

По голяма батерия и ранно излизане.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
#44

Ще е добре ако най-сетне го направят. Ама аз почти съм решил, че за тяхни телефони толкова пари вече не.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#45

Поразчистено!
Моля, само стойностни коментари.
#46

Не мисля, че реално можем да очакваме нещо напълно различно от S9 и Note 8. Малко по-добра камера, по-мощен процесор и дотам. Още е рано за пръстови отпечатъци под дисплея или напълно безрамков екран.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
#47

Новината малко остаря, но все пак - Galaxy Note 9 се очертава като значителен ъпгрейд за серията.

Над силата е само умението да я владеем!
#48

Не виждам в тази статия нищо сензационно и като добавя, че написаното е под голяма въпросителна. За мен е повече от ясно, че голямата разлика (промяна) ще дойде с Нот 10.
#49

512 GB ще е само за Южна Корея и Китай и не знам защо това се премълчава в статията ?
Иначе, да - това ще е най-голямата иновация. Всичко останало си е същото. А сензационното е, че отново няма да има скенер под дисплея.
#50

"Galaxy Note 9 се очертава като значителен ъпгрейд за серията"
Rofl_mini
... Ако си с Note 2, значителен е - да.
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • milenvn
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)