Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Довечера мога да си поиграя, но ми се струва, че от гугъл идва това "ограничение". Може да попитаме поддръжката им Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари

Здравейте. Като тешефона ми е в джоба извибрита и при вадене се визуализира тази безумна нотификация. Как да я изключа. Благодаря![Изображение: 9d0434c2b1611b94aeccaec11f42b247.jpg]

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

Настройки дисплей оставяне на екрана изключен

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай

Е това не е ли взаймно свързано с това да не светва..

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

До колкото аз се информирах, след като ти попита - този сензор изключва екрана, докато говориш. Намира се горе в ляво и когато телефонът ти е до лицето - изключва дисплея, за да не се активира клавиатурата по време на разговор и да се хаби батерия. Четох, че съобщението излиза, ако имаш по-чувствителен home бутон и вадиш телефона от джоба, докосваш home бутона и proximity сензорът е блокиран.

Чувствителността на home бутона я оправиха лятото, остава да видиш настройката на сензора Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

така е, при мен се случваше доста често като го вадех, после си намалих чувствителността на хоум бутона, и се е появявало това съобщение 1-2 пъти за 4-5 месеца. Но аз и по принцип си искам по-малка чувствителност на хоум бутона, така че ме устройва
Цитирай

Ако е вкл. опцията "Запазване на екрана изкл." и светне в джоба по някаква причина показва това съобщение.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

На мен ми се показва всеки път когато телефона звъни в джоба ми и го извадя и на български гласи нещо от сорта "тъчскрийна е неактивен, когато сензора за близост е закрит". Тоест че докато ти е в джоба и звъни няма как без да искаш да вдигнеш, докато не го извадиш. И когато се извади от джоба съобщението изчезва след секунда.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Синее или розовее последно?
Някой знае ли как да разкарам тази гадна нотификация за роуминг?
[Изображение: 79f9525362163b96fbafb68a3613b94c.jpg][Изображение: e8cab9c53b96741f68be551252d3448b.jpg]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Май не може да се махне. Вероятно идеята е да напомня постоянно, докато се ползва, за да не останат включени данните в роуминг по грешка.

Намерих един въпрос/отговор по темата https://forum.vodafone.co.uk/t5/Android/...-p/2563962

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ровил съм и аз да търся премахване и изглежда, че не може. Поне без root.
Цитирай

В момента съм в роуминг и няма такова нещо!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Хм, странно, че нямаш. На мен ми вади очите постоянно. Пуснал ли си мобилните данни? Като ги спра изчезва, но не ме устройва.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Аз през септември си пусках данни в роуминг в Гърция и сега се опитах да си припомня как се виждаше. Но не си спомням нещо да ме е дразнило. Виждаше се горе, че съм с данни роуминг, но не помня други детайли.

@turl, ти ползваш и данни в роуминг, не само телефония, нали? Направи един скрийншот - да видим при теб как се вижда Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-12-06, 13:48:36)arrogant написа:  Хм, странно, че нямаш. На мен ми вади очите постоянно. Пуснал ли си мобилните данни? Като ги спра изчезва, но не ме устройва.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Да не му излиза ако,са изключени.
Ти защо ги държиш пуснати, аки нвма да ги ползваш?

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Държа ги пуснати, защото ги ползвам непрекъснато предполагам?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Аз прекарвам 70% от годината в роумниг, никога, никъде не съм спирал нищо, а такова съобщение не съм виждал. Странно.
Цитирай

Да не би да е “екстра“ с последните ъпдейти.
Четох, че може да е от оператора, така че ще си стои.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

И аз сега се замислих дали не е нещо ново с последния ъпдейт ... но въпросът в онзи британски форум, за ситуацията, идентична с твоята е от юни. Освен, ако в UK  са получили този ъпдейт още през юни. 


Дали е възможно пък да е нова добавка от оператора. Ако си с операторски CSC? Затова сега при едни да го има, а при други не  Rolleyes

П.П. сега виждам, че и ти имаш такива предположения, аз започнах да пиша, но се наложи да изляза и малко се забавих с публикуването Smile С какъв CSC си?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

MTL

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Не ги спирам никога Wink
Screenshot вече не мога, кацнах в БГ. Следващия път.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вчера се върнах от чужбина и такова нещо не ми е излизало никога.С теленорска карта съм,ако има значение.Да не е от някое приложение?
Цитирай

Да и аз с galaxy  от Дания карта на нямам такова известие

Galaxy s8
Цитирай

(2017-12-06, 20:12:26)turl написа:  Не ги спирам никога Wink
Screenshot вече не мога, кацнах в БГ. Следващия път.

A с какъв CSC си?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Получавам ъпдейтите на BGL

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)