Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Е, до тук от споделилите опит само @arrogant е с MTL. Може и да добавка от оператора.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари

Най-вероятно, да.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Със ATL съм. И при мен винаги го е имало. Не е от ъпдейт. [Изображение: 798a406e58e29ab07c052283a0c22792.jpg][Изображение: 11eaa92cc084ebf79cf3ef3122609849.jpg]

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

Не е ново, имаше го този нотификейшън още на S5. Аз съм на мтел и CSC-то е MTL. При мен излиза винаги, но и данните ми се включени винаги. Както някой сподели - може да е от оператори и CSC-то, аз за съжаление няма как да проверя.
Цитирай

Е, шом ти и @arrogant сте с MTL и при Вас нотификацията излиза, а аз и @turl сме с BGL и при нас не излиза, много вероятно е M-tel да се грижат за своите клиенти по този начин.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Голяяяма грижа Smile
Даже да спреш данните пак го има...няма отърване.
[Изображение: e2cbc0f389e803576064cdeabebaf698.jpg]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Въпроса ми май въобще не е за тук.. Но ще пиша тук
От няколко дена на сам имам проблеми с Facebook и Facebook Mesanger. Фейса забива от време на време, но при месинджъра е по дразнещо. Не доставя съобщенията , забива или ми показва празна страница. Някой друг да има проблем?

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-11, 23:29:12)mefistoreyon написа:  Въпроса ми май въобще не е за тук.. Но ще пиша тук
От няколко дена на сам имам проблеми с Facebook и Facebook Mesanger. Фейса забива от време на време, но при месинджъра е по дразнещо. Не доставя съобщенията , забива или ми показва празна страница. Някой друг да има проблем?

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Пробвай с лайт версията на месинджъра

Изпратено от моят GT-I9505 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-11, 23:29:12)mefistoreyon написа:  Въпроса ми май въобще не е за тук.. Но ще пиша тук
От няколко дена на сам имам проблеми с Facebook и Facebook Mesanger. Фейса забива от време на време, но при месинджъра е по дразнещо. Не доставя съобщенията , забива или ми показва празна страница. Някой друг да има проблем?

При мен са ОК.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Преинсталирай, изчисти кеш, сложи по-стари версии. При мен са ок. По принцип са доста бъгави, като цяло ги развалиха.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2017-12-12, 10:00:09)vladi1 написа:  Преинсталирай, изчисти кеш, сложи по-стари версии. При мен са ок. По принцип са доста бъгави, като цяло ги развалиха.
Да.. И реклами виждам вече в месинджъра... Ще опитам. В XDA има версии и на двете LC (Less Crap Big Grin) но по някаква причина не мога да ги инсталирам.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Странно, при мен няма реклами в месинджъра.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-12-12, 12:27:32)divna написа:  Странно, при мен няма реклами в месинджъра.
Ъпдейтваш ли го?
Пс
Днес, забелязах, че крайната светкавица не работи когато някой ми звъни. А съм сигурен, че преди работеше. Как е при вас? Не виждам и опция да с включи за обажданията.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ъпдейтва се автоматично, не го правя аз ръчно. Крайната светкавица не работи в момента и при мен.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-12-11, 23:29:12)mefistoreyon написа:  Въпроса ми май въобще не е за тук.. Но ще пиша тук
От няколко дена на сам имам проблеми с Facebook и Facebook Mesanger. Фейса забива от време на време, но при месинджъра е по дразнещо. Не доставя съобщенията , забива или ми показва празна страница. Някой друг да има проблем?

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
И при мен правят много проблеми понеже най-много ползвам тези две приложения. Изчиствам им всички данни и долу горе вървят добре после. Няма пълна радост при тях. Даже ползвам още 2 приложения от фейса. За рекламите и управление на страниците.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

(2017-12-12, 21:17:02)vankogotinoto написа:  И при мен правят много проблеми понеже най-много ползвам тези две приложения. Изчиствам им всички данни и долу горе вървят добре после. Няма пълна радост при тях. Даже ползвам още 2 приложения от фейса. За рекламите и управление на страниците.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Благодаря за информацията.
(2017-12-12, 21:08:26)divna написа:  Ъпдейтва се автоматично, не го правя аз ръчно. Крайната светкавица не работи в момента и при мен.
Преди, когато някой ми звъннеш а телефона беше с лице надолу имаше светкавица, много готино беше... Днес щях да се изфукам пред един приятел и се оказа, че не работи може би след последния ъпдейт който получих? Играх си, не успях да я включа за звъннете.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен работи!
И при позвъняване и за всички нотификации които съм избрал Wink

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

И аз съм с последния BGL и си ми прави дискотека за всички приложения

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Възможно е да съм изключила нещо, което трябва да е включено, за да святка.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

И при мен работи.
Цитирай

А ето тук, имате ли телефон? В листа с приложенията.[Изображение: e8d8f7ddf41176a6f5d63883d7e2539b.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз нямам.
Цитирай

За Whats App не ми свети дисплея в обкражението си, а всичко е пуснато.

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

В настройките си пише, че в зависимост от типа на уведомленията някои приложения не могат да ползват Крайна светкавица. Нещо от там се получава, при мен Месинджър въобще го няма в списъка в настройките на крайната светкавица.

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

Аз отдавна не се бях заглеждала - в сравнение с преди, когато ми работеше - сега има персонализирани настройки - какъв цвят да свети - колко широко и плътно Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)