Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

И аз съм със CRC7, но не работи.
Цитирай
Аксесоари

Колеги напоследък имам проблем с функцията TALKBACK, знам,че я има като опция, но вече за трети път ей така като си гледам нещо по- телефона.. в интернет, снимки, instagram.. И изведнъж телефона блокира т.е. включва се talkback.. и започва едни сини ленти/квадрати/правоъгълници... да минават нагоре/надолу и няма изключване просто...

Намерих в нета https://support.google.com/accessibility...er/6006966
как трябва да се изключи, но нито със двойно натискане нито с задържане на power бутона и двойно докосване на дисплея не става..
Направо ей така седя 10 минути и го рестартирам и опитвам каквото е посочено по 20 пъти и пак не става.. вече сигурно на 100-ния опит се появи меню да го деактивирам..

Направо ме нервира тая опция и нз как аджеба ей така се включва от нищото.. пък после не става и да се деактивира, някакви съвети ? Smile

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

Опитай да влезеш в Настройки->Приложения и кликваш в горния десен ъгъл бутона с 3те точки->Показване на системни приложения-> намираш Talkback и деактивирай.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Да се включа и аз - със CRD7 съм и потвърждавам, че проблема със Slow motion video е отстранен, поне засега.
П.П. Също така, най-накрая на Edge Lightning са добавили възможност за изключване на бързият отговор при задържане на сензора за пулс!!!
[Изображение: 21524092_m.jpg]

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Здравейте, много  често при отключване на телефона ми се появява съобщение .Неуспешен анализ на изображението. Някакви идеи за какво става въпрос?
Цитирай

Дай снимка на екрана.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Няма как да е направя, в момента на отключване се появява за около 2 секунди и след това изчезва.
Цитирай

Звучи, като включено лицево разпознаване, което не сработва. Аз не съм го ползвала, но можеш да погледнеш какво се случва с тези опции.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Изключени са всички видове защита. Появява се по средата на екрана.
Цитирай

Нулиране Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Имаше оплакване от подобен проблем преди време и мисля се оказа "виновно" приложение, инсталирано наскоро.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Нулирах го преди 5 дни , и не се оправи. И след нулирането нямам нищо инсталирано  освен актуализиране на стоковите.
Цитирай

Да не би да става въпрос за настройката на галерията - image analisys? Провери дали е включена и ако е - изключи я, изтрий кеш и рестартирай.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Направих го и сега ми изписва неуспешно изключване ,като влезна в настройките на галерията иначе е деактивирано от отметката му беше активно?
Цитирай

http://prikachi.com/images/525/9316525x.jpg


Колеги пак се бъгна телефона и не мога да изключа тоя тъп takkback по никакъв начин....

Малкон Хелп?

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

С android 7.0 ли си?
Цитирай

Можеш ли да влезеш в менюто? Ако можеш ето клип как да го изключиш :

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Не мога да влезна в меню. Рестартирах го и ме пуска само до въвежданена пинкод. С андроид 8 съм. Пробвах със задържане на бутоните двойно натискане на екрана. Направо ме побърка

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

И при мен се появява същия надпис като при @i770514. Аз съм с note 8, но преди това бях със S8 и подобно съобщение не ми е излизало. Излиза почти винаги когато играя на Six.io. На S8 я нямах инсталирана тази игра. Сега изключих анализ на изображението от галерията както е предложил @alexander_sirakov и ще наблюдавам дали ще има ефект.

1916 
Цитирай

(2018-04-28, 13:33:39)Galaxysport94 написа:  Не мога да влезна в меню. Рестартирах го и ме пуска само до въвежданена пинкод.  С андроид 8 съм. Пробвах със задържане на бутоните двойно натискане на екрана. Направо ме побърка

Единствено намирам, че се въвежда с double tap паролата. Тоест ако ти е например 1234, трябва да въведеш 11 > 22 > 33 > 44 > ОК > ОК. Всичко по два пъти. Ако и така не става, отиваш към неизбежен фактори ресет през рекавърито.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Не става да въвеждам цифри. Изобщо нищо не се прави. Излизаме самон спешен режим да се съглася или несъгласен но и там не мога да избера опция..


Преди две три седми и пак праве същото но се оправяшв с двойно задържане и там каквито глупости трябва сега нз какво да го правя..

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

(2018-04-28, 13:37:56)milss написа:  И при мен се появява същия надпис като при @i770514. Аз съм с note 8, но преди това бях със S8 и подобно съобщение не ми е излизало. Излиза почти винаги когато играя на Six.io. На S8 я нямах инсталирана тази игра. Сега изключих анализ на изображението от галерията както е предложил @alexander_sirakov и ще наблюдавам дали ще има ефект.

Какво ти изписа след като е де активира? защото при мен ми изписа неуспешно изключване.
Цитирай

След 120тия път в непрастанно повтаряне как да премахна тази опция с двойно натискане задърже и прочие.. се прамахна. Аджеба как се включва това нещо и как да го премахна веднъж за винаги.. час и половина си играя като ненормален и пак не става..
Пълен Ужас.

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

(2018-04-28, 13:00:11)i770514 написа:  Направих го и сега ми изписва неуспешно  изключване ,като влезна в настройките на галерията иначе е деактивирано от отметката му беше активно?

Отиди сега в настройки, приложения и там намери галерията и я избери. В менюто, което излиза, натисни горе вдясно трите точици и избери да деинсталира ъпдейтите. Изключваш телефона, изчистваш кеш паметта и ъпдейтваш до последна версия през Galaxy Apps. Явно е нещо, свързано с това приложение.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

@i770514 деактивира се нормално. Нищо не ми е изписвало.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)