Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Според мен е руутнат и му е сложен някакъв изчистен от всякакви вградени приложения стоков ром. Виж дали Smart Switch ще го оправи, ако не - флаш със Odin и всичко ще е точно.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
Аксесоари

И провери Knox-a да си знаеш какво е положението. В Download режим ако пише 0х0 значи си 6т.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Здравейте, 

Имам S8 и се опитвам да му инсталирам Igo primo, стартиртирам егзето тръгва и след 1 минута дава съобщение Приложението не бе инсталирано.
Някой сблъсквал ли се е с този проблем?
Цитирай

Smart Switch-а ми показва менюто само ако е fail-нал ъпдейт да дам recovery, няма го втория таб откъдето да стартирам процеса.

Някой може ли да помогне?
Цитирай

Ами тогава давай направо със най-изпитания начин - Odin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

@ karmen - На Андроид exe файлове няма да тръгнат - да не си объркал и се опитваш да инсталираш някоя уиндоуска програма.
Цитирай

SamFirm с последния бъгав ъпдейт на Уин10 не стартира.

Сега като гледам за VivaCom компилацията е същата на телефона и на сайта sammobile G950FXXU1CRB7

Днес са изкочили автоматично да се инсталират част от приложенията на Samsung.

Пуснах един Root Chechker и каза, че нямам root достъп до телефона. Значи да кротувам, или...?
Цитирай

Аз бих си флашнал телефона, защото няма да съм сигурен през колко ъпдейта е минал до състоянието си в момента. Ти си избираш какво да направиш.
П.П. Даже може да си сложиш BGL версията, че там ъпдейтите ги пускат най-бързо.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-05-16, 16:55:32)ddqnov написа:  SamFirm с последния бъгав ъпдейт на Уин10 не стартира.

Сега като гледам за VivaCom компилацията е същата на телефона и на сайта sammobile G950FXXU1CRB7

Днес са изкочили автоматично да се инсталират част от приложенията на Samsung.

Пуснах един Root Chechker и каза, че нямам root достъп до телефона. Значи да кротувам, или...?

Много от приложенията не са инсталирани, така е при s 8. Не влизай в разни филми. Трябва да се изтеглят от Galaxy apps. Трябва да имаш  самсунг акаунт и тогава самият магазин ще ти покаже, какво има за инсталиране.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogon за това мнение:
  • ddqnov
Цитирай

Колеги, с какво правите 360 градусови сфери? Преди ползвах Google Camera, но тя вече не е налична за устройства, различни от тези на Google.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Surround shot - от Galaxy apps
Цитирай

Айде изтрий го ако го имаш инсталирано излез от магазина и се опитай да го изтеглиш отново Smile

Ето клипче:
https://www.youtube.com/watch?v=fGpcrL5_3Eo

Аз от кога разправям, че липсва при С8 на Орео....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Аз писах на Samsugn support през Samsung Members, обаче ми отговориха само глупости.
http://vfl.ru/fotos/2038425a21665595.html
http://vfl.ru/fotos/48d7e99221665596.html

В магазина има едно приложение panorama 360, ама трябва да си с платената версия за да са HD снимките. Някаква друга алтернатива?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

И аз така, явно малко хора сме се оплакали. Аз и тема пуснах под тая специално за това, че липсва опцията.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

При мен всичко работи точно

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung Galaxy⌚️ 5 44mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Няма такъв лош късмет и такава политика на Самсунг, може би..
В акаунта на Самсунг съм дал грешен мобилен номер (изтървал съм едната цифра). Ресетнах си телефона. Въвеждам парола и име и всичко е ок. Следваща стъпка -> потвърждаване в две стъпки и ми праща смс на грешния номер. Сега не мога да си вляза в акаунта. Пробвах от сайта да вляза, но същата работа. Да се сбогуваме ли с акаунта? Е, по-малоумно нещо не съм виждал при все, че всичко си знам в акаунта..
Цитирай

(2018-05-16, 16:55:32)ddqnov написа:  SamFirm с последния бъгав ъпдейт на Уин10 не стартира.
Работи. Иска инсталиране на Microsoft .NET Framework 2 и 3

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

(2018-05-26, 07:10:43)galaxyhopper написа:  Няма такъв лош късмет и такава политика на Самсунг, може би..
В акаунта на Самсунг съм дал грешен мобилен номер (изтървал съм едната цифра). Ресетнах си телефона. Въвеждам парола и име и всичко е ок. Следваща стъпка -> потвърждаване в две стъпки и ми праща смс на грешния номер. Сега не мога да си вляза в акаунта. Пробвах от сайта да вляза, но същата работа. Да се сбогуваме ли с акаунта? Е, по-малоумно нещо не съм виждал при все, че всичко си знам в акаунта..

Хм, сигурен ли си, че това е проблемът? Доста сайтове - още с въвеждането на телефонния номер изпращат код за потвърждение, а в случая и цифрите са по-малко - няма заложени контроли?!?! Все ми се струва, че не може да е токова недодялано. Ако действително е така, то проблемът ще се случва и на други хора и следва да има предвидено решение. Огледай няма ли опция за действие около валидацията на номера.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

@divna
Да, едната цифра съм я пропуснал, когато съм въвеждал телефона. Явно е счело, че щом съм влязъл не е нужно да потвърдя телефона. Или аз нещо не съм обърнал внимание, но се е запазило.
Тази опция с 2 step влизането съм я активирал, иначе по подразбиране още не е зададена за всички. Прочетох, че е бета опция и в бъдеще ще стане за всички.
Писах през сайта на Самсунг акаунт и би трябвало да ми върнат положителен отговор за мен. 
Няма друго възможно решение около пращането на кода при влизане. Даже не може да се пренасочи към друга поща (нещо, което може при потвърждаване на акаунта в самсунг, понеже си направих нов. Може със смс или писмо по поща да се активира).
Ако не мога да си вляза в профила и след това...
Цитирай

Стискам палци - да се разреши бързо и в твой интерес Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Пробва ли да изтриеш Самсунг акаунта и да го въведеш наново ?
Цитирай

Не е от това. Всичко си е вярно, просто следващата стъпка с СМС-а ме дъни заради грешния въведен номер. Все още чакам отговор. Имам чувството, че нещо извънземно ги питам.
Писах днес нов email до някакъв съпорт на англиски, пък да видим.
През това време забелязах, че след форматирането, в google play ми липсва приложението Samsung Health, като го търся в търсачката. Наложи се да го изтегля от Galaxy apps. На какво се дължи това и как да го оправя? Не е заради едното приложение, ами може да има и други приложения, за които не съм забелязал.
Цитирай

Преди бях забелязал, че приложенията на Самсунг се появяват за обновяване веднъж в Google Play, а друг път в Galaxy Apps. Поне за мен си беше недодялано. Сега май е само в Galaxy apps. Има категория Galaxy... е явно я е имало. Сега не я намирам.

Та колега какво точно искаш да "оправиш"? А и щом не забелязваш липсата на други приложения ...явно не се използват.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Принципът е, че когато не ти се появяват в google play, то телефонът не е съвместим с тях. Но изключението е явно това, което казваш ти, защото не е нормално да не е съвместимо..
Имам още два телефона като и на двата се показва в google play.

А дали се ползват или не - чакам да ми съдействат да си върна акаунта. Всичко съм оставил по подразбиране и съм инсталирал около 5 приложения.
Цитирай

Целта е да не се натоварва устройството излишно с приложения, които не се употребяват.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)